Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 484
  • 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
 Hug здравейте, момичета!  изпращам ви въздушна пратка с много  хубаво настроение, гарнирана с планинска прохлада и свежест! завърнахме се от вилата в родопите след изключително весел уикенд: бяхме се събрали цялата фамилия  и една братовчеди, и 2 бебета и празнувахме сватбена годишнина на нашите и 1 година от както се сгодихме.. комбинирахме го с малък преход из горите около чепеларе и днес имам чувството, че са ми понинали крилца! айде да оздравявам,че да започваме с активното  luvbed ;о))))
всякакви хубавини ви пожелавам!  smile3535  animal085 newsm18 Two Hearts

# 16
  • Мнения: 9 093
Та питам, може ли гърди да болят по причина различна от ПМС и бременност, т.е. може ли да има трета причина за това  newsm78
Да Grinning Овулация Sunglasses

# 17
  • Мнения: 355
Хубава седмица и от мен! Дано всичко, за което мечтаете, ви се сбъдне точно през следващите седем дни!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug   Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 18
  • Мнения: 437
Здравейте и от мен! Simple Smile
Пожелавам ви една прекрасна седмица с много положителни емоции!
Да ви питам нещо - Имам сенна хрема и сега се появи (от вчера). Мислех, че ще ми се размине, обикновено ме хваща от пролетта. До сега пиех Зиртек и много ми помагаше. Ама сега като искам бебе не е за препоръчване и се чудя какво да правя. Много кихам и ме сърби носа и като почнат и едни сополи Sad направо нямат край до септември. Ако се сетите  за нещо, което не е противопоказно при евентуална бременност - пишете. Май ще си подсмърчам цялото лято Sad
Айде целувки от мен и весела седмица! Hug Heart Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Та питам, може ли гърди да болят по причина различна от ПМС и бременност, т.е. може ли да има трета причина за това  newsm78
Да Grinning Овулация Sunglasses

Стеф, овулацията ми беше миналата сряда - няма как да е от нея  Thinking

# 20
  • Мнения: 3 376
Светли, мен примерно по принцип ме болят гърдите веднага след ову и продължава до около 1 седмица преди М. Както ми обясниха момичетата от Проблемното, причината е в прогестерона. След ову нивата му растат, за да се подготви организмът за евентуална бременност. Но след като яйцеклетката не се имплантира в матката (1 седмица преди М), нивото на прогестерон спада, и гърдите се отпускат. Дали и при теб не се наблюдава същият "феномен"?
Естествено, може и да е бременност Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, тук може да видите как минава един обичаен мой ден. Естествено, голяма част от него заема Боби Grinning По Нова година се бях включила в един проект Опиши един свой ден в снимки. Ако ви е интересно, разгледайте. Само са ме състарили. Пише, че съм на 33 г., ама хайде, за 1г. - простено е...
http://www.everyday-life.net/women.htm

# 22
  • Мнения: 3 154
Леа, страхотно е това! Heart Eyes

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Аха Леа , много готино  Grinning !

# 24
  • Мнения: 2 825
Леа, досега гледах снимките ти. Страхотно е Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Мерси много, момичета Wink А как мечтая за едно албумче с бременни снимки от 1 до 9 месец! Ама и тоя месец лелята няма да ме пропусне! Вече усещам как ми се гади Sick То от сутринта ми е така, но как ще издържа цяла седмица, не знам...Дайте идея какво да правя с това гадене.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Леа, яж шоколад  Party

# 27
  • Мнения: 3 154
Ъъм, Леа, дали ментови бонбонки или дъвки няма да помогнат? Щото по принцип знам, че като ти е лошо се дъвче нещо ментово, ама при мен не действа това Rolling Eyes По - скоро има обратния ефект Sick

# 28
  • Мнения: 2 825
На мене ми помага ментова дъвка или резен лимон (ама второто май не е за всеки  Wink)

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Ще пробвам с мента. От лимона още повече ми се повръща. След 1 час съм на очен лекар и при мисълта, че трябва да изляза навън в тая жега и в това състояние...и още повече Sick Айде, повече няма да ви занимавам с проблемите си. Кажете нещо весело, моля ви!

Общи условия

Активация на акаунт