Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 960
.
Виж ся , чудя се нещо , ти да не си Голямата Силвия ?  newsm78
Shocked Shocked #Crazy

# 106
  • Мнения: 4 781
Treisy,подкрепям думите ти за Здравко.
Виж ся , чудя се нещо , ти да не си Голямата Силвия ?  newsm78

Стига де.... hahaha  Хич не съм, ама от де успя да ти дойде тва на акъл ?  newsm78 #Crazy

# 107
  • София
  • Мнения: 2 187
Такава съм си аз , не спирам да мисля.   Embarassed  Laughing
Много го защитаваш момчето, и това инфо за интимното скрепяване на съюза му с голямата Силвия... ти дори не трепна!  Whistling

# 108
  • Berlin
  • Мнения: 13 715
снощи и аз се размазах със здравко и жорката... много добре изглеждаше всичко.
а да ми кажете на николай за къв ... му е кандило?  ooooh!

# 109
  • Мнения: 4 781
Е как да коментирам следната сцена

- Силве ай прайм съюз
- За!
- Айде са в джунглата да ми го крепиш... в смисъл съюза

 Joy "Скрепили интимно съюза си....." -  Joy Joy Joy Mr. Green Да живеят младите и да се обичат в зло и добро, в радост и тъга... Ся може да целуне интимно булката в тоя съюз  Mr. Green

# 110
  • Перник
  • Мнения: 396
В анкетата гласувах за Здравко, въпреки, че вече е ясно, че ще отпадне по здравословни причини Cry Много му се възхищавам, страхотен е и като човек, и като играч Hug

# 111
  • Мнения: 15 243
 Grinning Голямо надлъгване имаше снощи. Днес или утре ще видим кой кого и колко е хванало дикиш Mr. Green

Avicom, снощи твоят любимец много ме разочарова. Не го обичам вече Crossing Arms Хубаво му беше във вилата, но сякаш не оцени жеста на Здравко. Имам предвид коментарите защо го бил избрал, да си няма проблеми с жената Shocked Някак грозно ми прозвучаха - зад гърба на Здравко и на фона на всички хубави думи, които Здр. казваше и каза за него. Може и отговор на питане от страна на сценаристите да е, може и така да е монтирано, но наистина нямаше въобще ясно и категорично изказана благодарност. А Здравко толкова добронамерено и похвално говори за него и толкова искрено се радваше, че му е осигурил тази почивка. Май наистина благодарността не ни е силната страна на нас.

Трейси, откъде е твоят Спаско? От коя част на София? Аз залагам на кв. Хаджи Димитър. Всичките ми познати оттам говорят като него.

# 112
  • Мнения: 4 781
Горубляне, мисля и във визитката си го каза.

Че как говори - според мен характерно за Софийско поле  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 738
И на мен ми направи впечатление отношението на Жоро... Не че съм очаквала да му се кълне във вярност, но малко от малко поне... Аз съм свикнала да благодаря за супер дребни жестове, защото в днешно време хората не са много по услугите, а този Жорко така да направи...Както Здравко каза, той е бил футболист, виждал е такива неща, но Жорката къде другаде ще го усети това чувство - никъде...

# 114
  • София
  • Мнения: 2 187
Ох,ми недодялано ми е момчето.  Embarassed
Той толкова време ги храни и не чакаше благодарности. А и самият Здравко си каза,че не иска да разочарова съпругата си. Прилично се държа момчето, и превод осигури,недейте пък и вие с големите аршини да мерите касапинчето.  Whistling
Сълзите в очите му като разбра,че той е избранникът бяха достатъчни.  Hug

# 115
  • Мнения: 15 243
Ох,ми недодялано ми е момчето.  Embarassed

 Joy Joy Joy


Ами има си определено звучене говора в тази част на София. East София Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 13:14 от птица

# 116
  • Мнения: 4 076
Смятам,че Жоро е истински благодарен на Здравко и при случай ще му върне жеста,само дето не може да изрази благодарността си.Има и такива хора,неудобно им е,не умеят,не са научени,особено пък пред камера.
Е,Галка например би се справила с благодарността,знае какво да каже,но пък май никой не я иска и харесва.
Все пак прекалиха да я слагат в рамки...то не бяха змии,не бяха грозни кадри,каквито имаха всички,ама все на нейните наблягаха.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 187
Да , видяхте ли Галя как свойски намигаше на Здравко да я избере?  Shocked

# 118
  • Мнения: 15 243
Ех, ама сте  опасни муцуни Joy

Според мен замижа с едното око, защото бяха срещу слънцето, пък Здравко висок и гледаше нагоре. Чак пък намигала hahaha

А, че го може жената, може. Но тя единствена е седяла непрекъснато да Яните по време на кризата, другите защо не са се жертвали.

# 119
  • Мнения: 1 775
Смятам,че Жоро е истински благодарен на Здравко и при случай ще му върне жеста,само дето не може да изрази благодарността си.Има и такива хора,неудобно им е,не умеят,не са научени,особено пък пред камера.
Е,Галка например би се справила с благодарността,знае какво да каже,но пък май никой не я иска и харесва.
Все пак прекалиха да я слагат в рамки...то не бяха змии,не бяха грозни кадри,каквито имаха всички,ама все на нейните наблягаха.
Ех, ама сте  опасни муцуни Joy

Според мен замижа с едното око, защото бяха срещу слънцето, пък Здравко висок и гледаше нагоре. Чак пък намигала hahaha

А, че го може жената, може. Но тя единствена е седяла непрекъснато да Яните по време на кризата, другите защо не са се жертвали.
  202uu Много съм съгласна и с двете мнения. Peace

Общи условия

Активация на акаунт