"Дневникът 53" - да отслабнем всички заедно

  • 11 169
  • 378
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 254
росченка, да така е. Аз дори си намерих повод преди малко. Успяха да ми развалят настроението. Някои хора могат да кажат на черното-бяло. Стискайте палци да разрешим проблема, че е доста неприятно Close

# 16
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА

ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО МИНУСИ  Hug

Миранди, темата  е страхотна   bouquet  Hug

lideto70 да ти е жив и здрав сина и много да те радва   bouquet




crazy_tikva да но аз взех , че направих цял weekend свободен! Иначе през свободният ден обикновено е хубаво нещо да си позволяваш нещо което ти се яде.. а не  като мен от всичко по много  Rolling Eyes но днес си компенсирах за 2та дни



Днес с храната съм супер...спорта 20 мин на пътеката и 20 мин на stair master

 Hug Hug

# 17
  • Мнения: 1 384
Ух...как почнаме новата тема, срам  Embarassed Embarassed Embarassed

Това все едно аз съм го писала
Да се разпиша и аз на първа страница. Денят беше хубав, но вечерята - голяма издънка  smile3511. По-добре да не пиша какво съм вечеряла, че ще ми стане зле.. Както и да е тук е само за позитивни писания така че ви пожелавам много минуси в новата темичка.
Спокойна нощ.  smile3524

Бях на 2 рожденни дни днес и пих и ядох, и  ooooh! ooooh! ooooh!


Сега съм гроги и лягам, утре ще разправям  Mr. Green

Мираничка
мила, благодарско за темито  Hug

Лека и спокойна на всички и до утре   bouquet


# 18
  • Мнения: 1 384
Добро утро, сладурки   bouquet

Айде по едно кафенце


Пак на мен се пада честта да го сервирам  Mr. Green


ros4enka, режимна, нережима, минавай по-често  Hug


baby@girl
Hug

Smile!, браво миличка, много ти се радвам  Hug барем взема пример от теб, чеее  ooooh!

Chocolata
  Heart Eyes

MissCaprice
, имаш нашата подкрепа винаги, знаеш  Hug

Aia, браво за режимността, само колко бързо влизаш в релси, много ти се кефя   bouquet Аз съм ужас... особенно напоследък не знам какво ми става, волята ми никаква я няма  Cry и не знам какво да направя  Tired

За наказание за вчерашните ми греховни прегрешения, днес съм на протеини сега си пека риба  Sick Дано успея да го избутам деня някак си  Praynig

Хубав ден на всичкииии  Hug




Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 09:56 от crazy_tikva

# 19
  • Мнения: 40
Ей божке....то се е видяло, че всички сме се омазали  Embarassed ами да взема да сипя по едно чайче, а?


И аз снощи прекалих - за първи път откакто съм на диета, ама много прекалих ooooh! Обожавам китайски ориз и снощи си купих (нали ми беше оризов ден). То ориз, ориз ама не да станеш като пълнена пуйка с него Rolling Eyes Сипах си веднъж (не голяма чиния), после си досипах още малко, после - след 1 час си боднах две три вилички, като сипвах на мъжо и накрая той не си го изяде, та аз го доядох  #2gunfireSick
Какво ми стана и аз не знам, ама направо полудях #Crazy
А днес на работа си нося от същия ориз за обяд - пфууууууу като пристрастена съм Tired
Шъ мъ извинявате, че и аз ви прецаках, но какво да се прави. От утре лунувам, така че се стягам след днешното оризче Wink

# 20
  • Мнения: 621
Добро утро на всички Simple Smile
Честита нова тема и дано да е много успешна за всички - нова тема,нов късмет Simple Smile
Кафенцето изглежда особено апетитно днес Simple Smile
Аз минавам за малко да се похваля,че кантарът отчете 51кг днес,което е минус още половин килограм и сега отивам на фитнес...После пак ще намина.... Hug

# 21
  • Мнения: 352
Здравейте!
Нямаше ме три месеца във форума и качих 10 кила.
Свинска работа е това мой то,но отново съм с режима на Дюкан и половината ги бутнах.
Тоя път ще го направя както трябва!

# 22
  • Мнения: 148
                      здравейте и честита ни нова темичка

Миранди   bouquet Благодаря

Лиденце Да ти е живо,здраво и много щастливо детето,много да ви радва и много успехи му пожелавам Hug

Не знам дали точно аз трябва да го казвам,но нека поправим началото и до края на темата да има изписани само минуси и режимности newsm10

Аз не съм се вясвала,но малкия ми е болен с температура  ooooh! някакъв грип го е набарал,та се лекуваме и будуваме  Tired

Тикве кафето е страхотно мммммммммммм питала си ме за килограмите  Hug току що слизам за пореден път от кантара  hahaha и са все същите  Peaceтова в момента ме удоволетворява  Hug

Силваната успех с преборването   bouquet ние ще помагаме както можем  Peace

Успех ви пожелавам   bouquetдано новото теми ни даде нови сили за борба

Много,ама много  Hug и   love001 на всички  newsm76

# 23
  • Мнения: 22 437
Здравейте момичета. Тази седмица смятам да започна плодуване, защото това безразборно и неправилно хранене хич не ми се отразява добре. От утре сме и на спокойствие в къщи, та няма да се съобразявам на кой кога му се яде, дали изглежда глупаво и т.н. моето плодуване. ))))
Стискайте ми палци наистина да започна, защото началото е най-трудно в това начинание.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, нережимна дневническа дружинка! Hug

Ако има някой режимен , моля да не ми се сърди за обръщението,    bouquet но май прочетох само за нережимности. Wink
И аз не съм изключение  Embarassed- вчера имах повод, но днес съм направо като четириглава ламя  и се чуствам като слон с пет пълни стомаха  261uu

Скорпи, Hug де си с бухалките smile3506 - ама много бройки ще ти трябват tooth

Миранди, Hug благодаря за чудесната както винаги нова тема newsm51

Мирама, Каприсче, Hug честити нови аватари thumbsup

Дидичева, Hug бързо оздравяване на сина ти  Heart Eyes  bouquet

Тиквичка, Шоки, Петинка, Смайл, Бейби гърл, Силваната, Русалке, Ая, Дабъл хот, Росченка, и всички , които съм пропуснала  Hug Hug Hug


Приятна вечер на всички и от утре всички в строя  newsm18 newsm20, че коледното  Animal Pig наближава  newsm62

# 25
  • Мнения: 1 254
ама пропуснах...  smile3538
Лиде, честит ИД и РД на синчето ти. Много да те слуша и обича  Hug
днес усмирих глада и съм доволна от себе си  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 950
Каприсче, Hug мерси за пожеланията.  bouquet Аз се върнах за да добавя да не се ядосваш - ще се реши проблема.  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 6 958
И аз се отпуснах тази седмица с папането  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Целувки на всички (чета всичко, но нямам време за отговори на всички), аз съм оки доки, но много работа таз седмица  #Crazy

Мирама искам и аз плодуване, денем се мъча с едни мандарини, а вечер трапезата е пълна, та пълна, преливааа (ям по инерция, не от глаД)  Mr. Green

Силвана  Heart Eyes

Спокойна нощ на всички  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 254
днес беше добър ден откъм ядене, за спортуване-не, но скоро и това ще оправим Simple Smile
също имам доста работа и за това пиша оскъдно, но ви чета най-прилежно и не виждам отчетите ви..
аз съм супер доволна, че мъжете излапаха сандвичите с хайвер, тъкмо когато едни изкушаващи мисли ми се прокрадваха в главата да си хапна и от тях, освен кебапа и зелена салата (е, и чаша бяло вино),
обядвах зеле със свинско/малко, нетлъсто/ и малка филийка хляб
закусих кис.мляко с овеса Mr. Green
хапнах и 1 ябълка между храненията
сравнително добре се получи имайки предвид количествата от предните дни

# 29
  • Мнения: 1 027
хей Simple Smile слушам, Тиквичка и изпълнявам  Hug каза да минавам и.. ето ме...( не ме очакваше толкова скоро, нали hahaha )Идвам да ви проверя Joy
Браво, Капризче, получаваш 2 червени точки- едната за самонаказването с чукчето по главата hahaha и другата - за режимността!!!
Гледам и други сладурки се поправили...  Hug
Да, ама кака ви Роска днес отново е лоша и несериозна, защото не можа да си държи устата затворена, ама едната колежка донесла кьопулу ( или кьополу...  Embarassed ) и толкова ми се доядеееееееееее...smile3538
подкрепям идеята (с две ръце!) да напълним темата с РЕЖИМНОСТ Simple Smile
гушкам ви и изчезвам
п.с. - гледах ужасни клипчета и сега съм в потрес... та отивам да се оплаквам и да си порева... Embarassed
 

Общи условия

Активация на акаунт