Работа, CV-та, HR-и, съвети - 59-та тема

  • 82 945
  • 794
  •   1
Отговори
# 1
  • Другата България
  • Мнения: 37 417
Воистина Воскресе! И късмет на всички търсещи!

# 2
  • Мнения: 29 451
Воистина Воскресе! И късмет на всички търсещи!

Късмет и от мен! Благодаря за темата.

Струва ми се, че пазарът на труда нещо се е пораздвижил. В jobs.bg ми се струва, че има доста повече обяви от обичайното. Вярно е и че доста от фирмите стоят с месеци и години, но мисля, че има засилено търсене.... newsm78

# 3
  • Мнения: 78
Воистина Воскресе!

Надявам се да ме извикат за второ интервю и дай Боже до началото на месец май да съм на ново работно място.

# 4
  • Мнения: 19 691
Натали, на мен ми направи впечатление, че има нова секция за дистанционна работа, не я бях виждала преди.

# 5
  • Мнения: X
Винаги е имало дистанционна работа, но аз отдавна спрях да ги ползвам, обявите се повтарят нон - стоп, а дори пак от там имаше обява с грешен адрес и фирма, която въобще не на адреса, а когато ти се обадят за покана ти казват пак същият,но на мястото няма такава фирма.

# 6
  • Другата България
  • Мнения: 37 417
Натали, на мен ми направи впечатление, че има нова секция за дистанционна работа, не я бях виждала преди.
На мен пък ми направи впечатление знак  на обявите с фиксирана заплата, преди като че ли го нямаше.

# 7
  • Мнения: X
Винаги си е имало с фиксирана заплата в джобса няма промени  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 29 451
Сега са изрично показани обявите с посочена заплата. И преди имаше такива, но нямаше знак за тях.

Не, че не се вътрят повечето обяви едни и същи от доста време.  Thinking

# 9
  • Другата България
  • Мнения: 37 417
Винаги си е имало с фиксирана заплата в джобса няма промени  Mr. Green
Четеш ли? Знак казах, че има вече, знак. ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 219
Късмет, момичета!

# 11
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Христос Воскресе! И дано всеки намери това, което търси!

# 12
  • Мнения: 3 048
Спорна, но в добрия смисъл да е темата и който каквото търси - да намери! Simple Smile
оп - с Лита сме единомишленички Wink

# 13
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Джоба все пак се конкурира с Заплата бг,от там може да идват нововъведенията...

Аз да се оплача,че утре съм на работа..Работодателя знае много добре,че никой няма да влезе....Няма и да плати за това ми ходене...въобще приказка!

# 14
  • Мнения: 22 450
Успех на търсещите!

Общи условия

Активация на акаунт