Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 66
Момичета, аз се завърнах Simple Smile

Обаче ще ви чета утре, че съм скапана... а и все пак това си е традиция в офиса Simple Smile

Хубава вечер на всички   bouquet Hug

# 61
  • Мнения: 806
v.pluemper И аз прочетох нещо от Ноемврийската тема....  baby_neutral
Ами скоро и ние така!  Flutter

Аз се измитам към къщи. Лека вечер Коремчета!  Hug

# 62
  • Мнения: 233
момичета, не се притеснявайте за тъмната линия на корема. тя, както и петната по лицето, а и по други части на тялото, цялостното потъмняване на тена, "маската на бременността" са нещо често срещано, дължат се на голямото количество хормони, които синтезираме и които се въртят и регулират доста процеси в момента в организма ни. не при всяка бъдеща мама се получават, но не са нещо обезпокоително. аз, например, съм по принцип доста склонна към пигментации. от няколко години съм целогодишно с спф за лицето, за тялото вече ползвам по-висок (над 12) и пак си почернявам през лятото. е, мислех си, че при това положение ще заприличам на петниста хиена по време на бременността, но това досега не се е случило (дано и не става, де). единственото, което имам е тъмната линия на корема, но и тя все още е съвсем леко забележима. доколкото знам, при майки в по-добра физическа форма, с добре поддържани коремни мускули, тази линия си личи повече. нея винаги я има, но в нормално състояние се нарича "бяла линия" (linea alba) и не личи.
ето няколко линкчета за информация за тези пигментации при бременни и начини за намаляването им:
http://www.whattoexpect.com/pregnancy/symptoms-and-solutions/linea-nigra.aspx
http://www.predainatatak.bg/news/about129.html
http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view& … =23&Itemid=16
http://www.mamaibebe.com/?id=42
нещо,обсъждано в бг-мама:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263205.0

# 63
  • Мнения: 2 829
Здравейте и от мен!
Марго, още веднъж Hug
За линията на корема-аз нямах с първата бременност и сега нямам, та не мога нищо да кажа по въпроса, освен че след раждането си изчезва.

Май в момента не се сещам какво друго да пиша-все си мисля за Марго, иска ми се някак да и помогна, ама нищо не мога да направя....

Фокси, отново страхотна тема, добре че си ни ти!

# 64
  • Мнения: 17
 Margo бъди силна нали си знаеме каквото не ни убива ни прави по-силни , скоро пак да пишеш  Hug
 Аз да се похваля имам повод да почерпя ама като не знам как да качвам картинки, по-точно предишната тема четох внимателно и уж разбрах, но не съм го пробвала та сега няма да спамвам темата с опитите си  Embarassed
 Та от снощи с моя мъж станахме вуйна и вуйчо  bowuu
 Сестра му наи-после роди след почти едноседмично преносване  Hug
 Малката мома е като манекенка 2900 ама доста е измъчила майка си. Но там са така чак като примреш или майката или бебето тогава секцио. А епидуралната са и я били късно чак на 10 см разкритие та реално си е родила без упойка. Но сега е добре позашита но доволна Simple Smile Таткото е присъствал и е издържал цялата "касапница" геройски  Mr. Green А под "там" имах впредвид Дъблин - каква съм отплесната. Та от снощи съм в еуфория и много се радвам. Още нямаме снимки на бебка но и това ще стане. А бебенцето са и го дали веднага на зълва ми и си е постоянно при нея. Там дори не ги и къпят за да не им махали защитните сили или там нещо такова. Кръстили са я Мила на свекърва ми. Интересното е че и ние бяхме решили ако е момиче да е със същото име , добре че господ си знае работата та на нас е пратил момче ( поне така казват доФторите)  Иначе тепърва щяхме да сядаме да мислим варианти защото резервен нямахме за мома  Joy
 Но сега с младежа ще намаже свекър ми с името така че всички да са доволни, ве ако трябва да съм честна не го правим само за тях просто си ни харесаха тия имена, а и те хората го заслужават   bouquet
 Честит рожден ден и на Йоли  bdbaloni всичко най - , най-  по много Simple Smile

# 65
  • Мнения: 356
Вуйно PIS74f,да си жива и здрава ти и племенничката ви!!!!И да ви се връща с жив и здрав момък през януари/февруари!!!

