"МАРТенче в коремчето дивее,а мама дебелее"

  • 15 350
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 187
The_light_2008 мерси много за линковете,точно за това става въпрос. Hug Heart Eyes И аз намерих няколко бг фирми,които се занимават с външна светлинна декорация..Едната даже и е наблизо шоурума и мисля да направя един маркетинг и ако се спра на нещо,ще направя снимки. Heart Eyes
Аз съм и пироманка,всяка НГ се изръсвам  яко за фойерверки,а сега  нали сме за първа година в къща с двор,та няма кой да ме спре.. Crazy За РД-то/Бъдни вечер/на щерката съм замислила изненада на комшиите. Mr. Green
Любима и аз си падам по подобни  пеизажи,нали сме почти в планината и като натежат боровете от снега и става една зимна приказка.. Flutter

tedsan точно това имах в предвид-мястото по диагонал на шофера. Wink

veroniki е права-има директива за безопасност на столчетата за кола,краш-тестове и т.н.
Наистина има такива майки,които избират стола по цената,не по показатели за безопасност. ooooh! Освен изо фикс системата,всички коли,произведени/мисля/след 2003г.имаха пак някаква с-ма/не си спомням как се казваше/при която поставянето става с едно кликване,нещо като лост,който излиза при коланите,а не да се промушва колана на сто места през столчето.Ще потърся линк,че така е трудно за представяне. Rolling Eyes


А за терасити слагаме такъв светещ маркуч , а на външните елхички само топки ще сложа , щото миналата година кучета и котки бяха си играли с герляндите, та ги  бяха разнесли незнам си къде и ги събирах чак по другите улици.  hahaha

Ох,ще ме умориш! rotfImbo newsm62  И аз по същата причина украсявам навън без гирлянди.
За спрея само да вметна,че нашарих стъклата за една нова година/правихме купон и още не живеехме тук/и чак след две години измих прозорците без проблем,спрея беше станал като прах и лесно се свали.Та ако не може след празниците,поизчакай..   Mr. Green Joy

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 17:15 от БОДЛИВКА

# 61
  • Мнения: 0
Как сте днес,мили мами?Имаме си нова тема.Много е готина.Браво слънце!За сега все още мога да се бръсна.С кола маска е гадно и знам че боли.По въпроса къде трябва седят децата в колата съм твърдо за задната седалка и по точно от дясно.Когато карам ще ми е по лесно да виждам детето какво прави.За сега аз съм качила окло 4-5 килца. Не съм сигурна че не знам колко точно бях когато забременях.newsm78 Аз още нищо не съм пазарувала за бебчо. baby_neutralРазглеждам разни сайтове за колички,креватчета,столчета и такива неща.

# 62
  • Мнения: 0
Аз живея в къща и украсявам всяка година от както живеем в нея.Готино е да си в каща че мойеш да си позволиш да поработи повече фантазията ти.Имам си и дворче и мога да се поразвихря за празниците.Къщата ми е от типа на малка вместо бяла,розова къщурка сдве не липи ,а малки борчета отпред. А дворчето съм си го по украсила със разни керамични неща-слонче,зайче таралеж с малки таралежчета,едно джудже.,и много цветя.През зимата ги пребирам.А на пролет отново ги слагам.За зимата слагам някаква украса.Имаме си атракция-едно декоративно зайче което си тича из двора и си пихапва тревичка.Деца,а вазрасни постояно като минават се спират да гледат.На мен ми харесва значи на хората им харесва моя двор.Това ме радва.

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз днес докато бях на кола маска установих, че съм я имала чертата без да я забележа досега, но е доста бледа. Е като се загледах в огледалото с/у мен си личеше. И за първи път не усетих никаква болка докато ме скубеше жената. Чак се очудих после. Спирам дотук, че цял ден съм ядосана и ми е криво, не ми се пише. Лека вечер от мен

# 64
  • Мнения: 819
Ей, напоследък не мога да ви насмогна, много бързо пишете!
Аз сега се връщам от ЖК, но само ме мериха, не сме гледали бебка, чуха само тоновете.
Аз пък съм качила вече 10 килца, но какво да се прави..някой се чудеше как така на някои бременни много им се яде - ами на мен  Mr. Green Наистина имам голям апетит, и сладко, и солено, всичко, ама какво да направя, няма гладна да стоя, я. Като спра да кърмя/живот и здраве и този път да се получи/, тогава ще свалям.
Дез, кажи я, моля те, тази рецепта за кифлички/ако не е за машината за хляб, че още нямаме такава/, че от както съм си вкъщи се чудя какво да правя - днес направих едни милинки за пръв път/че не съм по тия работи по принцип  Crazy/ и станаха чудни и сега съм се амбицирала за разни такива вкусотийки...
За столчето за кола - знам, че до определена възраст/докато е още съвсем малко бебето/, може да се вози отпред с гръб към движението, защото е по-опасно докато майката кара да се обръща назад и да се разсейва, вместо само да му подаде там каквото трябва и да си гледа напред. Ако беше забранено, нямаше да има инструкции как се монтира на предна седалка.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 858
Nikita и аз съм така. Доскучава ми в къщи и се чудя какво да забъркам, а по принцип и аз не съм много в час. Я кажи сега рецепта за тези чудни милинки че ми се приядоха   Mr. Green  ,може и на лични ако искаш и ако не ти е проблем де. Simple Smile

Също така искам да попитам майките дето вече имат деца за някакав крем за подготовка на зърната ми казаха,ама нищо не ми говори това. Ако някоя знае и е ползвала моля да сподели. Simple Smile

Иначе черта и аз още нямам и пъпа си ми е вдлъбнат все още,а с килограмите съм вече 6 отгоре но не се притеснявам защото и без това имам недостиг а и качвам само на корем.  Blush

# 66
  • Мнения: 2 495
Ха, добър вечер и от мен в новата тема  Grinning
Все забравям да чистетя новата кола на Бела-а честито и безаварийно да си я карате.Само дето не разбрах каква марка и модел е.

Мерси много на всички за поздравите.Ами колата е Ауди А4, комби, 2000-та година, ето такава, като цяло не съм фен на комбитата, ама тази изглежда много добре, а и се управлява също много лесно.Има голям багажник, както казах, климатроник и още незнам какви екстри.Преди да я купим имахме 2 коли-една Корса и едно Венто.Корсата имаше климатик, но нали си е малка Laughing -не можеш да оставиш никакъв багаж в нея, Вентото пък нямаше климатик.Затова продадохме и двете, с тенденция да купим нещо, което да  е удобно за бебето.По-нататъка , като се върна на работа пак ще си взема малка кола Peace
Незнам за вас, аз още продължавам да си карам....не ми пречи корема, а ако не съм с колата все някой ми е отрязъл краката. Crazy Така съм свикнала...дано да мога да шофирам до края.
Аз нищо не разбирам от столчета за кола, очаквам някой по-компетентен да се включи и да препоръча нещо Praynig Така или иначе мисля да купувам.
Бодливка, много хубави неща си взела за беба Wink Аз днес се натъкнах пък на един много евтин магазин за бебешки стоки-хавлийката за баня беше 14 лв. Shocked, имаше и още хубави работи, ама засега не мисля да пазарувам нищо.Оставили сме го за след Нова Година Peace
Дума, честита годишнина!Все така да се обичате!  bouquet
И на мен килограмите са ми в повече-вече станаха 13  Embarassed, ама не ми личат чак толкова, май повечето са на корема Rolling Eyes И колегите ми казват че изглеждам добре...а може и да лъжат, незнам
Отивам малко да почина, че съм на късна консултация от 20:30, после ще пиша как сме с бебо! Peace

# 67
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен!
Поласкана съм,че сте избрали моето заглавие! Благодаря за което! bowuu
За столчето-знам,че е позволено в някои случаи да седи отпред,но аз лично не бих рискувала!
Каката от изписването е на задната  седалка и съм нямала проблеми! Нали жените можем да правим по няколко неща наведнъж,та надали е проблем,да подадете биберона или шише с едната ръка,а с другата да шофирате!
Преживяла съм катастрофа, а и съм била свидетел на още 2 и в повечето случаи най-тежко пострадалите са тези до шофьора!!!
Затова аз няма да рискувам!
Белла и ние взехме такава кола,но не е комби!  Поне хубава марка сте избрали,аз съм фен на немските автомобили(и мъжо също,нали е монтьор)  На мен корема и преди и сега не ми пречи,писала съм и преди,че сама се закарах до болницата и се върнах! И сега не слизам от нея,тя ми е като втори дом,всичко ми е в нея Mr. Green
Айде чао за сега,че стана дълго! Hug

# 68
  • Мнения: 267
Относно позицията на бебешкото столче в колата, май не правите много разлика между най-удобно и най-сигурно положение при удар. Защото максимално безопасното положение на бебешкото столче е с гръб на движението и точно зад седалката на водача. Това го твърдя със сигурност. И да - определено по всички показатели е най-неудобно за майката, защото хем не го вижда с леко заврътане, хем и да се завърти пак голямо надничане има, най-добре с огледала, или с отбиване встрани и т.н. Но това е положението, което специалистите са преценили, че най-много ще го предпази при сблъсък. А вече всеки си преценява според закона и съвест и т.н. как точно ще си постави детето. Не знам дали возят президентите вдясно, заради безопасност, или  заради проткол.

# 69
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Абе да ви питам, на някоя случва ли й се да я заболява от ритниците на бебето?
Днес в чудо съм се видяла, цял ден все едно по оголени нерви ме рита, като с ток все едно...незнам как да го опиша Rolling Eyes И преди се случваше, но рядко. newsm78

# 70
  • Мнения: 107
Абе да ви питам, на някоя случва ли й се да я заболява от ритниците на бебето?
Днес в чудо съм се видяла, цял ден все едно по оголени нерви ме рита, като с ток все едно...незнам как да го опиша Rolling Eyes И преди се случваше, но рядко. newsm78
Да на мен ми се случва и с първата бременност,но към 7месец! Този път беше по-рано! Преди 3 дни получих такъв ритник,незнам с какво съм го заслужила,ама бебо нещо е бил недоволен! Grinning Grinning Grinning

# 71
  • Мнения: 4 428
Ей, Белла, честита ви кола  Hug
Ще споделиш ли на ЛС от къде я взехте и колко ви излезна. Ние си търсим точно такава кола - Ауди А4 комби, о/о 2000год  Peace

А за кошниците, Макси Кози Кабрио гидават, като едни от най-добрите  Peace
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1371
Но има още доста добри кошници - Пег Перего, Чико. Ако ти с занимава, в нета постоянно се публикуват разни класации от краштестове. Но пада голямо ровене  ooooh!

Веселче, Х-Лендър ХА е много хубава количка. Ако вече не бях сменила 4-5, щях да си я купя и нея за първата годинка  Mr. Green
Чикото определено не си заслужава сперед мен. Аз и друг път съми пасала, че Чикото, което вадят последните години, е много надолу от изграденото име на марката  Tired Сещам се за точно два модела, които си струват - Кортината и триколката им.

Дима, чесита годишнина   bouquet

Аз утре вечер съм на кардио преглед  Grinning Дано всичко е ОК и тъкмо ще ми потвърдят пола със сигурност  Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 459
Здравейте и от мен в новата тема.

Слънце, поздравления за пореден път:)

Белла, честита кола, това ми е любимата марка, ние сме се заканили на една А3-ка, аз в момента карам WV Поло.

За космите - и аз като слънцето ходя на кола маска и хич не ме боли. Ама аз си ходя от много години и вече съм претръпнала на тази болка...

Да питам разбиращите от колички, какво мислят за тези:
http://en.pegperegoskate.com/
http://www.letsgostrolling.com/bugaboo-bee-reversible-seat-stroller.html
Предварително благодаря за отзивите  Hug



# 73
  • Мнения: 4 428
Животинче, всички колички на Пег Перего са добри  Peace Каквато и да вземеш, няма ад си разочарована  Grinning

Пчеличката е голям хит и мода в момента. Но аз лично не я долюбвам  Rolling Eyes Според мен единственото хубаво нещо в нея е голямия сенник  Peace Но си мисля, че е неудобна нито за бебе, нито за малко по-голямо дете. Т.е. става за някакакъв среден период  Rolling Eyes

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Искам да ви питам всички - имате ли нещо против ако от следващата тема вече дизайна е коледен, (макар да е рано още) че не се сдържам вече да не го направя. Толкова неща съм харесала за темите напред????

Общи условия

Активация на акаунт