Юлчетата мили се борят с вируси, бацили

  • 10 560
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 906
Иве, ето го - в Джъмбо е 35 лв. Ние имаме този и фермата, а от серията има и един с булдозери, който съм си заплюла
Аз съм за маскиране  Hug
Преди известно време взех дървена работилничка на Никола и въпреки че е за по-голямо дете, той много си играе с нея - мисля, че е добър подарък за момченце  Peace Детски лаптоп е супер идея  Peace и при нас са много на почит компютрите
за себе си не съм решила какво искам - най-вероятно както всяка година ще се разходим по магазините заедно и ще си изберем по нещо. За детето обаче ще са изненада, опаковани и под елхата или пък лично подарени от дядо Коледа  Grinning
много е хубава палатката, но за съжаление пак заема място Confused нямам търпение да се изнесем вече

# 286
  • Мнения: 389
Привет и от нас.
В4ера обиколих из НДк и за пореден път се убедих,4е само боклуци продават,ама малкия пак намаза с един дървен влак и това бе6е.ама поне се помотах цял ден без детето  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 384
Майче и аз бях взела палатка за Надина,също криеше всичко там и като ни потрябваше нещо го търсихме в палатката.  Laughing Ама като тръгнах да я отказвам от памперса,там се криеше да върши пиш и затва я разтурих.Да не говорим колко място заема.Сега пак я иска от известно време,но вече и да искаме няма къде да я разтворим.  Confused
Ренка,какъв лаптоп си избрала за Илко?Аз имам един розов на каката още когато беше на 1.4м. й го взехме за 1-ви юни.От тогава не сме сменяли батерии защото сам се деактивира,когато не го изключим.  Peace Лошото е,че само се дърпат и карат за него.Искам за Нико,но са ми много скъпи нещо,по 100кинта са.

# 288
  • sf
  • Мнения: 10 262
и аз предпочиатм маскирането пред Дядо Коледа.
Може и мъжо да дойде с нас,че му се празнувало  Crazy
леле , в тая София е кошмарен трафика. 40 мин се влачих от Г.Делчев до Орлов мост.  Sick

# 289
  • BG
  • Мнения: 2 217
Албена, преживяла си ужасна загуба  Hug Ти си много смела жена! Майка ми роди на 42г. сестра ми и преживя втора младост с нея. Казваше, че ако е имала възможност би родила още едно на 45г.   Laughing

Момичета, аз също съм "за" маскирането - прекрасна идея!  smile3501

# 290
  • Мнения: 640
Янче, ще ти пиша подробности за лаптопа на скайп Simple Smile
Май няма да има кой да пусне нова тема, та поне докато спи моя маймунчо ще свърша полезната дейност  Wink

# 291
  • Мнения: 50
НОВА ТЕМА
Ренка, дано не се дублираме

Общи условия

Активация на акаунт