Картофче, морковче и тиква Юнският мъник опитва

  • 14 402
  • 279
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 132
Здравейте и от нас и честито на всики именички, както и на всички, които празнуват месечинки   bouquet!
Ина днес спинка много добре през деня, иначе последните дни вечер и се спи, но не може да заспи и е много кисела.  Надявам се сега да се събуди в настроение.
Иначе и аз давам нощни дежурства, но тя като се събуди направо почва да плаче и после лакомо папка, не виждам начин да махнем нощното хранене за сега... А последните няколко нощи се расънва като я връщам в леглото и и започва да плаче, налага се пак да я приспивам, като я оставя пак мрънка, пак взимам и така по няколко пъти. Не знам защо го прави, преди го нямаше тоя момент, а сега  newsm78... Няма нужда да казвам, че се чувствам все едно ме е блъснал влак, сигурно така и изглеждам  Crazy
Плешивичко и ние си имаме отзад, иначе почти се смени косичката.
Имам чувството, че се разболявам, дано с вит. С и осцилукокцинум (дали го уцелих  newsm78) се разминат нещата, че въобще не искам да съм болна и да взема да заразя и мишлето.
Вчера излязохме за околко час навън на снега  Mr. Green, Ина беше с космонавт и в много дебел чувал в количката, спинка си и мисля, че и беше добре.

Хубава вечер от нас  Hug!


# 256
  • Мнения: 922
Здравейте и от нас с Криси
Честито на всички празнуващи
Днес бяхме на консултация и Криси е наддал само 400 гр., а миналият месец 500 гр.
Та педито което отдавна ми обяснява как трябва да му давам сокчета и пюренца днес ми се скара, че не му давам на детето да яде, затова е наддало толкоз малко  Cry
Но на височина сме си пораснали както винаги 3 см и сега Криси е 7.800 кг и 69 см.
И ние не правим изключение и сме с плешивичко отзад на главичката, но като започне да стои седнал ще му порасне косичка.
Днес ни сложиха втората ваксина ДТК и полио, та сега ми е много притеснено как ще я понесе.
Лека вечер на всички

# 257
Честито на всички именници и от мен!   bouquet

Определено това с чашките на ушенцата по време на излитане и кацане помага, ние го пробвахме и Изабел изобщо не плака. Само по едно време и доскуча на едно място и трябваше да я поразходим малко из самолета.

За петното на главичката - ние нямаме, но от няколко дни тя супер много си върти главата и нищо чудно да се появи. Тук видях един специален шампоан за третиране на такива петна, но не знам дали помага.

Но това въртене на главата много ме притеснява. Тя го прави независимо дали седи или лежи. Мисля че Малта беше споменала, че е един от признаците за рахит и аз си нямах друга работа, че се зачетох в нет-а и сега съм се ошашкала ... Та да попитам и аз на свой ред - вашите бебоци въртят ли си така главата?  Понякога си мисля, че го прави за забавление, защото все се смее, или по навик, защото така си чеше венците като захапе нещо, но все пак съм притеснена ...
Малта, на теб какво ти каза педиатъра, нормално ли е ?  newsm78      

Иначе за смукането на палчето - и нашите чорапи или ританки са все мокри, сменям ги доста често.

# 258
  • Мнения: 657
Трънче, лек път!!! (вие сигурно сте отлетели вече, дано не си забравила бременните гащи Mr. Green)
После ще даваш уроци как се лети през океана с бебе, че и на нас ни предстои догодина. Grinning

Ние днес свършихме една хубава работа - пуснахме документи на Йойо за паспорт. Flutter Преди време нали бяхме дискутирали тук, не помня точно с кого беше, за пълномощните. Е, моето го приеха. Mr. Green На него пишеше изрично "да ме представлява при подаване на заявление за задграничен паспорт, да се подписва вместо мен и да го получи, когато е готов". Аз очаквах да се заядат и си взех силния глас да се карам и една бутилка със сълзи - да плача, ако спора не помогне. Mr. Green За щастие, всичко мина като по вода. Wink

# 259
  • Мнения: 17
Хеееей, как сте мили майчета и бебончета?  Hug
Не съм писала отдавна, че все се опитвам да върша по 100 неща едновременно и не ми остава много време за писане, обаче ви следя редовно писанията.  Peace

Честито на всички, които са имали поводи за празнуване тези дни!
А днес честито на именниците, на прекрасната малка Катерина на Meg_H, на koon също! Много здраве, късмет и усмивки на всички!


mimchence, ти си просто невероятна!  Hug Peace Благодаря ти, че винаги се грижиш Деяна да има актуална снимка на първа страничка!
Трънче, дано да имате спокоен и много приятен полет до България!  Peace


Ние с моята мъничка Дея сме добре  Heart Eyes, таткото също  Mr. Green, всички имаме големи планове и положителни очаквания за предстоящата 2009 година!  Praynig Hug Деяна вече е висока 67 см и 6.800 кг, което мисля, че е доста добре!  Peace Няма зъбчета все още, усвоила е обръщането по корем със съвършенство, опитва се да пълзи, да сяда почти не прави опити.  baby_neutral

Аз мислих, мислих и накрая реших, че ще правя ударно захранване, като за начало дадох тортичка  Mr. Green:



Шегувам се, разбира се!  Sunglasses Вече е опитала морков и картоф, домашно приготвени, харесват и много, хапва умело и добре с лъжичката малката ми сладурка!  Wink

Иначе мога да кажа, че все така сладко си поспинква както през нощта, така и през деня  Praynig Peace:



А и не спира да се смее:



Ами това е засега от нас! Много целувки на всички сладки бебончета и хубава вечер!  Hug

# 260
  • Мнения: 7
Здравейте момичета и аз отдавна не съм писала тук.Честито на всички Катета макар и късно , а Дея е много лъчезарно дете.Аз все не мога да снимам  Петьо усмихнат като ме види с фотоапарата става Shocked. Инъче сме добре,използваме хубавото време максимално за разходки и гостувания тук там, но ми прави впечатление ,че плаче само да се усети ,че е на ново място и с други хора.Постоянно ме търси с поглед ако го вземе някой друг и ме гледа и хленчи май започва да дели хората, а ние не сме се спряли да излизаме и с други майки и в нас идват гости та така с Петунчо. Май ще сме от ревльовците newsm45, може да го дразнят зъбките, защото и той чеше с юмручета, давам му предимно вечер дентокинд уж да го облекчава малко.И той си върти главата, но като заспива сам(само вечер).През деня сънчо много трудно идва при нас иска все на цицка да заспива.
  bouquetзаглавието и на нас много ни подхожда, за сега не се мръщи на нищо,освен на водата някой път пие , някой път я плюе. Това е от мен и Петьо. Спокойна нощ и приятни сънища 1countingsheep

# 261
Честито на всички Катета   ura

Rositsaio имало значи и други луди като мен  Mr. Green , аз утре вече смятам да украся елхата и то даже много се стърпях..
За подаръците и аз съм в чуденка мисля да поръчам и календари и чаши ала Ивче но и друго ще мисля.. newsm78
Bunnie и на мен ми се ходи на Банскоо  yes
Sleeping Beauty  аз пък да те поуспокоя малко, че ивко дори нищо не беше качил за един месец и откакто започнахме с каша и пюренца си е 6 момчето, и на мен ни казаха да захранвам като на теб смело, не по една две лъжички, ами по половин доза и така за седмица заместих хранене- скоростно е да- но щом е по лекарско предписание  Naughty сега на обяд пюренце, следобяд кашичка  Peace и бузките ни пораснаха наай- после.. Mr. Green

Днес бяхме цялата тайфа мами и бебета в къщи на кафе  Crazy понеже цяло лято скиторихме заедно и сега зимата не ни се разделя, и се менкаме в коя къща да правим лудница или лунапарк незнам как да го кажа ама си е и двете   bigdance2  та представете си 7 малчугана как се укротяват и приспиват в един апартамент хехе беше шоу  #Silly
п.п. ще пробвам да кача снимка да ни видите, то тази снимка е още от октомври и липсва едно бебче, но то е най малкото в групата и тогава го нямаше  Heart Eyes
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311099&pid=9071377


# 262
  • Мнения: 233
Sleeping Beauty  аз пък да те поуспокоя малко, че ивко дори нищо не беше качил за един месец и откакто започнахме с каша и пюренца си е 6 момчето, и на мен ни казаха да захранвам като на теб смело, не по една две лъжички, ами по половин доза и така за седмица заместих хранене- скоростно е да- но щом е по лекарско предписание  Naughty сега на обяд пюренце, следобяд кашичка  Peace и бузките ни пораснаха наай- после.. Mr. Green
Благодаря ти, АлисаHug Наистина ме успокои! Днес цял ден се вайкам и притеснявам за мойто мишле да не остане много дребничко  Confused (днес проспахме консултацията и отидохме само да ни мерят). То май и при нас стана така, че почти заместихме обедното хранене с пюре. Хапва си с голям хъс детето, понякога не мога да й насмогна на апетита. Wink Чакам вече зелена светлина и за кашите/плодовите пюрета.

Аз очаквах да се заядат и си взех силния глас да се карам и една бутилка със сълзи - да плача, ако спора не помогне. Mr. Green
Joy  Joy  Хубаво е наистина, че всичко е минало безпроблемно! Wink

Аз все не мога да снимам  Петьо усмихнат като ме види с фотоапарата става Shocked.
Мойта кокона пък прави точно обратното - като види фотоапарат/камера и започва да се хили. Ако нервничи и тогава започна да снимам - веднага обръща настроението - смее се .. в камерата.  Crazy Какво ще го правя това дете като порастне, не знам!  ooooh! Да не говорим, че използва всеки сгоден случай да се огледа в огледалото (в спалнята имаме огромен огледален гардероб). А пък като легне по коремче, вирва главата и се зяпа до безкрай. Тя и майка й е суетна, ама чак пък толкоЗ.  Joy

# 263
# 264
  • София
  • Мнения: 37
    Честит празник и на именниците и на месечинковците!
   
    Плешивичко и Диди има, ама вече и "алаброс" отпред .Флай според мен не е необходимо да се слагат шампоани, ще си им пораснат косичките. Много бързо лети времето, някакси не ми се иска да се разделям с бебешките неща, че трето едвали ще имам.  В чувалчето с вата Маги много се изпотяваше и за Диди не съм го вадила още.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 01:14 от popoiop

# 265
Добро утро   bouquet извинете за албума паролата е 2633

Нещо форума ли не е наред или моят комп, но ми изкарва че съм на 18 стр
Днес би трябвало да е по топличко, така че марш всички на разходка  Mr. Green

Хубав ден   bouquet

# 266
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет момичета  Grinning

Ние малко боледуваме, по специално аз. Имам ужасна хрема и кашлица, Жорко е с хрема. Вече сме взели мерки и май нещата днес са по-добре. Обаче сега пък нещо много ме болят гърдите. В началото си мислех, че имам запушен канал, обаче май не е. Изцеждам, изцеждам и няма нищо, май съм си натъртила гърдите от изцеждане. Болят ме като ги пипна  отстрани и отдолу  Sad Оф, много гадно, дано не се окаже нещо по сериозно  Praynig

Честито на всички празнували тези дни   bouquet

Алиса страхотни сте на снимките  Simple Smile Ама и и Ивчо каква коса вади  Hug И на мен форума ми показва, че сме на 18 стр.

maristuta, снахата е чудесна, добре се грижите за нея  Heart Eyes  Hug

Бюте, Мишел може да е бъдещ фотомодел  Simple Smile

# 267
  • Мнения: 256
Добро Утро!!! А и аз съм на 18-та страница newsm78

Някой питаше за плешивата линийка на главичката отзад. И на Бобича му е така все още, въпреки, че косата му стана доста дъъъълга и гъста на другите места. Тази линийка, обаче още се забелязва.

А малкия снощи какъв номер ми спретна. Яде към 5:30 след обяд и заспа към 7, чаках го да стане към 8 за баня, стана 8:30, 9, 9:30, 10 и накрая си легнах, а някакъв рев ме събуди в 3:30. Бях  Shocked и  bombs, първо не можех да повярвам, че малкия 10 часа не е ял, най-голямата му пауза беше от 7 часа един единствен път, а после не можах да повярвам, че мога да имам такива гърди.  moresmile Хапна си момчето, заспа и се събуди пак в 5:30 вече бодър и готов за новия ден. Така, че аз пак съм с черни кръгчета под очите, но съм много хепи, че не яде толкова време.


Аз отивам да си пека ябълки. Целувки на всички!


П.П. Къде ли витае из облаците Трънчето сега? Как ми се прииска и на мен, ама на обратната на нейната посока. Но  Naughty ще почакам още поне годинка-две. Лек им полет!!!

# 268
  • Мнения: 657
Добрутру! Mr. Green

Алиса, много сте сладки! Трябва и аз да ги поканя моите у дома, да си спретнем един бебешки купон. Mr. Green

Ай сиктир, как така се озовахме на 18та страница, беееееееееее!! #Cussing out Освен да са направили страниците по-къси, друго не се сещам. Laughing
Ами ще пусна нова тема, за да не ни изхвърлят.. Исках да е първата ни зимна, ама още не съм готова с колажа... Rolling Eyes

# 269

Общи условия

Активация на акаунт