Юлчетата мили се борят с вируси, бацили

  • 10 564
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 568
Янче, на втория етаж в Комсед е за спортни облекла.

# 31
  • Мнения: 640
Добро утро,

Илко е значително по-добре (пу-пу). Вече не хрипти и гласа почна да става нормален. Сополките също понамаляха значително и дано скоро да си е ОК човечето.
Да се похваля - успяхме да си намерим фирма, която още в понеделник ще ни почне изолацията. Всички ни препращаха за пролет, като тогава сме щели да имаме намаление (колкото цената на тази фирма в момента  Mr. Green ). Тези дни работеха на съседите до нас и ми хареса, та поне съм спокойна. Иначе някъде при нас имаше фуги, които течаха до съседите отдолу и ако трябваше да плащам ремонта щеше свят да ми се завие, че те така са го пипнали апартамента...
Отивам да си правя капучино, че това кафе на Герката нещо не ми действа.

# 32
  • Мнения: 1 906
 Grinning
тая чаша му стана любима - едвам му я взех, поне 50 пъти му сипвах глътчици вода да пие, много важен беше  Laughing
Ками , живот и здраве в неделя, обаче тази седмица има толкова неща да оправя, че почти не ни остава време за нас
Уинкс, отдавна се каня да му направя клипче, лошото е че като види телефона и забравя за всичко друго, та трябва да го замаскирам...не препоръчвам Драганов - като лекар може и да е добър, но като човек не става...
Цитат
но на ХИП има и Био мляко /в сини опаковки/ което мисля, че ще те заинтригува
е това е моето мляко  Peace мерси  Hug
Рени, той е в Александровска, не в МА, казва се Тодор Петров (за фамилията не съм съвсем сигурна), браво за изолаторите
Донсита, само да сте живи и здрави - другото ще се нареди

# 33
  • Мнения: 640
Марти, същото е  Laughing Не ме е лекувал обаче все още този лекар. Но пък не се знае дали следващия път няма него да ми назначат Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 906
Цитат
Марти, същото е
ти ми разби всички илюзии  Laughing бях убедена, че са различни

# 35
  • Мнения: 640
Марти, сред хората познатото Медицинска академия,  се води Университетска болница Александровска  Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 114
Привет!

Честито на всички именници, които празнуват днес!  bouquet/ ние не сме от тях/

 Winx, препоръчвам д-р Ефремов в ГБ.

Взех мляко но Нестле джуниър1, иска ми се да премине на нещо по-обикновено от Аптамил. Яд ме е като му се спи и не си изпие млякото и трябва да го хвърля. След това цяла нощ се върти гладен, но и аз вече не ставам да правя посред нощ мляко. Да е пил когато трябва, бебешкият период  вече е отминал. Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 9
Пррривет,

Мъжо е в командировка в СФ и се смили над мен и ми остави лаптопа си - нямало да му трябва и аз естествено, докато малкия спи се намърдвам тука Mr. Green

Рени, каква памет само! Веднъж си виждала юлската ни дама и си я запомнила! За крачетата й -пръстчетата й още са така, но това не й пречи да ходи и тича като лудетина. Проблемът е по-скоро естетичен. Майка й отлага, защото все пак ще трябва да се ползва упойка. Скоро не сме говорили с нея по тоя въпрос, следващия път като се видим ще я питам.
Стискам палци Илко бързо да се справи с вирусчето Hug

Марти, голям сладурко е малкия танцьор!

Какъв имен ден се празнува днес?



# 38
  • София
  • Мнения: 3 524
ето ме и мен
малкия спинка още и аз да се запиша Grinning
марти, никола е трепач с тази чаша просто изби рибата  Laughing Heart Eyes
вики, ти пушиш пак, явно е нещо сериозно  Rolling Eyes ... надявам се да имаш разрешение скоро Peace
кати, дупенце е по-добре, слава богу но има още да се оправя. мажа, клепам и  това е.
ками, часовете на мързелград кати ги е написала, дават понякога по 2 серии една след друга Peace
аз не помня дали се поФалих, че купихме ботушки вчера на коки- на капчица, взхме му 23 номер, за да му влиза крачето с дебел чорап. мога да ги снимам после, ако някой прояви интерес към тях Wink
коки се събуди, толкоз засега Hug

# 39
  • Мнения: 640
Моя син пак откара от дългите сънища и аз след като почистих у нас започнах с украса за Коледа. За сега съм на триизмерните снежинки, а с елха и герлянди ще се закичим по-натам. Явно докато се наболедуваме ще обзаведа апартамента целия в снежинки  Mr. Green
Елче, майката нали разправяше, че докторите я наплашили, че няма да може да проходи заради това  #2gunfire Аман! А за естетическото - изобщо не е грозно и ако на детето не му пречи най-добре да не оперират. Като порастне сама ще реши дали й пречи или не! Определено ако тя не беше казала нямаше да го забележа!

# 40
  • Мнения: 17
Толкова са сладки малчуганите на снимките. Колко бързо растат и се променят!
Искам да попитам, време ли е вече да сменим адаптираните млека с прясно мляко? Моята щерка не иска и да помирише кисело, а и формулата отказва напоследък, та се 4удя дали мога да давам прясно мляко?
Winx, извинявай за въпроса, но защо търсите ортопед в Бг? Вие не сте ли в LА?

# 41
  • USA
  • Мнения: 559
Албена, не е за нас ортопеда. Мляко спокойно може да даваш пълномаслено. Кристиан от няколко месеца е на такова. Тук го препоръчват след 1г.

Много благодаря за препоръките!   bouquet

# 42
  • Мнения: 640
Мая, виждам, че в момента четеш, та да използвам да попитам - имаш ли вести от Стефи? Кога ще се прибират?

# 43
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЗА СТЕФИ и Етко Hug Hug Hug
Честит празник на всички празнуващи днес малки и големи! Живи и здрави и много щастие и сбъднати мечти! baloni smile3525 baloni

# 44
  • Мнения: 1 098
Добро утро!
Откакто смениха времето Дели става с час по- рано, т.е. 6.30-7.00.
Днес много приятно ме изненада моето детенце. Бях му взела преди няколко месеца от тези дървените пъзели с 6 фигурки на животни. Днес успя сам да ги нареди  след безброй тренировки  Laughing Страшно се зарадвах. Виждам, че вече разбира повечето от нещата и ми става много мило.
Навън времето изглежда приятно, но всъщност е доста хладно, поне засега.
Донси Hug Дано нещата при теб успеят да се наредят.
Лек и успешен ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт