Картофче, морковче и тиква Юнският мъник опитва

  • 14 398
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 388
koon честит имен ден и на всички останали, които празнуват - също!

Дани също си има плешиво петно отзад на главицата, ама то и останалото е само мъх още  Joy - гологлави сме  Laughing

Нощес не знам какво и стана - на всеки 10-15 мин. се събужда и така до около 6  Shocked сега трябва да си подпирам клепачите с  клечки за зъби  Sad

Днес излизахме на разходка и така я бях опаковала, че изобщо не можеше да мръдне и не и оставаше нищо друго, освен да спи - както и направи.

# 241
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Привет отново  Mr. Green .

mimchence  Hug ,мерси за милия поздрав  Hug .Stasia ,cveta3 благодаря  Hug

Оф ,да ви се оплача,майка и татко дойдоха да вземат Йо,та тая вечер с любимия да празнуваме романтично 1dating luvbed , ама сега ми е много тъпо.
Не знам какво да правя  newsm78 , абе липсва ми малкото слънчице  Cry .
 Добре че е само до утре  Crazy,утре и аз отивам гостенка при мама,малко и аз да почина  Whistling .

# 242
  • Мнения: 3 743
Танита, и аз си мислех, че това занимание може да се прави само с боси крака, но Дидинка ме опроверга и чорпогащници и ританки могат да се опитват по този начин и доста добре се омокрят Joy

Дидинка пак съм я сложила да спи на терасата. Ами като не ми се излиза в този студ, а тя вкъщи не ще да се приспи Crazy

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 83
Мартина вече има и второ зъбче  Joy 5 дни след като изби първото, се показа и второто Simple Smile Аз си мислех, че ще мине известно време преди да се появи и то, ама... Сега отдолу вече е като перфоратор  tooth На тези от вас, чиито бебчета вече си имат зъбче, така ли стана или още си е само едничко? Много странно ми стана  newsm78 Да не вземат сега да избият всичките за 1 месец и да сме принудени да прекратим кърменето преждевременно  hahaha
Танита зъбките пробиват на чифт,т.е. първи вляво и първи вдясно(в случая долу) пробиват едновременно
Честито на имениците  bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 1 535
Мартина вече има и второ зъбче  Joy 5 дни след като изби първото, се показа и второто Simple Smile Аз си мислех, че ще мине известно време преди да се появи и то, ама... Сега отдолу вече е като перфоратор  tooth На тези от вас, чиито бебчета вече си имат зъбче, така ли стана или още си е само едничко?

Любчо е само с едно вече втора седмица. Дано избива и второто, че много го мъчи милия и не спи никак спокойно. Някой беше споменавл, че дава хамомила - може ли малко повече инфо?

За спането вечер го слагам в чувалче и после с памучно одеялце отгоре.Търся да му купя още едно, но нещо не мога да намеря - ако сте виждали нещо интерсно помагайте  Praynig

Много сладки краченца има Марти  Heart Eyes

Честито на всички, които празнуват днес    bouquet

# 245
  • София
  • Мнения: 864
mimchence сори ама нямах предвид 4е не си сложила линка на 1ва страница а ми беше интересно дали някой си е направил труда да погледне за какво става въпрос..както и да е.
иначе на тебе персонално мерси 4е си го сложила отпред

ина4е аз нощем слагам Роси да спи в 4увал4е, което не  е много дебело и е с тънка пижамка от долу, от тези дето ги има в ДжъмбоSimple Smile но сега с това парно май и е топло. поне нощес ми се стори 4е е гореща направо..... а и отгоре метвам една паму4на пелена. имам олекотени завивки ама ми се струва 4е й е рано за тях.

# 246
  • Мнения: 176
Ех, Танитка, случих на снаха Mr. Green Много сладурско си лапа краката Марти - ние засега само си ги хващаме и си сваляме чорапите  Crazy

За спането - не, не сме влизали, оставяме го сам да се успокои - даже докато се научи да заспива се бяхме изнесли да спим в хола, защото иначе той ни усеща че сме в стаята. (А като знае че цицата е наблизо, ходи го карай да заспива сам  hahaha). В началото така го оставяхме веднъж в нощта да плаче, той като заспеше правеше голяма пауза - 5-6-7 часа, и после ако се разплаче пак (призори) го взимах при нас. После започнахме да го оставяме до 6 така, стига да не се разплаче много, разбира се, тогава го взимах да цока, но това обикновено към 5. Иначе като се събуди си поприказва, попява, помрънква, и заспива.

Обаче... тази нощ какво ме направи това дете.... легна в 7, събуди се в 9, до 15 минути си заспа. Но после се събуди в 10. Е, влязох в спалнята, нахраних го и си викам, айде ще спим до 6. Само дето нашия се бъди в 11, в 12, в 2 и в 5. И понеже тази вечер тръгваме за България и ще летим цяла нощ, реших че няма какво да го мъча детето да плаче - и без това кой знае в самолета дали ще спи, а там пък ако се разплаче едва ли ще го оставя да се самоуспокоява... току виж ме изгонили от самолета. Та сега и аз гледам като вампир.   smile3557 Май ще ни избива зъбче и на нас...  Thinking

Мимченце, да ти кажа и аз че Йойо е много сладка  Heart Eyes Аз изобщо не мога да правя хубави снимки. На Никола снимката от първата ни страничка е като беше на 16 дни. Скоро прехвърлих снимките му, уж да кача нещо по-ново... ми нищо не харесах. То трябва все да го снимам баща му докато му отвлича вниманието, иначе като види фотоапарата и е ей така  Shocked

Хайде, стига приказки от мен, че имам да стягам багаж. Ще се чуваме пак от другата страна на океана  Party

# 247
  • Мнения: 233
Трънче, лек път! Колето е пич, ще се държи мъжки той!

... и без това кой знае в самолета дали ще спи, а там пък ако се разплаче едва ли ще го оставя да се самоуспокоява... току виж ме изгонили от самолета...
Joy  Joy ... не забравяй тогава да си вземеш парашут!  Mr. Green Майтапче де! Wink

Куун, честит празник!   bouquet Какъв ден е днес?

# 248
  • Мнения: 5 713
Трънче, лек път! Точно днес сутринта си мислех за теб, че тези дни ви предстои пътешествие.
Мимченце, аватарът ти е направо precious moment.

Честито на имениците!   bouquet

Аз на Ясен не мога да приложа метода за заспиване сам засега. Може би по- натам.

# 249
  • Мнения: 176
Трънче, лек път! Колето е пич, ще се държи мъжки той!

... и без това кой знае в самолета дали ще спи, а там пък ако се разплаче едва ли ще го оставя да се самоуспокоява... току виж ме изгонили от самолета...
Joy  Joy ... не забравяй тогава да си вземеш парашут!  Mr. Green Майтапче де! Wink

Куун, честит празник!   bouquet Какъв ден е днес?

Ще си взема едни гащи дето ги носех като бременна - трябва да свършат работа  hahaha

Днес май е Св Катерина?  newsm78 Ако да, честит празник на Катето на Мег! И на Куун и всички празнуващи!

# 250
  • Мнения: 5 713
Дам, така е, св. Екатерина. Simple Smile

http://www.pravoslavieto.com/1/calendar.htm#11

Да е живо и здраво нашето Катенце!   bouquet

# 251
  • Мнения: 256
Катетаааа, Честит Празник!!!


Трънче, дано да седите на първа седалка, а и дано да успееш да успокоиш детето ако  се разплаче, аз моето дяволче така и не успях, ама имах само 35 минути на разположение, хахахаха. Ще разказваш, после. Приятен полет!!!

# 252
  • Мнения: 176
Уу, Инче недей така... първия ни полет е 8 часа. Втория близо 3. Ако не се успокои...  ooooh!

Никола току що се обърна по корем и сега се опитва да заеме тази поза
 smile3532

# 253
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Момичета благодаря ви  Hug .

И на моята съименница,малкото съкровище на Мег,Честит имен ден и нека името й я пази и закриля   bouquet  Hug .

Трънче лек полет и дано всичко мине спокойно.

# 254
  • Мнения: 233
Трънче, дано да седите на първа седалка, а и дано да успееш да успокоиш детето ако  се разплаче, аз моето дяволче така и не успях, ама имах само 35 минути на разположение, хахахаха. Ще разказваш, после. Приятен полет!!!
На нас пък ни дадоха най-последните седалки за дългия полет лятото! И до мен друга майка с бебе! #Cussing out Там няма къде да си наместиш краката, камо ли бебе!  ooooh! Мъжа ми пък какъвто е дългуч - хептен. Стюардесите се смилиха, обаче и ни преместиха на първите седалки, ама заради таткото  Crazy Направо не мога да си представя, ако трябваше 3 часа там отзад да се гъчкаме!  ooooh!

Трънче, вас със сигурност са ви предвидили американците, заради детето и ще имате хубави места! Ама българите - видят ли "инфант" на билета - слагат възможно по-далеч и по-назад.  Crazy

Сега и аз да се пооплача малко: мойто хлапе за 1 месец е наддало само 160 гр!  Confused   Confused  Confused След като почнахме пюретата, започна и да качва вече (макар и минимално), но докато настигнем другите бебчета, май ще видим зор. Не успях да се запиша за консултацията тази сутрин, че се успахме с Мишел, но следващата седмица задължително ще отида да питам какво да правим... И на мен не ми се ще да замествам още хранения, но като се налага...

Слава Богу, добре че поне й харесват пюренцата, не мога да й насмогна да слагам с лъжичката. Голяма радост настава като почнем да се храним. Предполагам, при всички бебчета е така Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 20:05 от Sleeping Beauty

Общи условия

Активация на акаунт