Картофче, морковче и тиква Юнският мъник опитва

  • 14 399
  • 279
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 743
Мимченце, cachetona - бузанка ли значи Wink. И на мен много ми харесва аватара ти. Ама който може, го може Mr. Green

Подаръци, тази година няма да купувам. Мисля да направим на Дидинка снимка в някое фото и да направим календари на баби, лели и т.н. Друго не смятам да купуваме. Мъжо е лесен, и без това трябва да си сменя телефона Mr. Green Blush

# 226
  • София
  • Мнения: 37
   Около мен е пълно с майчета, които спазват разни ритуали и аз барабар Петка с мъжете, та това ми казаха първо да си купя нещо желязно, за да са му здрави зъбките и аз взех количка, и сега не мога да измисля нещо друго, после някой добави да е бяло, аз за желязно бяло освен количка пак не се сещам за друго и друго пък да и купя и нещо мъничко златничко, това забравих с каква цел. А и да натъркаме зъбчето с нещо метално, пак за да са здрави зъбките. Аз и чукнах по зъбчето с халката ми, измих я и това беше и начин да проверя наистина ли е изникнало.
   
    Подаръците: цените са  #Cussing out просто нямам думи Маги иска някакво бебе на което гледа рекламата Бейби Аморе, ама като видях цените на подобните 127лв гардеробче, 15лв. чорапки. Нещо не ми се дават толкова пари за нещо, което ще бъде захвърлено след известно време, а и не е само това писмото до Дядо Коледа е дългоооо.

 

# 227
  • Мнения: 657
Мимченце, cachetona - бузанка ли значи Wink. И на мен много ми харесва аватара ти. Ама който може, го може Mr. Green

Подаръци, тази година няма да купувам. Мисля да направим на Дидинка снимка в някое фото и да направим календари на баби, лели и т.н. Друго не смятам да купуваме. Мъжо е лесен, и без това трябва да си сменя телефона Mr. Green Blush

Гали, как позна?! Wink Бузанка значи, да. Идва от cachetes - бузи. Mr. Green Така й викат всички роднини отвъд океана. Heart Eyes

А подаръка - календар е много хубава идея.  Peace И на мен днес ми мина през ума, защото баби, дядовци, стринки и тем подобни са ми много трудни за избор на подарък. Wink

Бюти, много обичам Коледа! Wink Като навлезем в декември месец и вече ми става едно празнично... А тази година още повече, че нали ще купуваме подаръци и за малкото човече. Heart Eyes

Аз пак кибича до сред нощите.. Творя, кво да прая, сън не ме лови.. Crazy Утре ще гледам така -  smile3557...
Хайде, омитам се! Лека на всички! Hug

# 228
Само да кажа мимченце, снимката на Йоана в аватара ти е страхотна! Невероятно попадение! Много ми харесва.

Аз понякога се превръщам в папарак около Изабел и правя десетки снимки, но рядко успявам да получа качествени!  

# 229
  • Мнения: 233
Аз пак кибича до сред нощите.. Творя, кво да прая, сън не ме лови.. Crazy Утре ще гледам така -  smile3557...
И аз така ще гледам утре  Laughing Мен ме лови сън и то много, ама работата и тя ме е заловила - оттърване няма!  Crazy

флай, и аз дебна Мишел като папараче.  Laughing Уж нашия тати фотограф, а пък мама прави по-хубави снимки Wink

Абе, мами, вашите бебчета имат ли още изтъркано петно без косичка отзад на главичката? На Мишел още не може да й порастне там коса, много си върти главата, като лежи...

# 230
  • София
  • Мнения: 1 535
Добро утрооо
Тази сутрин и аз гледам  smile3557 , ако изобщо може да се каже, че гледам... Тази нощ Любчо пак си прави купона на почти всеки час и си търси компания. А в 6 окончателно реши, че се е наспал и започна да "пее"  Crazy

Бюти, и Любчо си има такова голо петънце на тила. Отгоре взе да му расте косика, но там все си стои голичко. Може би, когато започнат да прекарват повечко време седнали и там ще порасне  Thinking

За Коледа, освен редовните календари, които правехме преди с Криси сме подарявали на бабите и чашки с нейна снимка. Баба и дядо да си пият сутрешноо кафе и да се любуват на внучето  Mr. Green

Мимченце, и аз да се присъединя - много готина снимка  Hug.
И аз нещо не мога да го издебна, но той като види камера или фотоапарат и замръзва  Crossing Arms. Да не говорим, че фотоапарата ми е толкова бавен, че  Sick. Писала съм писмо на Дядо Коледа за нов - да видим дали ще ме огрее  Whistling

Хубав ден на всички   bouquet

# 231
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ехо, добро утро!
Първо мимченце да поздравя и аз за страхотния аватар! Много е сладка Сachetona на нея!
Честито и на всички, които са имали повод за празнуване тези дни!  bouquet

Sleeping Beauty
, Калинка още си има петна поопадала коса, но от двете страни на главичката.

# 232
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Добро утрооо.

Днес имам имен ден и затова,една лека почерпка от мен  Hug  

Бюти и  ние сме така с косата,отпред перчема много расте,ама отзад си седи това кръгче  Crazy .
 И аз вече съм на коледна вълна,много ми е приповдигнато  Crazy .

 ИнаД това с чашите е добра идея,календар също,аз хич не се бях сетила.

# 233
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile

Мимченце, Йойо наистина е много сладка

koon - честит имен ден с пожелания за много здраве и любов.

Борко също още не му е порастнала коса отзад на главичката , но отпред вече е отпрал голям перчем.

# 234
  • Мнения: 657
Добро утро! Hug

Честити месечинки на порастналите бебоци!

Честит имен ден на теб, мило Кате! Да си жива и здрава, много усмихната и щастлива!  bouquet

Момичета, благодаря ви, радвам се, че ви е харесал аватара, засипахте ме с комплименти, пък то не е кой знае какво постижение. Blush В нашата спалня следобед пече слънце (ако го има) и аз се възползвах да й направя една фотосесия. Mr. Green На дневна светлина стават най-хубавите снимки, мразя да снимам вечер на светната лампа. И да не мислите, че Йойо застава без да мърда и позира?! Върти се като шило, да ви кажа. Laughing И докато я накарам да се усмихне пък ако знаете на каква маймуна се правя.. Joy И щракам, щракам докато напълня мемори стика (към 70 снимки), имам и един по-малък с към 15 резерва, ако се наложи вадя и него. Mr. Green После като ги сваля снимките сигурно 2/3 от тях изтривам, защото са размацани, а останалите са станали сполучливи и хубави като тая снимка от аватара. Wink

Бюти, и Йойо има такова петно отзад на тила. hahaha Е, не съвсем плешиво, ама с по-рядка косичка. И аз очаквам като започне да седи повече, да й порастне косичка там. Wink

Тая нощ беше чудна! Събуди се в 6, яде и заспа, после се събудила към 8 и нещо ама аз само се обърнах на другата страна и съм заспала, а тя пък заспала явно от скука. Heart Eyes Laughing И сега още спи. Ще се възползвам и ще закусам набързо.. Wink

Мираааа, чакам те! Hug

# 235
  • София
  • Мнения: 864
Добро утро и от нас
Ние уикенда попътувахме малко до Банско и се поразходихме на студа. на Шилигарника беше -6:)))

На нас също ни стои петънцето отзад на глави4ката.  4естно казано не знам кога ще се покрие с косица.но когато тогаз.

А аз от денс влизам в отбора на кърмещите мами с МЦ. Днес ме изненада......

