Скорпиончетата вече намаляват, идва ред Стрелците да се стягат!

  • 21 053
  • 237
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22
Доки ми даде едно хапче цитотек май ако искам и ми е омръзнало да го пия по схема.

Аз родих с цитотек- пих 3/4 и до четвъртата не стигнах, защото раждането започна- нямаше и 24ч от приема на първата 1/4 до мига, в който си видях детенцето... а нямах и помен от контракция, разкритие или подготовка на шийката на матката- просто плацентата беше остаряла и трябваше да се действа.

Желая успех на теб и на останалите ни все още неродили мами- да идва и да свършва всичко по-бързо и възможно най-леко за всички ви!
 Hug

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 20:55 от Didi_83

# 91
# 92
  • Мнения: 30
Честити момченца на Мая и Диди  Hug  Hug


Fairy, добре дошла   bouquet

# 93
  • Мнения: 57
Здравейте,чак сега успявам да се включа-днес нещо не ни е ден-малкия спи по 2 часа.Пъпчето му кърви и си мисля ,че го боли и затова хленчи.Педито ми каза да му сложа витамин Ц (спирало кръвотечението)искам вече да пада,че само се мъчим с това почистване със спирт.Само моето бебе ли не пропуска ядене-като часовник е на 3 часа е гладен newsm78?

Честито на новите мами-да са им живи и здрави дечицата,а на мамите бързо възстановяване

# 94
  • София
  • Мнения: 2 012
hana30, не искам да те обезкуражавам, но на Косьо пъпа още не е паднал, а вече е на 12 дни. Виси на косъм и тава си е. Днес го закачих без да искам с памперса и така жално измяука, че се разревах. Поне после се забавляваха с баща му та ми се оправи настроението.
Fairy, добре завърнала се!  Hug Жалко, че така си се измъчила, но поне резултата си заслужава. Ама Константиновците са едни чаровници  Blush

# 95
  • Мнения: 21
Диди, а ти колко дни след термина изчака преди да пиеш хапчето. И на мен доки ми каза, че до четвъртата четвъртинка обикновенно не се стига.
 Незнам дали да го взимам засега, все пак доки каза, че не е наложително заради здравето на бебо, а ако аз искам и ми било омръзнало да го нося. Но ми се струва егоистично така да го гоня заради моето удобство. В понеделник ще видим ако бебето се мъчи от остарялата плацента ще го пия. Доки каза, че състоянието на плацентата си отговаряло на времето, в смисъл, чи било нормално да има калцификати.

# 96
  • Мнения: 22
Диди, а ти колко дни след термина изчака преди да пиеш хапчето.

ами аз бях с предполагаем термин (според последния МЦ, който не помнех кога е бил и дадох ориентировъчна дата) 17.10., но видеозоните ме показваха между 27.10. и 04.11. Лекарят, при който родих, ме определи за 31.10. на видеозона в АГ. На 28.10 ми беше последният преглед- шийката на матката не подсказва наближаващо раждане, да не говорим за разкритие, а контракция даже не знаех на кое се вика. Просто лекарят каза, че плацентата вече не може да храни бебето пълноценно и няма смисъл да чакаме. Направи ми един ужасяващ преглед да провери шийката, като опита да поотлепи и околоплодния мехур, малко след това започна да ми пада тапата и така цяла нощ, когато вече имах и контракции от хапчето. Сутринта в 8ч бях с 3см разкритие и контракции на 3мин, а на обяд на 29.10. в 12.45 се роди Рая.
Ако прецените с док, че може да се чака- изчакай, но ако се налага- вземи си хапчето без притеснения   Peace
Каквото и да решиш- скоро ще е събитието, пожелавам ти да мине бързо и безболезнено като при мен!   Praynig

# 97
  • София
  • Мнения: 293
Записче, че да намеря утре по-бързо.  Hug

# 98
  • Попово
  • Мнения: 687
TеО, и Василена е с гурели, вече по-малко и не й се ззалепят "очите". изписаха ни с гурелчета 1 седмица премивах с преварена вода, 2 седмици с капки- офталмосептонекс, а сега от вторник сме на тобра декс и ефекта е поразителен Peace

