Не с глад, а с ядене по Дюкан ще сваля и последния излишен килограм - 134

  • 31 512
  • 858
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
Добро утро,мили хора! Hug

Ей,в тази тема ще се свалят килограми,откога чакам да се метна на 1 страница! Heart Eyes

Усмихнат ден и много стопени грамчета! Two Hearts

# 16
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Добро утро и хубав четвъртък!
Мина моята първа гала, то повечето неща си бяха режимни е с мънички изключения разбира се, сутринта кантара нямаше възражения за теглото обаче, което ме радва.  Simple Smile

# 17
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Добро утро и от мен!

Аз напоследък с малко емоционални проблеми и с по-малък апетит взех по-бързо да свалям и днес... ура - още едно кило...

Аз какво казах на 7-ма пейка, бързо някой да се помества надолу, че ида!

# 18
  • Мнения: 50
ЕЕЕ, издържах един месец
Да почерпя
И кантара ме зарадва днес - 79кг, минах 80-те най-сетнеее
Благодаря ви, вие сте виновни   bouquet
Хубав, усмихнат и отслабващ ден!

# 19
  • Мнения: 145
Нали бързах да цопна в първа,та чак сега дочетох от вчера

tan4eto-радвам се ,че ти е  харесал морковения ми сладкиш,ако имаш есенциа ананас,сложи малко следващия път,супер е!Относно подсладителя аз ползвам на гранули Natreen или Canderel,и затова казвам,че мерките са различни,и трябва да е на вкус.Щом ти е харесал този,пробвай другия с тиквичките,много ми харесва,мисля че е само във форума,той има и солена разновидност.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.800

Горда Hug

Филюдка-много се смях с тази подагра,ще те използвам като веществено доказателство,ако пак ми развива теории доФтора !!! smile3521

Кри Hug

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 08:30 от Nyala

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро Hug
Имам минусче и днес и вече виждам 67 на кантара - мн се кефя!
   
myrmot4e , браво за решението и успех!  Hug
scarlet_o_harra , честита месечинка!    bouquet
Iggiberry, с тези темпове да не ти е голяма новата рокля... newsm03

 Хубав ден на всички!  love001

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 08:42 от mar4ela5

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Добро утро и от мен! Не мога да не поздравя двете завърнали се в темата Мира  Hug чудесен резултат! Особено като знам какви изкушения на всеки ден в ръцетет ти.  И Наирянка  Hug нали знаеш, че от писане се отслабва, имай го предвид Wink

# 22
  • Мнения: 541
Добро утро мила компания,
да се запиша и аз в новата тема и да кажа- от 15 дни съм в ІІІ фаза. Всичко съм си включила имам си и галите. Хапвам си  каквото трябва. Теглото ми варира с грамчета-от 68,00 до 68,70, което си е съвсем в реда на нещата, т.е. не прехвърлям над 69  Mr. Green
Днес съм 68,2 кг. Да видим утре след протеиновия четвъртък /да напомня на забравилите/ Grinning.

Целувки и прегръдки. Спорен ден на всички.
/Връщам се да дочета предната тема/

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 08:54 от Denni

# 23
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Добро утро!
Да изпълним новата тема с много минуси (в килограмите и мерките) и да реализираме целите си!

# 24
  • Мнения: 444
Добро утрооо!

Нели няма как да не съм на поправителна...

  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 372
Добро утро Hug
Записвам се в новата тема да ви чета Peace Нямам какво да напиша, че съм се поотпуснала, но ще се стегна Peace
Вече се харесвам като се погледна в огледалото и може би и затова е отпускането, въпреки че ми се иска да сваля и другите килограми Crazy

# 26
  • Мнения: 485
Здравейте, честита нова темичка, Вещи   bouquet

Наирянка, много се радвам, че пак пишеш в темата, липсваше   bouquet

С риск да ме намразите вече, пак ще препоръчам схема 1/1 за последните килограми до целта, схемата 5/5 е много резултатна при много килограми, а и самия Дюкан препоръчва за сваляне на по-малко от 10килограма схемата 1/1, а последните трудни за сваляне килограми определено са под 10кг.

Лабело, стягай се, за две седмици с ритъма 1/1 можеш да си разкараш повишението, особено ако наблегнеш на рибата (и по-евтината скумрия върши чудна работа) и по-малко млечни  Hug

Кри, ти на каква схема си за тези последни 4кг, дето те тормозят от толкова време Hug

Тонито   bouquet  Hug

Абракадабра се изгуби, Слабето и тя, Таняманя не се е появявала скоро, за Тунинг да не говорим-той съвсем ни отписа, Росчо сигурно се е стопила, щом изчезна, Монн да започва с разкарването на килограмите и да пише, дамите, които от лятото не са се обаждали - Хармони, Правда, Майка Зайка, Танич какво правят, Росченка се премести в нов офис и ни забрави, Татит е затрупана с работа, Орелия  Hug, Лени Плд   Hug, кой ще допълни списъка на липсващите - предавам щафетата
Мацки, пишете понякога  Hug

Радвайте се на слънцето днес, че скоро ще има пухкав сняг
 Hug  Heart Eyes


# 27
  • Мнения: 1 575
Добро утро и от мен!
Хубав и отслабващ ден на всички!
Разписвам се често тук, защото имам да сваля нещо... newsm47...и така - за стимул...

# 28
  • Мнения: 53
Здравейте дами   bouquet
 Наирянка-вчера мила си мислих за теб че, ми липсват постовете ти и ти хоп  bouquet
 Labello-колко време беше в 3,мен ме е страх от нея затова ще карам още малко2
 Днес ще си правя от рецептите торта-(не си спомням от кого беше) пише че се слага желатин но,  не знам как се разтваря кажете ми моля Praynig
Честито ни нова тема и нека паднат много килограми 
Честито на всички с поводи и без  bouquet
 Целувки от мен Kissing Heart

# 29
  • Мнения: 510
Велото е най- добро Peace
Пътеката ви натоварва ставите по 6 пъте теглото ви Peace
С..пътеката горите 30 % мазнини..........и 70% мускул..........това нужно ли е newsm78
Велото се кара с най-малката степен -1
но много бързо....не вярвам така да са го карали твоите познати Peace
Прасеца не се увеличава от кардио уреди Peace
Поци,ами какво ще кажеш за крос тренажора,защото мислех да си купя

Общи условия

Активация на акаунт