"Дневникът 53" - да отслабнем всички заедно

  • 11 172
  • 378
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 050
Хоп и аз тук
нямам време да пиша,
но когато мога ще ви чета Peace
Утре го планирам ден за разкрасяване и спорт Grinning
На всички-стягайте се, че идват празници и нека поне част от см-те останат в тази 2008 година Peace Не забравяйте водата и спорта Peace и не гладувайте Peace

# 31
  • Мнения: 1 254
росческа, кьопоолу се пише, турска дума е  Whistling
дояде ми се, та поне виртуално да се почерпим /цък на линка

# 32
  • Мнения: 1 027
ще ти кажа аз едно цък Simple Smile пак ми се дояде Simple Smile кьопоОлу  Peace

# 33
  • Мнения: 1 384
Аз съм режимна днес с изключение на 2 лъчики какао  Whistling

ros4enka, напротив и по-рано те очаквах  Hug и какви са тези  Cry Моля те  Hug Hug Hug

Силваната, добре си ни се завърнала   bouquet

Аз съм кратка, ама пиша пак домашни  Tired

Лека и от мен, сладурки  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 599
crazy_tikva мерси за кафенцето  Hug  да бързо влизам в час, но .... днес 1 издънка хапнах си солетки  Rolling Eyes ама какво от това ще го преживея


Силваната  успех с Дюкан и бързо да ги махнеш и останалите кг


lideto70 моя weekend беше такъв ужас


ох не мога повече да чета... че такива сладки ми донесоха в неделя  smile3508 ... в неделя ги опитах и още са ми в акъла... само обикалям като бездомно куче пред месарница  smile3508  newsm22  newsm45 smile3516 май най-добре да си лягам... че наистина ще ги нападна.. а и вие всички не режимни,... с кеф ще си хапна...  smile3521



 

# 35
  • София
  • Мнения: 1 950


Добро утро!
Режимен и успешен ден с много минусчета в темата!
Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 621
Добро утро и от мен. Днес ще карам само на кисели млекца съм решила - малко ще се прочистя и понеже много обичам да си наваксам за предстоящите пости...Мисля да ги спазвам. Simple Smile

Aia и аз като съм сериозно режимна и някой носи ужасни вкуснотийки в нас и само отварям шкафовете и си ги гледам...голям тормоз е.а в работата направо е препълнено с такива неща Sad


Успех на всички режимни и нережимни и да влизаме в релси вече,че наистина малко остана до празниците. Naughty
 Hug

# 37
  • Мнения: 352
Добро утро и от мен!
Благодаря на всички за топлия прием отново в темата,ще се постарая този път да се справя по добре!
Лек ден на всички!

# 38
  • Мнения: 6
Добро утро на режимни и нережимни!
Снощи пак издънка, но до там. Днес ябълки, чай, вода.Утре ще лунувам и ще вляза в час.
Ето ябълки и фреш от мен за всеки вкус

Успешен режимен ден с много минуси!  Hug

# 39
  • Мнения: 1 254
привет сладурки Laughing
Виждам, че пак сте нережимни... Трябва да се стягаме момичета, само си помислете за края на декември и началото на януари-колко празници се събират, снимки, срещи. Нали искате да изглеждате и да се чувствате добре?
С риск да се повторя пак ще го кажа: защо лунувате/плодувате/не ядете, като така организмът ви "озверява" от глад и следва поредното натъпкване  Rolling Eyes
Ограничете вредните неща и количествата в разумни граници+спорт  Hug Всеки иска бързи резултати, но нищо не става с магическа пръчица Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 384
Добро утро и от мен  Hug

Добро утро на режимни и нережимни!


Къде ги тез' нережимните  newsm66

Такива няма повече и няма да има до края на темата, нали се разбрахме  Crossing Arms

Аз днес пак едвам отлепих  Sad Не мога да се наспя напоседък  Tired и с нетърпение чакам неделяяяятааа да си отспя  Crazy

Не съм  се мерила. Искам да почна да се  меря седмично веднъж, ама се съмнявам, че ще устискам  Confused


привет сладурки Laughing
Виждам, че пак сте нережимни... Трябва да се стягаме момичета, само си помислете за края на декември и началото на януари-колко празници се събират, снимки, срещи. Нали искате да изглеждате и да се чувствате добре?
С риск да се повторя пак ще го кажа: защо лунувате/плодувате/не ядете, като така организмът ви "озверява" от глад и следва поредното натъпкване  Rolling Eyes
Ограничете вредните неща и количествата в разумни граници+спорт  Hug Всеки иска бързи резултати, но нищо не става с магическа пръчица Heart Eyes

Подкрепям с 2 ръцеее  Peace Peace Peace Peace


Хубав ден, милички  newsm51


# 41
  • Мнения: 40
Здравейте милички,

аз нещо вчера се омазах Embarassed
Представете си, както си гледам файла със страхотната диета и изведнъж съм се объркала и карах два дни на етап 2, а аз съм в етап3.  #Crazy Снощи по някаква случайност разбрах, че съм разменила двата дни от двата етапа Sick ееееее дано не е фатално. Днес лунувам, и утре и вдругиден. Резултати през уикенда.
Иначе нищо забавно, само работа, работа и пак работа. Вече не си падам толкова по Коледата, щото заради нея до края на декември виждам голям зорррр Confused

# 42
  • Мнения: 22 438
Здравейте и от мен. )))) Обмислям от утре или в петък да си започна плодуването, вече ми се разчистиха глупостите от главата и ще имам нужното спокойствие. )))

crazy_tikva, ти направо ме разби с това нережимно какао, от къде ти хрумна това?

MissCaprice, конкретно за плодуването - не се озверява от глад от него, то ми е най-малкият проблем. )))) Но многото проблеми и неприятности през изминалият месец и нерви си казват думата. )))

Миранди, хайде с мен аз съм го решила че започвам. (то началото е най-трудно, нали знаеш). )))))

Пожелавам на всички хубав и усмихнат ден и без прегрешения. ))))

# 43
  • Мнения: 148
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Виждам че започвате да се стягате,тази тема започва да става като първата от която се вдъхнових и реших да започна да пиша Hug
Сега да се похваля  newsm47 имам минусчета в мерките миналата седмица беше минус един см в талията само там,но не посмях да пиша да не урочасам минуса hahahaвчера обаче съседка ме видя и забеляза промяна в мен Grinning Килограмите стоят същите.Когато си намеря сантиметърчето ще пиша пак.Обърнах къщата да го търся днес,но в дън земя се е затрило hahaha.Та така при мен.Дано наистина да имам още някое минусче Praynig все пак тя ме вижда почти всеки ден,а може и от дрехите да се е излъгала.Много взех да размишлявам Stop

Весел,режимен и отслабващ ден  Hug за всички

# 44
  • Мнения: 406
Здравейте мацки!

Минавам само на бързо. Довечера ще пиша повече от работа. Аз явно няма да лунувам 3 дни, а един или два. Днес хапнах, но режимно  Peace

До по-късно. Сега ще си организираме Prison Break - маратон с мама  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт