Отговори
# 105
  • Мнения: 3 835
Потребителите трябва да се защитават сами.

Уау! Останах бездумна, мисля да не продължавам спора, понеже не съм в подходящата тема.

# 106
  • София
  • Мнения: 62 595
Спор няма, защото е ясно - мрежата не може да се контролира и цензурира толкова, колкото им се иска на много хора.

# 107
  • Мнения: 13
сметнах за нужно да ви покажа какво намерих като информация в нета. Изводите си ги направете сами.....

"Програмистът-сатанист Евгений Андреев , който взимал котета, зайчета, кученца и птици по обяви за осиновяване, за да храни с тях змиите си, първо пускал животните на големите змии, които им вкарвали отрова, после ги разфасовал и одирал за по-малките кроталите в терариума си.

Първо дава котетата, зайчетата или кученцата на по-големите си гръмящи змий, за да им вкарат отрвова. След това ги взима, одира и разфасова, за да може да ги даде на по-малките кротали в терарирума си, защото те не могат да се справят с целите животни", разказа познат на Евгени Андреев пред камерата на предаването "Истории с Патрашкова" по ТV2.
Извергът не прибирал бездомни животни, а търсел по форумите само домашни любимици, които са ваксинирани и обезпаразитени.
"Хвалеше се, че не иска да рискува змиите му да се разболеят от нещо", добави човекът. "

Попаднах на негови изказвания и в този форум http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/328876/page/17/vc/1] - факта че пише в раздел Сатанизъм говори сам за себе си, а за съдържанието преценете сами.
а това е профила му към същия форум http://forum.all.bg/showprofile.php?Cat=0&User=6714&Numb … ;page=17&vc=1] - интересни хобита и занимания има  Shocked
последно - една извадка с негово изказване от тук - http://izrodacobra666.blogspot.com/ - ще ползвам кирилизатор понеже е писано на латиница
"Ами колкото и да ти е гадно няма закони, които да защитават помиярите, затова такива безмилостни изроди като мен 66ще ги избиваме тотално по най-различни жестоки начиниНемога да ти опиша колко ми е готино преди да убия някои бездомен пес да му гледам изпълнените с ужас очи...това ми доставя неописуемо удоволствие! Ако законите бяха така и към вас(защитниците на безд.кучета) щях и вас да ви избивам(не от омраза, а за удоволствие)"

# 108
  • Мнения: 3 634
Биби, че този човек не е добре е очевидно за всички. Просто петицията не е най-подходящата форма в случая. Още повече, че не е написана както трябва и ти като я представяш все пак се идентифицираш с нея.

Много са се отдалечили коментарите от същината.  Peace

# 109
  • Мнения: 6 274
Господи Боже !!! ooooh!
Сега се разрових из Нет-а и това, което намерих за този изрод направо ....
Той се хвали навсякъде с това, което върши, гордее се с това, пуска си обяви за продажбата на змиите си, като за реклама използва клипове с убийства на животни.
Вие прочетохте ли изобщо някой пост на този луд ?  ooooh!
Видяхте ли той в какво вярва и какво прави в "свободното" си време ???  Sick
Погледнахте ли какво има той в терариумите си ?  Shocked
Не искам да знам откъде са тези черепи (вие сами ще се досетите), но мисля, че петицията наистина трябва да се "пипне" тук там и да се вземат сериозни мерки за прибирането на този ненормалник в лудница!!!
Да, той е за там. Не затвор, не да ми разправяте колко "нормално и точно като в природата било всичко".
Щом някой е дотам луд, че да изрови човешки гроб, за да си вземе оттам черепът на покойника и да го сложи в дома си (в терариума си), е не можете да продължите да говорите, че този човек не е за незабавно пращане в лудница !!!
Моля ви - тези, които организирахте всичко това - спрете със споровете и дайте да направим нещо наистина !!!  Praynig

# 110
  • Мнения: 3 034
подписах  Peace не съм чела умишлено, не съм и гледала, но вече много години се опитвам да помагам на бездомни животни и съм се нагледала на такива човешки изстъпления, че ме е срам. мястото на такива хора е в затвора. и тук за това се борим, дано успеем. може да се пипне петицжиатя, да, но и това е нещо. активирайте хората, които са си дали животинките, както и природозащитници.

# 111
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мислех да не пиша повече в тази тема, след като името ми беше сложено в списъка с изродите. Нищо, че пръвият ми коментар тук е, че съм подписала петицията. Ще пропусна този шедьовър на логическата мисъл и ще се акцентирам върху това, което не възприемам...
Толкова е хаотично всичко до момента, че няма да има абсолютно никакъв резултат.
Вижте заглавието на темата- Петиция срещу изверга, който храни змиите си с живи котета и кучета. Проблемът е, че са живи или че са котета и кучета? Ако ги убие собственоръчно различно ли ще е? А ако са мишки и врабчета? Или пробелемът е, че домашните му любимции за змии? Това не става ясно и от съдържанието на петицията.
Натам... "При това филмира мъчителната смърт на кучетата, котките, зайците и птиците. Някои от клипчетата изпраща на свои приятели". Тук кое е наказуемото- че филмира мъчителната смърт (нещо, което наблюдаваме ежедневно по телевизията) или че изпраща клипчетата на приятели (?!)?
"... за него главното е да изживее патологичното удоволствие...". Не съм гледала нищо от произведенията на Евгени, но имам някакви съмнения, че не може да се докаже кое е главното в съда.
И накрая- "... екзекуцията на обезпаразитени и ваксинирани животни". Акцентът върху обезпаразитени и ваксинирани наистина ли е уместен?!

# 112
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Щом някой е дотам луд, че да изрови човешки гроб, за да си вземе оттам черепът на покойника и да го сложи в ...

Не можах да се сдържа.
Някак си се сетих за всички човешки мумии, черепи и кости, пръснати из музеите по цял свят.
(не си правете труда да ми обяснявате разликата между музей и терариум. от личният си опит имам впечатление, че понякога се състои просто в броя на крайниците на обитателите)
Явно всички сме луди.

simplyaven , похвално е, че искаш да помагаш, но би ли ми обяснила как ще стане това именно с подписването на точно тази петиция?

Хора, вие не разбирате ли, че се подписвате под пълна глупост, което ви прави смешни в очите на тези, на които ще се връчи тя. Разбира се - евентуално, защото аз лично не мисля, че ще се стигне до там.

По-горе ви беше даден линк, на който да научите как АДЕКВАТНО и ЕФЕКТИВНО да помагате на всички горки животинки. Нарочно ли не го виждате?

Колкото до конкретният човек - сигнализирахте ли вече на съответните органи или считате за по-ефективно да поддържате огъня тук във форума?

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 08:32 от Reza

# 113
  • Мнения: 4 586
... В целия ЕС с изключение на милата ни родина жестокото отношение към животните е криминално престъпление и се наказва по НК. Само тук не.

Это, затова трябваше да е петициятя.
Да не се занимаваме с единичния случай, а със всички следващи.
Тоя нямаше да има как да го  отнесе, защото деянието в хронологичен ред
предхожда приемането на закон.
Гледам Анимал пранет, виждам за какво става въпрос. Гражданите застават мирно пред зоополицията, защото отиват на съд, може да лежат в затвора.

# 114
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
В целия ЕС с изключение на милата ни родина жестокото отношение към животните е криминално престъпление и се наказва по НК. Само тук не
[/b]
В този ред на мисли след като сме страна член на ЕС,не трябва ли някоя институция да си размърда гъзето???Питам просто ей така............
П.П> Иначе за протокола подписах петицията Peace
Дано да стане нещо

# 115
  • Мнения: 4 586
Не знам.
Може би първо трябва да изпратим питанка до някое эвродепутатка
как е в ЕС, и защо у нас не е така.
Петициите са ритване по гъзето по дифолт.

# 116
  • Мнения: 1 217
Подписах Peace Според мен да включим в петицията и "героите" от излъчения наскоро репортаж на Нова,в който чистосърдечно си признаха,че колели малки кучета и котета за да ги ядат.Затвор незнам,но консултация с психолог няма да е излишна.

# 117
  • При семейството си
  • Мнения: 6 708
Не бих подписала подобна петиция. Искам гражданската ми позиция да има някаква стойност, смисъл.  А тук не виждам такива: сезира се определен орган, искат се законодателни промени, какви, определя се присъда, какво изобщо се цели, освен чист емоционален изблик ?

# 118
  • Мнения: 335
Хич не плачете за криминализиране на "жестоко отношение към животните".
Бедна ви е фантазията за какво би могъл да се използва такъв закон.
Идеята на този за защита на животните предвиждаше да има такива текстове и те не бяха приети.

Има достатъчно закони сега. Не се спазват.
И Евгени и тия, дето пият кучешка кръв, и всякакви други тъпотии може да не съществуват, ако наличните закони се прилагат.

За да няма бездомни глутници от кучета например, не е нужно да има Закон срещу бездомните кучета. За да няма такива като Евгени или поне - за да няма вредни последствия от това, че все пак съществуват, не е нужен закон срещу Евгени.

То и Ал Капоне не е вкаран в затвора със закон срещу мафията.
Ама е имало кой да прочете поне тези, които съществуват.


По конкретния случай - тези, които призовават за съпричастност към някаква кауза, отразена в петиция, трябва да си изяснят какво искат с нея и защо.

# 119
Искам някой от законотворците и натоварените със спазването на законите да си размърда дебелия г**, това искам. Много ли е? И ако начинът да го постигна включва подписване на тъпи и смешни петиции, така да бъде. Определено нямам нужда да ми обясняват колко съм тъпа и смешна. Ами смейте се! И се молете детето ви да не предизвика "интереса" на някой добър, почтен и уважаван гражданин като Евгени (достатъчно политически коректно ли се изразих, уважаеми съфорумки?) Съжалявам, че нарекох горкия човечец 'гад' и 'психопат'. Я ме тикнете в затвора да ми дойде акълът! Тъй де, за обида има съд...

Май имаме нужда от закон за спазването на съществуващите закони. А против глупостта закони няма.

Общи условия

Активация на акаунт