Пробиотици?

  • 569 186
  • 1 257
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 297
Благодаря за забележката и за ценната информация ! Ще се насоча там. Въпроса ми беше главно за пробиотика.

# 451
# 452
  • Мнения: 3 540

Чудесна комбинация, Но прочетох описанието на продукта до край и последните редове ме отказаха, ефекта ще е нулев!
Ето това: ,, като капсулите могат да се отворят и съдържанието да се смеси с храна или вода или да се приемат цели с течност по време на хранене"  ooooh! ooooh! ooooh!
В никакъв случай, да се разтварят, стомашната киселина ще унищожи полезните бактерии!
 

 

# 453
  • Мнения: 2 677

Много благодаря ! Имаш предвид 1 месечната програма на аквасорс ли ?
Да, точно Лесното начало  Peace

# 454
  • Мнения: 297
Благодаря много на всички ! За Биокулт Кандеа-та наистина е странно отварянето на капсулите и вземането по време на хранене, макар че сашетата на Пробиен всъщност не са капсули и се разтварят във вода. От друга страна все пак Protexin е известна английска компания. Ще се взема преди хранене , ако се стигне до купуване и не дразни стомаха.

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 15:24 от javor_bg

# 455
  • Мнения: 36
Лактофлор-добър препарат и не толкова скъп колкото останалите прехвалени.
Peaceсъгласна
Още един глас.  Peace


И от мен още един глас   newsm10 Със семейството ми го пием от доста време и всички сме много доволни  Peace
 

# 456
  • Мнения: 866
Има си отделен пробиотик за гъбички, български си е - Ентеросан S2. Поръчва се в аптеките, и задължително се съхранява в хладилник. Пие се както е посочено в схемата и после поддържащо се взима по 1 табл. постоянно.
И имайте предвид, че италианккият лекар Тулио Симончини при въпроси около изследване и лечение на ракови заболявания, изказва сериозно мнение, че Гъбичките са основният причинител на Ракови заболявания.  Поради това нещо у дома профилактично си взимаме от този Ентеросан точно по 1 табл. на ден, защото гъбички и по кръвта и по стомаха може да има или да се образуват, не само външно или влагалищно.

# 457
  • София
  • Мнения: 2 811
Оказа се при мен, че при профилактичен преглед при гинеколог, имам редуцирани лактобацили. Изписани са ми Лактажин, за локално приложение и през устата- БиоГая за смучене. Чудя се дали да не го заменя с някой друг добър пробиотик.  newsm78

# 458
  • Мнения: 2 677
Гастрото ни няма добро мнение за Био гаята. По-добре вземи нещо качествено  Peace

# 459
  • София
  • Мнения: 2 811
Гастрото ни няма добро мнение за Био гаята. По-добре вземи нещо качествено  Peace
Да, но кой добър пробиотик?  newsm78

# 460
  • Мнения: 297
Вярно ли е това за течната форма, че била възможно най-лоша за пробиотик.

# 461
  • Мнения: 2 677
sise_to, най-доволна съм от тези на Аквасорс - Бифидус и Ацидофилус. Много е важно да са съхранени в пребиотична среда.
javor_bg, да, така е.

# 462
  • Мнения: 3 540
Вярно ли е това за течната форма, че била възможно най-лоша за пробиотик.
Да, и от мен, също!
Активният пробиотик на ФЛП, също  дава много добри резултати.

# 463
  • София
  • Мнения: 2 811
Активният пробиотик на ФЛП, също  дава много добри резултати.
А на деца може ли да се дава?

# 464
  • Мнения: 3 540
Активният пробиотик на ФЛП, също  дава много добри резултати.
А на деца може ли да се дава?

Да, стига да могат да гълтат, това са малки перлички.

Общи условия

Активация на акаунт