Юлчетата мили се борят с вируси, бацили

  • 10 563
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 597
bubulechkata, дай поне някаква насока за какво става дума - и да не е конкретно - де да знам, може и да знам - и поне да имам представа - но пък може и не. Повечето хора тук са се срещали с разни правно-автомобилни проблеми, но не знам да има някой, който да е специалист по въпроса в нашата тема...

# 16
  • София
  • Мнения: 568
То се е видяло, че няма да имам време да ви изчета и да наваксам, та напрово се бухвам тук, а от старата тема прочетох по диагонала.
Авкетата още ли е актуална /нали пише, че е до 16.11/, но е в старата тема  newsm78. Ако остане за събота ще дойда, само дано сме здрави.
Иринка е по-добре вече, но още откашля и има по малко хрема. Горката много се измъчи. С тази кашлица + никнене на последен кучешки и един предкътник беше доста неприятно.
Марти, и аз много се смях на тази снимка, доста наздравици е вдигнал Никола  Heart Eyes и онази в приклекналата поза също е много сладка.  Laughing
Марти, а ти избра ли вече АМ за Никола? Да не би да съм пропуснала.
Бути, Нели е страхотна на онази снимка с полата балон. Стинска дама.  Heart Eyes
Честити нови домове на Ками и Рокси.   bouquet Само щастие в тях и да ги напълните с деца.  Laughing
Иринка до скоро казваше само няколко думи, но онзи ден като че ли й се отключи устата и започна да повтаря доста неща.  Flutter Като определено разбира какво означават и ги  използва в определен контекст.  Laughing
И аз съм купувала глина с цел да направя отпечатъци на Ири / тя беше на 2 м./. Да, обаче, направихме на кака й, то за да стане се наложи детето да скача. Ще пробвам с есто, както каза Уинкс.
А за спането с боди с къс ръкав или потник, пижамка с крака и лятно чувалче. Не е завита, защото веднага усеща и пищи.

Добавяв, че се сетих.
За подсечено дупе опитах какво ли не крем Здраве, Хума - никакъв ефект, Судокрем /помогна донякъде, но после пак се влоши/, стигнахме до там, че й се нацепи кожата и имаше кръв. Да не ви разправям какво пищене падаше, като пишка или се наака  Cry. Показахме го на докторката изписа Клотримазол - за гъбички. Имаше извесетен ефект и пак се нацепи. Та при нас ефект имаше от крема на Веледа против подсичане с невен. Още след първото намазване имаше ефект. Много съм доволна и го препоръчвам горещо. Цената от 16 лв. си заслужава. Хубавото е, че има и малки опаковки по 3-4 лв. с които можеш да опиташ дали ще се повлияе добре детето.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 15:36 от Герката

# 17
  • София
  • Мнения: 254
Мая, на нас сестра ми ни подари такъв календар за Нова година, с отделна снимка на Кая на всяка седмица, а ако някой от семейството има рожден ден през тази седмица, снимката е и с него. Правиха го на техния си компютър и купиха фото хартия, на която го отпечатаха. Снимките стоят на една картонена поставка, след малко ще го снимам, за да ти го покажа, според мен си става съвсем добре така. Ето - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8824114

Марти, аз на Кая взех на Нестле адаптираното мляко за над годинка. Мислех Милумил или Аптамил, ама те са с по-големи опаковки и реших да пробвам първо с по-малка. Дадох й един път, изпи с желание 40 мл. и после пак си поиска да я кърмя.

Тези дни и ние изкарахме с мъжа ми някакъв еднодневен стомашен вирус, аз с разстройство, той с повръщане. Не знам как се размина Кая, явно заради кърменето.

Донси, Иве, дано се разсеят облаците, дето ви тормозят!

Отивам да гледам "пияния" малък сватбар  Hug

дописвам - снимката с чашата е неповторима. Тази също ви е страхотна http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8819731#

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 16:31 от ayka

# 18
  • Мнения: 640
Ками, благодаря! Почнах да се стабилизирам вече. Иначе както каза Мая го изкарах точно за 24 часа. След това обезводняването още ме мъчеше, но май наваксах на течности.
Марти, я като видна махленска клюкарка да питам за името на лекаря от МА. Щото вече имам стаж при младите лекари там  Mr. Green

# 19
  • София,
  • Мнения: 4 267
Иве, ВИки,  Hug Hug и аз се присъединявам към отбора и на мен ми е доста сдухано и за съжаление пак се разболявам, явно е от болницата, то там толкоз вируси, явно пак развивам бронхит, кашляям и ме стягат отпред гърдите. А днес пък ми е тройно каръшки ден. Сутринта пуснах пералнята и излязохме с малката до поликлиниката, като се прибрах ми идеше да се  #2gunfire. Снощи като съм приготвяла дрехите съм сложила един червен шущляков панталон на мъжо с другите цветни дрехи, но той е нов и не съм го прала до сега, а той ужасно изпускал. Прането беше в ужасно състояние, наложи се да изпера всичко отново, киснах във вениш, но факт. Няма много поражения, само на малкия една често нова блуза дето я е обличал само веднъж е с червени ръкави вместо с бежови, а на мъжо един също чисто нов пуловер е на сини, зелени и розови ленти  Rolling Eyes вместо бели, Прах го хиляда пъти, но си останаха розови, ..... Thinking ПОсле сложих да готвя на Вероника супа и отидох да и правя инхалация и по едно време отивам супата беше загоряла ужасно #Crazy. Нещо днес не ми е ден, отивам да видя и другата манджа да не я изгоря и нея, че ееее.
ВОдих малката на кожен лекар, много съм доволна - ето от такива хора имаме нужда - това е лекар. Нямах направление, но човекът нито ме върна, нито, ми взе пари, прегледа ни, одобри изписаното от джи пито лечение и каза да продължаваме, тъй като днес вече ръчичката беше доста по добре. Поговорихме си с него надълго и нашироко за проблемите с Вероника и човекът много ме успокои и ми каза да не се тревожа, че едва ли има астма, просто е още много малка Hug ХАйде да не ми загори манджата, а и да погледам и аз малко снимки докато дребната спи. Кухнята ми липсва, май пак ще я записвам - днес цял ден съмна печката да и готва, сготвих след това и друга супа.
Забравих само да ви питам - давате ли гъби на малките  newsm78, аз досега не съм и давала на мойта, обаче в сместта със зеленчуци дето сложих от нея за първата супа имало и гъби, чудех се какво да ги правя и си мислех после да ги извадя, ама явно добре че я загорих та отиде в канала.

# 20
  • Мнения: 766
Цоп и аз да не ви изгубя  Hug
Вики имаш морална подкрепа Hug Hug Hug/дано се наредят нещата/
Марти по описанието на танца на Никола съдя че май са били на един и същи курс със Ина  Heart Eyes
Страхотни са всички снимки  Grinning
Аз пак тръгнах на работа - за сега положението и на двата фронта са О.К. Wink
Изчезвам да готвя нещо за вечеря
Хубава вечер на всички   bouquet
П.С. Честито на патерица на всички празнували именни дни, нови жилища, рождени дни  newsm24 newsm67

# 21
  • USA
  • Мнения: 559
Привет и от мен!

Никола е абсолютен бонбон. Много сладък танцьор!  Heart Eyes Марти, качи клипче да видиме стъпките. И Кристиан много смешно танцува. Пуска си музиката и ни дърпа да ходим всички на "дансинга" - килима. Много ми стана смешно, като видях, че приятелчето му танцува по същия начин.

Ками, страшна е Ева. Много неща вече знае. Може ли да ти изпратя малко Кристиан на обучение?  hahaha

Донси и Иве, стига с тези депресии!  Hug

Моля ви, препоръчайте ми ортопед.

# 22
  • Мнения: 640
Велина, чувала съм добри отзиви за Алексиев в Горна баня. Телефон за контакт нямам, но ще се постарая да ти намеря до ден-два. За съжаление мисля, че има само частна практика.
Ние Или го водихме  при Стефанов - изключително недоволна съм от отношението му. Предполагам, че като специалист не е толкова зле, щом не са го махнали от ГБ, но пък е много важна и човещината и отношението когато става дума за професия лекар.

# 23
  • Мнения: 923
Запис и от мен. И аз съм много доволна от д - р Алексиев. Winx пращам ти тел. на лични.

# 24
  • Мнения: 329
по рано забравих да питам ,Ели, от колко часа дават това филмче по Джетикс??
Уинкс Hug, тя само по мен ходи по цял ден и попива всичко, аз каквото правя това и тя,много е смешна  Laughing
Иначе аз съм доволна от Хайавазов, преглежда в 25-та поликлиника в Младост и в Горня баня също  Peace
Веси, чудесно че и двете с Инка се чувствате добре  Heart Eyes
Дунди,аз все още не съм давала гъби  Grinning

# 25
  • USA
  • Мнения: 559
Много ви благодаря за препоръките и координатите!   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 17 597
по рано забравих да питам ,Ели, от колко часа дават това филмче по Джетикс??

3 или 4 пъти дават по 1 - 2 серии, май към 14 примерно...
Я да проверя:
07.45  Мързелград (дублаж на български)
09.15  Мързелград (дублаж на български)
14.15  Мързелград (дублаж на български)
16.45  Мързелград (дублаж на български)

# 27
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Уинкс, аз също не препоръчвам Стефанов от ГБ. Една приятелка води при него детето си и той и беше поставил грешна диагноза, която по- късно Драганов от военна болница отхвърли.

# 28
  • София
  • Мнения: 568
Добро утро!



Марти, аз да си кажа все пак за АМ. Ако искаш такова дето да се разтваря на висока Т то това е Милумил. Аз давам на Ири Хип 3 с пробиотици- с аромат на ванилия / те се съдържат в кърмата де, така че на този етап не ти е нужно/, но на ХИП има и Био мляко /в сини опаковки/ което мисля, че ще те заинтригува   Hug Хипските се разтварят на 50 градуса. Друго много добро мляко е Лактана - немско/също с пробиотици и то повече на брой/, но варианта за нашите деца е с аромат на букет цитрусови плодове, което мен ме дразни.
Лек ден за сега.

А, кажете от къде да взема на Иринка апрески малък номер. Все още е с 19 най-много 20. В Руканор бяха останали съвсем малки или по-големи. Имаме ботушки, но ми трябва и нещо по-топличко.

# 29
  • Мнения: 384
Добро утро!
Герка,в КК има малкиа прески,розови.А този магазин Руканор за обувки лие,къде се намира?
Комплименти за сватбарите!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт