Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-22)

  • 13 929
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
Дборо утро и от мен  Hug

# 16
  • Мнения: 117
Добро да е Grinning

# 17
  • Мнения: 369
за каква анкета става на въпрос ?

# 18
  • Мнения: 2 425
Анкетата е за родители, които взимат храна от там. Разни въпроси от рода на: харесва ли ви храната, доволни ли сте от обслужването и т.н. Има и един за цената, ако я увеличат, ще спрем ли да взимаме храна. Според мен, ще увеличат цената.

# 19
  • Мнения: 68
afroditka споко и аз принципно едва гледам когато ставам нощем,някой път имам чувство че ще заспя докато я храня  Joy

# 20
  • Мнения: 369
 buba_85 afroditka1783  Момичета на мен ми се случвало да не помня ставала ли съм или не , май го правя вече и на сън  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 556
Брей каква активност в новата ни темичка,Весе   bouquet
Аз днес бях на изпит,добре се справих(поне така мисля)и оставих детето на мъжа ми.Справил се е добре,чак да не повярва човек,щото миналия път ми звъни и вика'Идвай си веднага,че т'ва само реве и ша взема да го хвърла вече  през терасата Joy "
Иванчо само 2 нощи ми е спал без се събужда,но си е било само за тогава.Сега поне се буди веднъж през нощта към 3-4 и после към 7 или 8 за закуска  Wink

# 22
  • Мнения: 68
Хахахахаа,тез мъже не издърат на ревовете на децата си  Joy

# 23
  • Мнения: 159
Добро утро  bouquet Весе браво за темичката, и аз съм за  предложението ти Peace Hug.
добре, че тази сутрин успях да стана по- рано за да мога да пия спокойно кафенцето, хайде почерп  Laughing



Иначе ние сме добре- Малинка прави бели и когато е будна не мога да свърша работа за 5 стотинки- ужас...а когато баща й я гледа, реве да идва при мен, иди й обяснявай, че трябва да сготвя нещо за ядене. Надявам се да можем да излезем тия дни за малко, че у нас вече не се издържа  Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 08:52 от Bubeto*

# 24
  • Мнения: 2 425
Добро утро и от мен. Бубе ти се изгуби. Мерси за закуската и кафето. Ние днес към обяд ще излизаме да пазаруваме, ако има желаещи да се видим, пишете на скайпа.

Извинявам се за поканата, но сега се усетих, че Валя е болничка и не е хубаво да ги събираме децата. Ще бъде, като се оправи детето.  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 09:01 от _baby

# 25
zdraveite mami ot vraca Simple Smile
Ne znam koi da popitam i reshih da se obarna kam vas.
Na 25.12.08 mi predstoi rajdane i mislq da rodq v bolnicata bez da izbiram lekar.osigurena sam no vapreki tova neznam dali trqbva da si platq rajdaneto? Shte sam vi blagodarna ako nqkoq ot vas moje da mi kaje

# 26
  • Мнения: 68
Няма какво да плащаш след като си осигурена.Плащаш само ако си избереш лекар.Аз не съм избирала лекар,доволна съм от всичко.Не съм имала проблем с никой и нищо.

# 27
Zashtoto na men mi kazaha che sled kato sam osigurena trqbva da platq 350lv a ako ne sam 700lv

# 28
  • Мнения: 904
Jeni_vr, пиши на кирилица. Правилата на форума го изискват. Ако си избереш лекар, тогава се плаща. В противен случай плащаш само за дните , които си била в болницата.

# 29
  • Мнения: 117
Zashtoto na men mi kazaha che sled kato sam osigurena trqbva da platq 350lv a ako ne sam 700lv
Не знам кой те е информирал така, но не е вярно. СПоко- няма за какво да плащаш като осигурена бъдеща мама. Аз също родих наскоро, без да имам уговорка с никой, ходех при Махинова (която не работи в отделението) та никой от лекарите не ме познаваше изобщо. Доволна съм от цялото отношение към мен. Стискам ти палци всичко да мине по вода. Здраво бебе и леко раждане... и да се похвалиш  Grinning Hug
Jeni_vr, пиши на кирилица. Правилата на форума го изискват. Ако си избереш лекар, тогава се плаща. В противен случай плащаш само за дните , които си била в болницата.
Аз не съм плащала за никакви дни на престоя... поне не си спомням newsm78 Дали някой от роднините е платил- то голяма лудница беше на изписването Thinking Плаща се по 10лв за ВИП-стаята ама аз бях в обикновена.

Общи условия

Активация на акаунт