# 99
  • Мнения: 398
Честити господинчовци на Мая  и DeeDee само радост и положителни емоции да ви носят.

# 100
  • Мнения: 78
ЧЕСТИТИ СИНЧАГИ НА МАЯ И ДИДИЙ! Здрави и щастливи да радват мама и тати!
Мами, вас явно са ви шили с резорбиращи се конци, щом ви падат....НА мен на 7я ден ми ги свалиха.Освен това ще ми свалят и вътрешните месец след раждането.Обясниха, че от ЕС са забранени животинските и ме шиха с копринени.ДАно не ме боли като свалят, но ще изтрая.В понеделник докторката ме вика на преглед да види как стоят нещата.
Нашето гардже днес от 8 до 16 часа го удари на такъв ред, заспа и чак в 21 се събуди за баня.Не беше ял 7 часа, та сука повече от 30мин.Понякога не се уригва, държа го по-дълго, сложих го да легне, захълца и повърна лекичко колкото за беля.А гърдите ми твърди и на буци, едната я изцедих и замразих, другата бебо омекоти, но от няколко дни ме наболва някак си.
Бубе, давай инфакол преди всяко хранене.Аз вече няма да пропускам-Вчера детенцето беше спокойно, днес-рев.Брат ми каза преди всяко хранене задължително.
И да се похваля, утре брат ми ни идват на гости, нямам търпение, не съм си виждала племеника, майка му от 9 мес, а  татко му от 6, лелее толкова се вълнувам.Ще им направя изненада, утре ще разказвам.
МОже да почиствате очичките от гурелчета и с отвара от лайка, педито ни го каза това.И с дестилирана водичка също.
Днес една мама сподели резултат от опита с коликите-едно хапче мезим форте се счуква хубаво и се прибавя  по малко към чайчето, съвсем мъничко, на няколк одозички.Резултата-поразителен, няколко силни кризи и после спокойствие.Но тяхното бееб е на повече от два месеца, та може и времето да е дошло за отшумяване.Отивам да се къпу, че звънчето не знам кога ще звънне, да съм в готовност Simple Smile ЛЕка нощ и спокойни сънища желая!
ТЕо, браво за режима.И аз искам, ама...не ни се отдава.А не мога да г омъча при този рев......мисля че сам ще го изгради на около три часа.

# 101
  • Мнения: 1 031
Да известя за още едно ново попълнение - мама Кинли днес в 10.45 ч. роди сина си Димитър - 3.500 кг, 51 см. Да й е жив и здрав юнака!



Леле днес не мога да се свъртя покрай компютъра ooooh! май ни започнаха коликите и след снощното будуване, днес цял предиобед дремуцкахме, а следобед пак се започна операта Mr. Green сега дребен май ще спи вече и се надявам да е за по-дълго Praynig иначе можем да се похвалим, че ни падна пъпчето и от многото рев и сълзите ни протекоха Whistling
Имам един въпрос към всички, които кърмят - какви са акитата на вашите бебоци, защото нашите са доста редички - чудя се дали е нормално или е разхлабено детето - при положение, че аз съм почти със запек дали може Ивко да ми е с разстройство Thinking
Феъри доста е гадничко когато си се нагласил, че второто раждане ще е по-леко да те изненада неприятно - важното е че всичко вече е ОК Hug
Нелчо и аз мисля, че хлапетата сами ще си направят режима на горе-долу 3 часа. Просто са още мънички и трябва да сме по-търпеливи и да чакаме момента Grinning

Лека нощ от мен!

Певеца на мама заспа и отивам и аз да вземам преднина Wink

# 102
  • София
  • Мнения: 218
Честити бебчета на Дидии, Кинли и Мая!!! Много здраве,щастие, късмет и всичко най-най!!!! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Ние сме още тук, почти без болки и вече съм много изнервена, кога ли ще е момента!!!

# 103
  • Мнения: 22
Честити бебчета на Дидии, Кинли и Мая!!! Много здраве и щастие!!!!

 Тонеска, такива са акитата- зеленикаво-жълти и течни...

Алекса, дано да получиш скоро изненадващо включване!  Wink

# 104
  • Мнения: 191
Честити наследници на Диди, Мая и Кинли! Да са ви живи и здрави малките юнаци!
 Лелеее каква стана тя, маи само аз съм на опашката Whistling. Всички родихте, пък ние още се помотваме. В Понеделник отивам при акушерката и ще я уговоря да ме насочва за болницата още във Вторник Naughty. Повече не мога да чакам. Тогава ще съм пренослила вече 8-ми ден, така че мисля за нормално вече да се понапънем дружно и да вадим мързеливко от маика му.
 Тонеска, не се шашкаи мила, бебетата които са само на кърма са със изключително редки акита, то просто няма от какво да се сгъстят Laughing, а и кърмата се усвоява почти на 100% от организма. Даже може и да не ака по една седмица. Имах такъв случаи с каката.
 Нелчо, това за конците в европеиския не знам дали е вярно, защото и тука те шият с такива които сами си падат, не ти ги свалят Peace.
 Е хаиде за сега лека от мен и спокоина за малките душички.

Общи условия

Активация на акаунт