А иначе Мила е страхотно име.Моята баба се казва така,а аз съм кръстенена на нея само,че Милена,понеже на нея цял живот и викат Милка,Миланка и т.н.Никой не и е викал Мила Sad

# 66
  • Мнения: 242
Еееех,аз най-накрая мога да ви пиша...Интернета ми беше спрян за няколко часа #Cussing out,но сега няма да се ядосвам...поне ги използвах да подремна малко /не че успях,де/.И сега...по-добре късно,отколкото никога:
PIS74f и laracroft1-за вмъкването на картинка в поста-просто отивате на мястото,където ще отговаряте и натискате бутончето под това за удебеляване на буквите...Копирате линка на картинката,която сте си избрали и го поставяте между двете вътрешни скобки,които ще видите /  ]тук поставяте линка на картинката[ /

PIS74f честита ви племенница   bouquet  !!! Да е здрава и усмихната и да радва всички около нея Hug

# 67
  • Мнения: 56
Привет на всички!
Скапа ми се настроението като прочетох за Маргото, тия дни тъкмо се бях присетила за нея, а то какво Sad Миличка, каквото и да ти кажа е все тая, моля се да бъдеш силна и скоро пак да те засечем тук с хубави вести Praynig
Фокси, мерси за хубавата темичка, както винаги си на ниво newsm10
ioli, то денят почти мина, но все пак не  есвършил, така че едно голямо ЧРД от мен с най-добри пожелания  bouquet
PIS74f, честита ви племенница, да  е жива  и здрава smile3525
Ами това е от мен, нещо не съм на кеф, сори Sad

# 68
  • София
  • Мнения: 83
foxy благодаря ти.  Hug

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте, бремелинки! Честита ни нова темичка! Страхотна е! Благодаря на Фоски!   bouquet
ЕЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ОБИЧАНА И ДА СЕ СБЪДНАТ ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ! ЗДРАВО И КРАСИВО БЕБЧЕ ПРЕЗ ФЕВРУАРИ! newsm59   bigdance2   party023
Вуйно PIS74f, да ти е жива и здрава племенницата! Много да ви радва и слуша! И да си играе много с братовчедчето й след януари/фенруари!  Hug
Днес бебка рита изключително много и силно и аз съм щастлива, защото една седмица никаква я нямаше и се бях притеснила! А днес е като балерина- подскача, прави щпагати, обръща се и вече незнам кое къде е и какво ме подчуква отвътре!
Саrbo, добре си дошла и си почивай повече, че с твойте командировки, нямаш спиране!  Hug
И моят мъж хърка и уж съм свикнала за 7 години, ама взе сега да ми пречи! И като не издържам, го ръчкам и бутам да се завърти някакси, за да спре!  Grinning
Лека и спокойна вечер от мен!

# 70
  • Мнения: 238
Здравейте мамчета-февруарки!
Включвам се за малко днес, да се запиша в новата темичка, че нещо ми е криво  Sad

Ioli , да си весела, засмяна и много обичана. А през февруари .........   Hug


Честита племенница на PIS74f, много щастие и радост да носи на всички!  bouquet

Марго, много съжалявам за това, което си преживяла, а и още преживяваш, но .... това са изпитанията на живота. Пожелавам ти скоро да ни навестиш с хубави новини!  Hug

Нещо не ми се пише ...... пазете се момичета и се усмихвайте повече!  Hug

# 71
  • Мнения: 46
PIS74f честита племеница,много да ви радва и да са най-добри приятелчета с твоето бебче след време.
Моя мъж от 2,3 месеца хърка от време на време и аз си го посръчквам,а сутрин като му разправям вика,че не е верно  hahaha,май ще му сменям възглавницата или спалнята .Преди малко се прибра с 2 шоколада милка и 1 руло и аз  #Crazy,набързо унищожих половин шоколад,мисли си за моята фигура  Laughing

# 72
  • Мнения: 24
докато се наканя да пиша и забрваих какво точно ми бече на устата или по-точно на пръстите Simple Smile

Вуйне Пис жива и здрава да ти е малката пакосница, да радва много цялото семейство   bouquet Пък и твойто бебче вече си има кака  Wink

За пигментацията- Аз ткава линия си имах и преди това, но е леко забележима, но ми се появиха по-тъмни петънца по коремчето и съм като петниста хиена  hahaha

и друго щях да пиша, но нещо изключих  Thinking Crazy

# 73
  • Мнения: 89
PIS74,честита племенница!Брей,големи късметлии твоите свекъри-две внучета за няколко месеца!!
Desika,ама защо си скапваш настроението?!Имаш си работа,чувстваш се добре,чакаш сладичко бебче...знаеш ли как хубаво ухае стаята на бебе!!!Ще си го гушкаш,ще му се радваш,поне година няма да се виждаш ежедневно с шефа си,а и Коледа идва!Изобщо-животът е прекрасен!Я се усмихни! Hug

# 74
  • Мнения: 242
Tоло newsm10 Ние сме от една порода/зодия...две НАПРЕД,едно НАЗАД Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт