Имаме си вече ний тумбаци, а от вътре ни ритат МАЙските юнаци! №9

  • 18 332
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Здравейте и от мен в новата ни сладка темичка.
Аз лично нито съм купила нещо за бебо,нито дори влизам в детски магазини - не е от суеверие но много ранко ми се струва.Знам само че количка със сигурност не искам да купувам - ще ползвам на сестра ми нейната - стар модел но много запазена.Харесала съм си кошара само - една приятелка роди наскоро и кошарата й много ми хареса - от тези дето стават и на легло по-късно- като на снимката която Дикси е пуснала-такава ще си купя.
За корема - от 2-3дена започна да ме сърби ужасно и смятам да го мажа но нищо не съм взела още.
Обаче аз нещо започнах да се притеснявам от раждането - и то не самия акт(ако мога така да се изразя). Притеснява ме другото около него. Чета ви и разбирам че вие имате наблюдаващ бременността ви по здравна каса - това наричате ЖК нали- и отделно посещавате друг лекар. А аз имам само една лекарка - посещавам я в частният й кабинет,но пък работи със здравната каса. Трябва ли да се запиша и в някоя поликлиника или тази е достатъчна да следи бременността ми.И после болничните ако ми се наложи да ползвам кой ще ми ги издава - джипито ми ли,тази при която ходя на прегледи всеки месец или някой друг???Надявам се да сте ме разбрали че така формулирах глупаво въпросите си че сама не мога да се разбера

# 16
  • Мнения: 7
Искам и аз тука! Мерси, Диди, за пореден път! Утре съм при Марков на ФМ. Стискайте ни палци, моля ви. Много искам всичко да е наред.

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
mirayes щом твой та лекарка работи със здравната каса не мисля, че има проблем да ти дава болнични и изследвания който се полагат по ЗК. Аз ходя при двама понеже мой та АГ не работи със ЗК и ми препоръча нейн колега, който работи за да не плащам това което се полага по ЗК.

# 18
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен в новата темичка Hug
Dido4ka много е готина коледната украса Heart Eyes
Другият вторник ще ходя на БХС и се надявам всичко да е наред.
Вчера за първи път ме ритна Blush и ми е много гот Joy е таткото не получи внимание, но има време.
Mirayes аз също ходя само при една лекарка. Не е необходимо да се записваш и в поликлиниката на ЖК.
Болнични би трябвало да ти дава специалиста който ти наблюдава бременността, няма значение дали той
работи по ЗК или само частно - всички могат да издават болнични.
За мазането - привърженик съм на натуралните продукти и се мажа със зехтин..... за сега ми действа super.
Все още не съм купувала нищо за бебока, но имам от сестра ми почти всичко необходимо, та не знам ако нещо
много, много ми хареса може и да го купя.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 060
Чудесна темичка, много празнично настроение създава!  Grinning
Аз първо да се отчета, после ще чета  Wink Взех си резултатите от БХС, добри са. По този случай посетих магазинчето на Дева до МД и си купих 2 панталона и един от прословутите чорапогащници за бременни  Grinning Даже си обух едните дънки и с тях си ходих.
Също благодаря за инфото за Марков, и аз скоростно се обадих, и аз съм за 15.01  Wink, може да се засечем с някой там.
Сега се връщам назад да дочета.

# 20
  • Мнения: 849
Хоп-троп и аз в новата темичка. Браво, Дидочка! Страхотно настроение!  Simple Smile
pystroo4ka, добре дошла сред нас. Пиши ЛС на Дидочка с инфото, което трябва, за да те включи на първа страница.  А пък ако имаш притеснения за смятането на термина мисля, че пак Дидочка може да ти е много от полза, защото и нейният е на 1 май.
Хубава вечер, момичета!  Hug

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Ха -ха-ха, станахме три при Марков за 15 януари. Аз съм за последния час-мисля че беше 18 ч.

CrazyDeina много добре разбирам страховете ти, аз съм с два нуеспеха и всеки път преди преглед съм със свито сърце. За съжаление едва ли ще дойде момент на истинско спокойствие. Просто лошото не се забравя... Желая ти успех и утре да се похвалиш. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 060
desive78 , изпреварила съм те  Wink - аз съм за 16:00.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 430
Само запис за темата Peace
Браво Дидочка  bouquet супер е новата тема,как си се сетила само да я направиш с коледната украса,страхотно е!
А и мамите са се увеличили с близо 10 от миналата тема,което е много хубава новина Hug

# 24
  • Русе
  • Мнения: 7 793
Цоп!
Много пишете, момичета, не мога да ви изчета.
Аз няма с какво да се похваля. Чакам си прегледа във вторник и дано да разбера пола.
за пазаруване говорите. Легло си имаме, даже баткото още спи в него. Количката му я продадохме, но аз няма да дам много пари за количка. Предпочитам да дам парите за нещо друго. Както и да е въпрос на мнение и предпочитание.
Дрешки вече почнах да купувам.
От близо седмица, от време на време, усещам едно познато побутване в корема Heart Eyes. За съжаление все още не толкова често и не така силно. Но и на това ще му дойде времето.

Леко бременеене  Hug

# 25
  • Мнения: 367
Дидочка - отново си отличника, с хрема и течащ нос пак издокара чудно новата темичка .
Естет девойка си тииииии  HugСкороршно оздравяване ти желая.
Аз днес какво се разписах  newsm78 досадна работа ... аман....  newsm53
Ама то не е една беля - сега разбрахме пола на бебо и име трябва да мислим  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Вие имате ли си подготвени или ще пада мъдруване и консултации с родата ??? newsm47
Джиджи-биджи аз ходя при др. Марио Давидков в медицински център Младост.
Горещо го препоръчвам и на теб страхотен е . newsm10
Не работи по здравна каса обаче .
 Прави запис на диск - снимки и видео на целия преглед.

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 22:46 от Felina

# 26
  • Мнения: 488
Dido4ka наистина страхотна тема. Предколедното настроение по 10-то балната система е 10+

Благодаря ти!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Стискам палци на всички предстоящи им прегледи всичко да е наред и само ведро настроение.

На дидочка бързо доизлекуване!  Peace

Моля те да ми пратиш името и паролата за албумчето. Благодаря предварително!

До скоро момичета. Само хубави моменти.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Добро утро моми4ета  newsm44 newsm68 newsm44 Dodo4kaтрахотна тема благодаря за прекрасното настроение,което ни създаваш  smile3525 newsm51  love001оправяй се бързо.Днес  съм на преглед ще ви пиша като се прибера,знам,4е вси4ко ще е наред,но нямам търпение да видя бебо.Лек и усмихнат ден ОТ МЕН  love001  love001  love001 newsm03

# 28
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен!
Има ли друга мама като мен на ФМ при Марков на 10.12.? Тъй де, да се видим  Simple Smile
Нашето бебе ще да е много срамежливо, защото докторът не можа да види пола. Но на 10ти ще се разбере със сигурност!
Да ви се оплача, наддала съм към 5 кг. Не хапвам кой знае колко много, но напоследък филийките са ми любимата храна, а от хляба много пълнея. Вие какво хапвате най-много? Успявате ли да си осигурите разнообразна, силна и витаминозна храна? Аз май не се справям добре с тая задача..  newsm78
А относно покупките за бебо, нищо не съм купувала (не от суеверие, просто мисля, че още е рано), но пък свеки вече е в еуфория  Crazy

# 29
  • Мнения: 21
Добро утро и от мен.как сте днес?Надявам се всички настинки и неразположения да са минали.Лек и усмихнат ден на всички!! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт