С бързоходните крачета ЯНУАРЧЕ вкъщи шета

  • 9 928
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 308
Дега, 2 пъти сме подарявали такива люлеещи кончета за 1-вия рожден ден на децата на наши приятели. По думите на майките се заиграват с тях чак на годинка и половина. Иначе са много сладурски. Даже първия път като подарихме не се стърпях и се полюлях на него.
Ето и снимков материал:
http://bgphoto.net/photos/26833/o633627907942343750.JPG
 Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 374
Здравейте, момичета Hug
Нели заспа, аз си напраих едно чайче и седнах на спокойствие да почета ипопиша. Само не знам колко време ще е спокойно - вчера само за 40 минути беше, та не знам....
Бяхме на разходка, но на мене ми беше стуено, въпреки хубавото слънчице. Само да не съм  се разболяла... Praynig
Миленита, ужасно преживяване. То се знае, че от сега нататък това ни чака, ама дано все пак да се случват по-рядко подобни неща Praynig
Мари, Даная е много сладка. С Нели заедно гледахме клипчета и Дани като почна да вика "тата", Нели също затърси баща си и заповтаря"тата". Сана ми много смешно. Сега се великите имитатори Laughing
Rajdo, добре дошли с Рая!
Теди, името Константина ми харесва много, а галеното Ина е супер. Успех  в борбата с половинчо Crazy Hug И коремчето ти е страхотно! Heart Eyes
Илиянка, честото зъбче на Сашко! Дано Т да не е от болест, а заради зъбоникненето!
Лейди Иви, и Нели много държи на кърмата, но си хапва твърда храна 3 пъти на ден. Със зор, но яде. Въпреки това си мисля, че не е страшно. Щом това и харесва. Никой не е живял на мляко цял живот. Ще прояде, но по-късно Peace
И за масажите да кажа - баща и се опитва да и прави почти всяка вечер преди баня. След къпане е абсурд, защото е гладна и много и се спи. Но се стараем да не пропускаме, защото и харесва, пък и е полезно.
Подсетихте ме и мен за сватбената ми рокля. Тя е у майка ми и не съм я вадила, откато съм се оженила преди 2 години и 3 месеца. Май следващия път, когато отидем у нашите ще я извадя да и се порадвам Heart Eyes

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 16:02 от Gerit0

# 47
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Люлеещ слон подарихме за първия РД на Мартина, научи се сама да се качва, слиза и люлее за няма два часа. Ангел вече почти схваща за какво иде реч, но се изплъзва нещо от седалото.

# 48
  • Мнения: 980
Mирка76, палавницеей, на какво си се качила?  hahaha

Мен днес много ме е яд! Яна проспа хубавото време!  Twisted Evil Сложих я в креватчето й за секунда да ида до ВЦ-то иначе прави бели, върнах се веднага да я взема и тя дръпнала плувката. Както си е облечена за излизане  ooooh! Вече два часа почти....

Но все пак ще излелем , че трябва да свърша и аз малко работа навън.... ееех, детенцеее!

# 49
  • Мнения: 719
Здрасти, мацки!

В последно време хич не успявам да се включа, но си ви чета редовно.
Добре дошли на всички нови момичета!
Честито на всички за всичко-зъбчета, проходили и т.н.

Тед,много си гот. Peace

Добре коментирате сега за тея кончета/слончета. И аз съм се загледала по тях за предстоящите празници.
Ох, Мики тея шапки са страхотни,нали може да се поръчва, аз докато чакам някоя баба да ми оплете, по-добре да си купим. Crazy

# 50
  • Мнения: 14

Мен днес много ме е яд! Яна проспа хубавото време!  Twisted Evil Сложих я в креватчето й за секунда да ида до ВЦ-то иначе прави бели, върнах се веднага да я взема и тя дръпнала плувката. Както си е облечена за излизане  ooooh! Вече два часа почти....

Тед Simple Smile аз на твое място щях да се радвам ние сме обратния случай, почти беше заспала като се прибрахме отвън, само и свалих якето и обувките и я оставих да спи, след половин час отивам чаршава махнат от матрака до половината Simple Smile)))) играчките извън кошарата  и едно такова дето аз със мъка го защипвам за кошарата и то измъканато откъде има такава сила това дете незнам. Така искам и аз да заспива сама  Sad

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 16:12 от Magany

# 51
  • София
  • Мнения: 308
Mирка76, палавницеей, на какво си се качила?  hahaha

Ами таковата  Embarassed, неизживяно детство.
Всякакви прилики с други подобни занимания са случайни.

# 52
  • Мнения: 2 641
а помните ли лятото  колко бавно вървеше темата? Wink

теди, страхотно коремче  Hug

все се каня да попитам микки и фил и зимна и клое пък и другите с голям опит или малка разлика - коя е оптималната възрастова разлика според вас? знам че зависи, но все пак  Grinning

# 53
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Привет в новата тема!
Тати вчера се върна от Германия с нова кола - VW Passat  Party, както се казва "лека и безаварийна да е"

А мерките на бебо от днешната консултация са 9150/72 (+200 г / +1 см)
Започна да пълзи много бързо, като ходи покрай мебелите  Hug
Лека вечер!

# 54
  • Мнения: 135
запис  newsm78

Нивеа, и двети ми разлики са страхотни - 2г.8м. и 6г.1м. Peace Просто, когато съм почувствала, че искам още едно дете, съм го получила  Heart Eyes

Момичета, около мен някакви кофти неща се случиха и още са ми пресни, та няма да пиша много, за да не помрачавам темичката Tired

Иве, честито! travel На хубави места да ходите с колата!

# 55
  • Мнения: 374
Иве, честита кола! да си я карате със здраве и безаварийно!
Зимна Hug

# 56
  • Мнения: 18

٠•● Dega ●•٠  Blagodarya i tvoeto e golyamo sladurche. За ролцата от раци аз ги харесвам със сладка царевица. Можеш да ги направиш и само с маюнеза. Да Ви е сладко.

tedsan Страхотно коремче.

iva_top Честита Ви кола, безавариино и да карате много до красиви места.

Деня при нас беше прекрасен, успяхме да излезем по обед и изкарахме около 4 часа навън. Сашко спа в количката два от тях. Хапна си и сега щурее. Дано и утре да е хубаво времето. Тук ( това е с. Лозен ) за радост, нямаше вятър беше много спокойно и слънчево.

 

Ето ни навън днес успях да направя и една снимка със шапка и яке.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 546
Еййй ама вие наистина деца ли гледате или форума отглеждате. Mr. Green
Здравейте де.  Hug
Много пишете, много чета. Grinning А Костадин за втори път ми гаси шалтера на компа. #Crazy И все наново почвам, и сега отдолу се е заврял ама да видим. Laughing
Джули, аз какво да кажа ни сватба, ни първа брачна нощ съм имала с мъжо. Mr. Green Хванахме двама приятели и отидохме да разпишем една събота като бях в седмия месец с Алекс. Предната вечер по мое настояване (щот мъжо викаше кат разпишем  Rolling Eyes) се обадихме на родителското тяло да ги уведомим. Mr. Green И....много неприятно с това разбиване, Алекс така се беше праснал веднъж на масата, че долната устна му висеше маса време. ooooh! А що кръв изтече направо в чудо се видях.
Добре дошли на всички нови момичета!  Peace
Ние днес излязохме след толкова време седене в къщи. Peace
А Косето от няколко вечери не ми дава да спя, буди се през час, че и по малко и мрънка, реве, будува. Гледам зъби избиват отгоре....Да ви питам в тая връзка, Косето не спира да си врътка главата наляво-надясно, някое друго прави ли така? Дали е от напрежение по венците или...и като спи и като е буден го прави. Rolling Eyes
Оффф само ме дърпа тука и не ми дава мира. Отивам малко да му обърна внимание. Laughing

# 58
  • Мнения: 256
Зимна, как няма да пишеш? Нали затова сме тук - в добро и лошо. Недей така.  Hug Hug Hug Стискам ти палци всичко да се оправи бързо и скоро да ни радваш отново с доброто си настроение.

Теди, аз съм за комбинацията Калояна и Вилияна, пасват си много. Ако искаш пусни анкета  Laughing И много ти е сладко коремчето.
Не завиждай на Мирка за кончето, и аз съм се возила на такова, само че червено и май беше слонче, не помня, не е кой знае какво изживяване  Joy Joy Joy

Иве, честито возило и безаварийно каране и возене.

 smile3501 smile3501 smile3501 на все още кърмещите!!!



# 59
  • София
  • Мнения: 6 175
А-а-а гледаме си го форума, дежурим на смени  Wink

Теди добре си ги намислила имената Ян и Ин. А ако се спрете на Калояна, може да са Яни1 и Яни2. Стана ми любопитно как се казва свекър ти

Дама и ние днес най-после излезнахме след повече от 2 седмици в къщи. Ама вие май от преди нас се разболяхте.

Ива, честито ви возило!

Аз пък творя костюм на пчеличка за Ева. Къде и хрумна че иска да е пчела за коледния карнавал. И сега спешно се търсят жълти крилца. Ако сте виждали някъде свиркайте, че не мога да обиколя цяла София.

Общи условия

Активация на акаунт