Днес ще излизаме навън с космонавт. Така като нямахме така се сдобихме с цели 3:) да си ги сменяме 4ести4ко:))

Целувки от нас

п.с - а някой разгеда ли сайтаза игра4ки дето бях публикувала преди време. никой нищо не каза. дали въобще сте про4ело мнението ми newsm78


# 236
  • София
  • Мнения: 2 381
ЧЕСТИТ ИМЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ!    bouquet
И моят бебок е като обръснат отзад на едно място. Това е защото спи така, че лицето му е успоредно на матрачето. Хич не се шашкам кога ще има и там косица. Ще има, ама, само трябва да почакаме.
Подариха му МОЯТ ПЪРВИ АЛБУМ, в който трябва да се слагат снимчици, да се описва теглото, ваксините и т.н. Има дори място за първи кичур коса. Други неща няма да отделям в кутия. Е, пазя си гривничките от болницата и 2-те му първи червени кончета - надебеля му ръката и ум отесняха.  Grinning

# 237
  • Мнения: 657
Бъни, май ти пропускаш да четеш... Линка, който даде съм го сложила на първа страница, най-отдолу където са всички сайтове за онлайн шопинг. Понякога се чудя за какво ли си играя да ги нареждам там тия неща, след като никой не им обръща внимание. Crossing Arms

Аз лично го разгледах сайта, да. Обаче смятам да й купувам играчки директно от магазин, за да мога да ги разгледам по-детайлно. Затова не съм коментирала, иначе има интересни неща, да.

# 238
  • Мнения: 510
      Здрвейтеее! Close-mas:
Аз също се настроих празнично и не се стърпях да дойде Декември,за да украся елхичката Mr. Green Така по-дълго ще и се радваме http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308353&pid=9061716

А сега съм на вълна подаръци...,че имаме 4 племенника и за всеки трябва изненадааа Gift Лели,стринки,вуйни...не ги мисля толкова Party

И малкия си има плешиво петно отзад и то му се появи преди месец-2, ама той и без друго няма кой знае каква коса всеоще Laughing Има време да израсте,не бързаме за никъде..

Аз кутия за спомени нямам,въпреки че си мислех..Обаче ме възпря факта,че имам момче, а не дъщеря. Като гледам мъжО колко е сантименталеееен ooooh! Най-много да я смота някъде след време. Но пък съм му взела бебешки дневник-там си има място и за снимки и за важни дати,моменти,тегло,мерки,ехографски снимки и 1-ва косичка..смятам,че е достатъчно. По-скоро го правя заради моя мерак   Rolling Eyes

Температура меря с живачен термометър под мишницата докато го кърмя.

На всички,които празнуват днес  newsm51 Бъдете живи,здрави и мноого обичани!

И да се похваля с ново умение на Лъчезар,като е гладен или му се спи мрънка с Дай-дай-дай...наня-наня-дай-дай hahaha Едва ли влага смисъл,но пък е сладък.

 Лек и слънчев ден!

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 14:01 от Rositsaio

# 239
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug

И аз днес съм в отбора на недоспалите  Tired Марти тази нощ съм я хранила 3 пъти и върха на всичко беше като се събуди в 7,30 ч ooooh! Добре че после си доспахме още 1 час. Сега тя пак спи, ама аз не можах и реших да седна малко на компютъра Simple Smile

Мартина вече има и второ зъбче  Joy 5 дни след като изби първото, се показа и второто Simple Smile Аз си мислех, че ще мине известно време преди да се появи и то, ама... Сега отдолу вече е като перфоратор  tooth На тези от вас, чиито бебчета вече си имат зъбче, така ли стана или още си е само едничко? Много странно ми стана  newsm78 Да не вземат сега да избият всичките за 1 месец и да сме принудени да прекратим кърменето преждевременно  hahaha

Трънче, много ми хареса твоят начин за отказване от нощното хранене, обаче имам едно питане Simple Smile Когато Никола се събуди, ти отиваш ли при него, гушкаш ли го, даваш ли му залъгалка или нещо подобно или го оставяш самичък да плаче? Мисля да изпробвам тази тактика на Марти, защото вече не издържам с това неспане, но се чудя като се събуди какво да я правя  newsm78

 cold С тези минусови температури направо ми замръзва мозъка. Вие с какво завивате бебоците? Аз вчера извадих олекотената завивка  Thinking

И за последно, да ви покажа какво е най-новото любимо занимание на Марти: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9062858
А ето го и на видео: http://www.vbox7.com/play:af360605 Жалко, че може да го прави само като сменяме памперс, защото иначе през дрехите не става  Joy

Честито на всички, които празнуват днес   bouquet Целувки и приятен ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт