Юлчетата мили се борят с вируси, бацили

  • 10 559
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • София,
  • Мнения: 4 267
 ДОбро утро! Hug Я първо на закуска пък после кафето,  Winkкакво ще кажете, започнахте ли да се облизвате? Вкусно е нали!
Ето и кафето!

ВИки как си,  пиши два три реда Praynig
НИе вече сме диспансеризирани. Снощи бяхме при Куфарджиева и тя ни изписа Сингулеар. Каза, че състоянието и не е чак толкова зле, защото е още малка и имало по голяма вероятност да го израсте, още повече че е на вирусна основа, а не на алергична. така че сега ще попием малко тези лекарства и дано да намалеят и да спрат тези пристъпи. Иначе тя пак си кашля и то доста, особено след инхалацията малко след това започва да кашля и да отхрачва нещо newsm78, иначе докторката каза, че сега е добре уж, дробчетата са и чисти, само дишането и пак е отслабено!Ние пък още спим. Но откакто смениха времето и тя взе да си ляга вечер още по късно  newsm78, немога да си го обясня, снощи пак заспа последна, всички си бяхме легнали и заспали а тя още пееше в леглото. А сутрин понякога спи до по късно, но понякога става към 8 - 8,30. Та ме оставя и мен да поспя. Иначе след поредната криза ние пак се сдобихме със зъб, имам чувството, че всичко това е свързано и със зъбоникненето, досега не сме имали пропуск - пристъп зъб, при по леките по един, а при по тежките пристъпи и по два на веднъж. Остават още пет зъба, не ми се мисли, дано поне лекарствата и подействат добре и спрем с тия пристъпи.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 524
дунди мерсаж, ама нЕмаш сърце така- точно съм гладна и кисела, че коки заспа по никое време, а исках да излезнем и бързах ли бързах и ти сега с тия вкусотииииии  Crazy
за стефи и етко  Heart Eyes Hug
бубе и коки е ранно пиле рано пее, ама после загива бързо, ако не сме навън, а няма как да сме все навън в тоя студ... в яслата ще види зор другата седмица Rolling Eyes ама нека си събира силички сега де...в крайна сметка не съм инквизитор Laughing

# 47
  • Мнения: 984
Добро утро и от нас  Hug
С малко закъснение - Стефи отдавна се върна. Те бяха в Германия само за 3 дни. Каза, че е минало добре - каквото и да означава това. Беше много щастлива, че е имала 3 дни само за Етко. Сега са се хванали да правят ремонт и каза, че е пълна трагедия. Изнесли са се и в момента нямат интернет достъп, а на работа явно не и остава време да пише.
Всеки път като се замисля за тях и ме хваща яд на Бг лекарите. Как автрийските примерно успяват да кажат ужасни неща по човешки начин, а тука за всяко нещо и късат нервите и я разплакват #2gunfire

# 48
  • Мнения: 1 886
Мая, кажи й за Коледното парти
Никола вече спи по веднъж - сутрин се буди в 8 ч и вечер заспива към 8, а дневния му сън е между 11 и 13 ч, плюс минус...
Бубе, браво на Дели  Hug  и ние сме запалени по пъзелите, най-любим ни е един с животни, който като сложиш животното на мястото си и издава съответен звук. Покрай него Никола се научи да имитира животни. Той обаче не е труден за редене, защото на съответното място е нарисувана същата картинка като на парчето пъзел. А като стана въпрос за такива игри вчера взех едни книжки на издателство пан, които се оказаха много итересни за Никола. На същото издателство има една поредица от красиви книжки с известни приказки, които пък са ми на мен много интересни...илюстрациите са им страхотни  Peace

# 49
  • Мнения: 640
Мая,  Hug Благодаря за инфото. Ще звънна значи тези дни да ги чуя.
Марти, бъркаш ми в раната с тези книжки. И аз съм фен на ПАН. Накупила съм един куп техни книжки - къде за малкия, къде за каките му. Но май скоро ще си извадя някоя карта за намаление като редовен клиент  Mr. Green
Днес стигнахме до личната и преслуша Илко. Изчистил е дробчетата и постепенно спираме лекарствата. Само Умкалор-а ще задържим малко по-дълго, за да има защита. Но пък от вчера и мъж ми е със същия вирус и си е в къщи. Май той го кара най-тежко от всички ни. Вируса започва от гърдите и отива към носа (това ме учуди, защото обикновено последователността е друга). Но пък при всички ни така започна - силна кашлица и задух, променя се гласа и тогава се качва към носа.
Айде махам се да лекувам новия болен.

# 50
  • Мнения: 521
Момичета, да ви питам нещо спешно. Напънала ме е страшна паника. Онзи ден Буба май си е дръннала главата. Изведнъж и се появи червенина зад ухото. Сега има форма на цицина, но вече 5 дни не спада. Нито е синьо, нито я боли и се чудя какво може да е. Педито каза да и давам Арника, а в петък ще я водя на ортопед. Незнам защо съм се притиснила толкова много. Иначе си е същата, играе си, тича, но това не спада
Отивам да ви дочета

# 51
  • Мнения: 389
Привет и от нас !
Бях малко заета тези дни та само ви 4ета,изпити има о6те ,ама няма как .
да се похваля с новата ни триколка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307417
и о6те малко нови снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307422

# 52
  • Мнения: 384
Прегрътки за Етко и Стефи!  Hug
Вики,   bouquet !
Марти,моля пусни снимка на тоя свирещ пъзел!Ние имаме два дървени,а инъче каката има книжките пъзели и свирещия,но с приказки.
Браво на Дели!
Аз тия три дни имах някой лев и изкарах добре!Ама сега два дни ще скучая пак из квартала,че съм на 0.С тоя нов режим заради новата работа на мъжо вече Никола твърдо се буди в 6ч.,в 7.30 каката трябва да е в детската.Та в 9-10ч. вечерта всички сме по леглата.Много е напрежение сутрин,а и с тия ризи и панталони ми се скапаха сумати нервни клетки.
Рени,майчинството ти с Илко си е направо творческа отпуска,браво!  Peace
Гъсе,не се сещам какво може да е.  newsm78
Буболечка,много ми харесва триколката,честито!А Марти много зъби има сладуркото!

# 53
  • Мнения: 9
Хайде, пррривет и от мен!

Маймунчо спи и аз пак цопнах тук!
Яна, точно и на мен ми направи впечатление широката усмивка на Мартито и многото зъбки в нея Laughing
А и аз днес я свърших една такава белА каквато и ти си споделяла, че ти се е случвала - като го слагах на гърнето Коцето, не забелязах, че свършил вече човекът работата тихомълком в памперса ииии пльоок  Sick

След смяната на часовото време и ние ставаме с час по-рано, т.е. Коцето не отрази промяната и си я караме по старому, но на мен и така ми е удобно. Е вечер ми се доспива по-рано, та малко с мъжо не можем да се синхронизираме, защото той естествено мина към новия график, ама ... ще се нагласим някак...

Марти, благодаря за идеите за книжките. Коцето е голям фен на книжки - обича да разглежда, да коментира какво вижда, а на панорамните къса глави, ама какво да се прави и това е част от играта. Ние за сега най-много купуваме от малките книжки, в които представят животните - Кой къде живее, Кой какво прави и т.н. Детенце много от животните вече разпознава и или ги назовава (по свой си начин де - много сладко казва хипопотам - "там-там" или "потам" или и двете заедно) или имитира звуците, които издават.
Та като стана въпрос за книжките, да си споделя мъката - точно сега конкурсът в "Моето бебе и аз" е "Обичам да чета", а аз имам много любима снимка на малкия ми читанко, ама мъжо е категорично против да пращам снимки за такива неща, дори очаквам всеки момент да ми наложи вето и за снимките, които ви показвам тук  Sad

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 15:47 от Elche

# 54
  • София
  • Мнения: 114
Една виртуална почерпка от мен - Гого става на 5.  cook/ нямам време за картинки/. Искам само да е здрав. Всичко друго ще се нареди някой ден.

За Виктор днес е тройно критичен ден. Дано да оцелее/ем/ до вечерта невредими или поне с по-малко поражения. Падна два пъти - веднъж от скрина, веднъж от дивана, като и двата пъти трябваше да проверявам дали няма нещо счупено. Кога ще разбере че в къщи не става за алпинизъм, незнам.  ooooh!Другите бели за деня са сравнително дребни и няма да ги забелязвам. Crazy

# 55
  • Мнения: 521
 uva_uva , да ти е жив и здрав рожденика  Hug
Велина, за ортопедите - Вили Ковачев от Плевен, доц Станчев от клиниката в Горна баня. Зависи за какво ти трябват.

# 56
  • Мнения: 640
Ува, честит ти рожденик! Както казваш, най-важното е да е здрав, пък покрай това и късметлия да ти е  Hug baloni hbday
Яна, много се смях на определението, но май наистина си е така Simple Smile. Явно затова още не ми е доскучало от майчинството и не се депресирам от лошото време  Wink А Коледа ми е от любимите празници, но не заради разните му покупки, подаръци и т.н., а заради самото усещане, което ми е останало от детски години. Тогава нямаше много украси, та си ги правехме от гланцови блокчета - фенери, герлянди, снежинки...
Изчезвам, че сина ми се събуди с думата ТАЙ и ще ходя да правя чай явно.

# 57
  • Мнения: 4 300
Честит рожденник на Ува, да ти е жив и здрав и много да те слуша  bouquet Обичам скорпиончетата Embarassed Mr. Green

Рени, и аз така се тръшнах след Никсъна- първо кашлица, сега и хрема. Гледам и Емо почва за кашля, май ще си минем и тримата от реда.
Напоследък периода у дома е беладжийски, направо не мога да му смогна на малкия звяр. От вчера насам е нахапал всички ябълки от фруктиерата, след това ги оваля в брашно и ги напъха под кухненския шкаф. Разглобява щипките, научи се отваря всички но2ви чекмеджета. Просто не ми достига енергия ooooh! Tired.

# 58
  • Мнения: 389

Марти, благодаря за идеите за книжките. Коцето е голям фен на книжки - обича да разглежда, да коментира какво вижда, а на панорамните къса глави, ама какво да се прави и това е част от играта. Ние за сега най-много купуваме от малките книжки, в които представят животните - Кой къде живее, Кой какво прави и т.н. Детенце много от животните вече разпознава и или ги назовава (по свой си начин де - много сладко казва хипопотам - "там-там" или "потам" или и двете заедно) или имитира звуците, които издават.
Та като стана въпрос за книжките, да си споделя мъката - точно сега конкурсът в "Моето бебе и аз" е "Обичам да чета", а аз имам много любима снимка на малкия ми читанко, ама мъжо е категорично против да пращам снимки за такива неща, дори очаквам всеки момент да ми наложи вето и за снимките, които ви показвам тук  Sad
Не се ядосвай много ,за6тото според мен това списание е за роднините на издателите.Откакто го 4ета по4ти всеки път пускам снимки за конкурса и само веднъж пуснаха на6а снимка,ама награда не спе4елихме.Ве4е даже се амислям дали да си го купувам.
Ама все пак какви са мотивите на мъжа ти за това ввето  newsm78

Ува, честит ти рожденик!    bouquet  Hug

# 59
  • Мнения: 640

Не се ядосвай много ,за6тото според мен това списание е за роднините на издателите.Откакто го 4ета по4ти всеки път пускам снимки за конкурса и само веднъж пуснаха на6а снимка,ама награда не спе4елихме.


Може да поспорим по въпроса  Wink В квартала знам поне на няколко деца, на които публикуваха снимки, някои и награди спечелиха. Въпроса е, че се качват първите получени незнам колко си снимки. Т.е. на принципа е кой превари - той завари  Wink
Рокси, щом не ги е вкарал във фурната си напред  hahaha hahaha hahaha То децата ни имитират до колкото могат, а това е неговия начин да сготви   chef
Моя син пък откак стана само души снежинките по украсата. Явно ги има за цветя и е едно вдишване, придружено с ааах...  Mr. Green На мама романтика  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт