Скорпиончетата вече намаляват, идва ред Стрелците да се стягат!

  • 21 026
  • 237
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 009
Честито на новообебилите се!  bouquet  bouquet  bouquet
Не изброявам поименно, че днес нещо не ми е ден. Малкото маймунче от снощи само се криви, пъшка и реве. Сега му бая да заспи, че искам да се изкъпя. Направихме сефтето на разходките и на Косьо много му допадна. Жалко, че времето се разваля.

# 76
  • Мнения: 252
На прекрасния празник, да честитя дечицата на Мая (как пък точно минутата цепила Grinning), DeeDee (най сетне) и Венера! Здраве, изобилие и хармония на семействата им желая!

С тези колики, да ви се оплача, до 6 сутринта не сме мигнали. Нищо не помогна. И сега през деня пак и чувам червата как пукат. Няма почивка. На зомбита станахме. Sad А за цеденето, нямам избор, защото ако искам все пак да е на кърма, бебка ще трябва да я суче от биберона докато наддаде.

Да ви осведомя, в събота или неделя ще имам медийна изява по БТВ. Предполагам по новините в 7. Мразя да ме снимат, но ако искаме нещо да стане, трябва да се правят жертви. Mr. Green Който иска да гледа, но със снизхождение, моля Embarassed

# 77
  • Мнения: 3
Здравейте и от нас.
Честити бебчета на всички мами.На запътилите се да раждат днес успех.

# 78
  • София
  • Мнения: 210
Бубе, в кое предаване  Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 2 009
Бубе, това с коликите наистина е мъчително за всички. Аз досега само на челна стойка не съм заставала, за да успокоя Косьо. Пробвай с бял шум. На някои бебчета им помага. Виж този сайт http://www.iserenity.com/heartbeat/heartbeat.htm

# 80
  • русе
  • Мнения: 15
Здравейте и от нас! Наистина, страничките вече се изписват по-бавно, намерихме си "занимавка" Laughing И ние сме с колики, давам чай Бебезан /ама да не се повтарям../.
Бубе, успех в TV изявите.
И ние днес за пръв път излизахме, няколко дни тренирахме на терасата...и днес се престраших, наистина жалко, за златната есен..
Имам две питанки-първо-гурелчета имаме доста-махам ги с памук и преварена вода, слагам кърма, но не изчезват-дайте съвет, и второ-кърмя на три часа - 6,9,12,15,18,21,24-две вечери подред пропускаме последното и от 21...чак в 5-6 сутрин. Вечер плачка най-много и като заспи чак не искам да я будя. Какво ще кажете, може ли да пропускам...
Ilka, и аз ползвам Гармастан, доволна съм-не само мажех в началото ами слагах тампон за грим, намазан с крема.
Лека и хубава вечер, мир в къщи на светлия празник Simple Smile

# 81
  • Мнения: 3 818
Здравейте момичета,
ние днес се завърнахме у дома и бързам да ви чета и пиша Hug
Първо, честити бебчета на всички майки, които вече са родили своите рожби! Изчетох кой родил, кой още чака, но за да не пропусна някоя от вас, няма да ви изброявам поименно Heart Eyes

При мен раждането беше екшън, динамика и драматични обрати Laughing
Знаете, че миналият петък следобяд бях вече с 4см разкритие, вечерта отидох в болницата, докато оправим документи, това-онова стана 20ч. Разкритието ми вървеше с  бясна сила и с почти никакви болки, както и с почти никакви контракции. Включиха ми система окситоцин, та се появиха разгеле и контракции. Обаче през цялото време лекарката ми имаше съмнение, че малкият няма да може да излезе. Само за 2ч. стигнах до пълно разкритие,почнаха и напъните и нещата се закучиха - аз напъвам, то не излиза. Минаха няколко напъна и лекарката ми каза, че нямам шанс да го изкарам така - трябва секцио. Вкараха ме в операционната, сложиха ми пълна упойка и като се събудих, разбрах, че си имам момченце Simple Smile.
Оказа се, че е било невъзможно излизането му през родовия канал, дори да беше успяла главата да се провре, на следващата стъпка е щял да се заклещи. Изключително съм благодарна на лекарката ми, която стоя неотлъчно до мен и реагира по възможно най-адекватния начин във всеки един момент. Но може да се каже, че родих два пъти в една вечер - първо си докарах нормалното раждане докрай, после ме клъцнаха Laughing

Иначе и аз да потвърдя думите на Тонеса - второто раждане съвсем не е задължително да е по-леко, аз каката я родих с три напъна Laughing

И сега с двата вида раждания мога да кажа, че винаги, винаги бих предпочела нормалното. И не става дума за възстановяването, и сега се възстанових бързо, вече се чувствам добре. Но емоциите не могат да се сравнят.

Иначе Косето кротува за момента - яде, спи, яде, спи и така по цял ден. Да видим докога ще ми даде отпуск Laughing

ПРегръщам ви всички и започвам да чета по-подробно назад темите Hug

# 82
  • Мнения: 19
Честит празник на всички!

Fairya, dobre doshla Hug Хубаво е, че всичко е било наред и, че сега сте добре. Дано да си е кротичък бебчо и да продължава все така.

Аз тази нощ се справих доста удпешно с плача на Криси. След като предишната нощ и тримата не спахме, снощи като започна да хленчи и д асе свива го гушнах здраво и започнах да го люлея. Така след 5 минути се успокои, а след още 15-20 започнаха да му се затварят очичките. След още 15-тина минутки вече спеше и го оставих в креватчето без да ме усети. Събуди се в 2, нахраних го и повторихме същото упражнение. И тякя си спинка до сутринта  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тео, благородно ти завиждам за този режим на хранене.

# 83
  • Мнения: 252
Трифи, в новините. Мисля. То къде другаде да показват как кметовете не са си свършили работата Laughing

Иве, сешоарът върши работа, наистина, но умирам от жега, а и тя мълчи само дакато той работи.


Феъри, добре завърнала се! Май ти беше силно за нормалното раждане. И както много пъти съм се парила, хората предполагаме, а Господ разполага. Добре че всичко е завършило благополучно. Ама то който си е боен, бойно се справя с всички предизвикателства Grinning

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 17:52 от Бубе Любимата патка на Ники

# 84
  • Мнения: 22
А, Бубе, ние със сешоар се приспиваме май вече почти всеки път... През нощта спи при мен на леглото, като почне да мрънка само го включвам и така заспиваме- иначе почва да се дере... вече този уред ми стои постоянно включен в контакта и на възглавницата   Laughing

# 85
  • Мнения: 252
През нощта спи при мен на леглото, като почне да мрънка само го включвам и така заспиваме- иначе почва да се дере... вече този уред ми стои постоянно включен в контакта и на възглавницата    Laughing

И аз, и аз Mr. Green

# 86
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Мами, казват, че Инфакола започвал да действа след няколко дни до седмица.... Shocked Ами дотогава? Имам и Саб симплекс - какво да давам?

# 87
  • Мнения: 22
Бубе, сега се заслуша в тупкането на сърце, дето Ивето даде линк, и да не казвам голяма дума, ама спря да мрънка и ... май вече спи...   Whistling
.......ама този звук май и мен приспива....

# 88
  • Мнения: 252
Понеже по-дългите звуци са платени или на диск, който да си купиш, намерих такива звуци в YouTobe. Записах Whales Singing в търсачката и направо чудо! Намерих едни супер китовски песнички и това дете се омагьоса. Заедно с нас Grinning

# 89
  • Мнения: 21
Честито на мама Мая и мама Диди 76!Да са ви живи и здрави дечицата!   bouquet

Ние днес бяхме при доки. Всичко е ОК с нашето бебе. Плацентата е вече остаряла, но било нормално, водите са в норма. Доки пак потвърди, че бебо е мома.Иначе разкритие никакво, шийката на матката поомекнала. В понеделник сме на запис на тоновете. Доки ми даде едно хапче цитотек май ако искам и ми е омръзнало да го пия по схема. Аз смятам, че щом не е наложително да се изкарва бебето изкуствено, по-добре да се изчака тона си е Божа работа, то когато е готово ще си излезе. В понеделник ще видим как са нещата при тоновете.

Общи условия

Активация на акаунт