Хайде августинки споделете какво се крие под сърцето

  • 10 546
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 756
Аз тетка Мара нали нямам търпение та се надничам тук Embarassed
Дано не досаждам на никой! Laughing
Фолиева киселина като забременях започнах да пия веднага до 3 месец,а след това като я спрях започнах да пия витамините на Jameson-Prenatal- мога да кажа страхотни!

Сега от 2 месеца вече пак пия Фолиева знам,че е хубаво!

Роси,започвам да стискам от сега! Hug

# 76
  • Мнения: 9 973
Rosi79 fingerscrossed
ас също сложих лентичка за да ми е на късмет.
Болки с първата бременност не съм имала-НИКАКВИ,нито гадене,повръщане

# 77
  • Мнения: 9 973
Димяни не качи ли кг. от витамините?
аз за целите 9м. качих 8кг.,а сега съм с 16кг. по-слаба,тоест с -8

# 78
  • Мнения: 143
Димяни, същите ги пия и аз, но още докато бебеправихме, че ги купих предния път, а преди да започнем на ново прочетох, че е хубаво и предварително. Имат 1мг фолиева в тях.
Дали се пълнее от нещо съм решила да мисля след около година и половина Wink Да не се стресирам излишно.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 756
Не знам защо си мислите,че се пълнее от някакви витмини  Grinning
Всичко е до организъм!
Деси,качих нормалните за бременноста килограми или по точно 13 не мисля,че са много!
Лекаря който ми спука водите обаче онемя/беше млад с 8 г стаж/и каза: Леле за 8 г не съм виждал толкова води Mr. Green Изписаха ни като бях свалила всичките 13 килограма още на 3 ия ден,а месец след това още 3 ама сега в псоледните 3 месеца си наваксах 4 и сега съм 56  Confused Crossing Arms все се каня малко да се огранича ама за сега само си говоря! Whistling

# 80
  • Мнения: 9 973
никакви ограничения при бебеправене.Аз ям като невидяла,мъжлето пасти да яде пред мен,ама не качвам-кова си на 46кг. ooooh!в 8клас бях 51кг. Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 5 756
Ти си щиглец Whistling направо много слаба!

# 82
  • Мнения: 9 973
е,не-висока съм 152см. Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 5 756
Ууу.... аз съм 9 см по висока! Mr. Green Party
хахха.......айде Оспамихме малко Crazy

# 84
  • Мнения: 9 973
мноооооого малко.
с теб трябва в люлинската да си лафим общи приказки Crazy
Нека се включат и другите майчета да си побъбрим

# 85
  • Мнения: 1 054
Аз забравих да се отчета... вчера бях на лекар и съм тотално разочарована от лекарката... Първо едва ли не ме изгони от кабинета, защото 10 дни закъснение е нищо. После вика "пий 1л. вода и след 1 час ела да те видя на ехографа с пълен пикочен мехур" Пишкам точно през час и още тогава едва стисках, но пих водата и се върнах... Гледа ме на ехограф, който сигурно е по-стар от мене и каза... "Ми ей това трябва да е матката.. и тука някъде да се появи нещо, ама сигурно другата седмица..." И още куп глупости, с които няма да я засрамвам. Утре обаче отивам във Втора градска и там ще си запиша час при някой, който и цялата бременност да си ми следи и раждането да ми води!
И всъщност по дата на последната редовна менструация термина ми е 19 юли... и след 2 дни да вляза в 7ма седмица  Shocked обаче заради много късната овулация може да родя август и ще ме водят преносила.... така ми каза една приятелка от форума... та не съм за вас явно, но доки ще каже Simple Smile Лентичка още не искам да слагам, защото сложих, когато си мислех, че ще съм януарка и доста бързо се наложи да я махна... Нерви имам... ще чакам до другата седмица да "погледна в очи" бебо и то ще избере лентичката  Joy

# 86
  • Мнения: 9 973
BubolecheMeche  не е важно юли ли август.Здраво бебе на финала-за това се борим.
Но ако ти си в 7 гс и доки не вижда плодно сакче fight newsm11умряла работа е

# 87
  • Мнения: 170
Роси, успех утре  Praynig
Димяни, не досаждаш на никого   bouquet  Пожелавам ти скоро да си официално в клуба  Flutter
Буболече, тази "лекарка"...  ooooh!

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 22:19 от Шери

# 88
  • Мнения: 9 973
току що направих преброяването Crazy-7 сме вече Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Роси, стискам палци утре!! Аз съм от 10 часа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт