Дядо Коледа ела и зарадвай Юлските деца

  • 20 977
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 845
Рони-как е Емка?
Днес Гоги го пратих на училище. Дано да го е изкарал като мен само за един ден вируса. Praynig
Аз нали съм си в къщи си се чудя каква кулинарна чудесия да сготвя.  newsm78 Май ще направя тренинг за коледни сладки   chef

# 16
  • Мнения: 433
Ети,мятай насам малко сладки ,тъй като изобщо нямам време за такива мероприятия Sick
Наистина е много хубаво,че идва Коледа,но общо-взето нямам кой знае какво настроение...Навсякъде само черни хроники-убити,финансова криза..просто Предколеден ужас се заформя Shocked

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 14:28 от Tizija

# 17
  • Мнения: 1 240
Тиция и аз съм в такова настроение. Не мога въобще да усетя, че идва Коледа.  Confused

# 18
  • Мнения: 1 341
Тиция, Дю, не сте сами в тези си чувства! ooooh!

Ели, къде се изгуби? Ела кажи как мина контролното, че палците ме заболяха от стискане?!

# 19
  • Мнения: 1 240
Амери, честит рожден на Доменика! Весел празник и много усмивки!!!

# 20
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ети,мятай насам малко сладки ,тъй като изобщо нямам време за такива мероприятия Sick
Наистина е много хубаво,че идва Коледа,но общо-взето нямам кой знае какво настроение...Навсякъде само черни хроники-убити,финансова криза..просто Преколеден ужас се заформя Shocked

Лети,Ронка, затова отдавна съм спряла да гледам новини и да чета вестници,та в тоя дух имаме един приятел който през половината година живее в Холандия и казва,че ако на холандците им пуснат като наш'те новини направо ще се побъркат,да не говорим,че могат да осъдят медиите да им плащат разходите за психолози и психоаналитици Laughing А ние тука сме като някакви опитни зайчета и след цялата тази помия която се излива отвсякъде искаме децата ни или ние да сме нормални Crossing Arms  Рони да каже как е във франция,май и там,като тука newsm78

На мене пък си ми е много коледно и съвсем скоро смятам да украсим къщата,а всичко останало да сме живи и здрави ще се оправи Hug

Ботушките майка ги купи на Цвети за РД,лятото, намалени и всички се подсмихваха ехидно,че тая шантава баба ни е подарила ботуши посред лято, ама ей го на влязоха в употреба,да не говорим,че тогава са били на половин цена Wink

Рони оправи ли се Емата,дано е било нещо временно Praynig

Айде отивам на лов за подаръци,че после в лудницата не ми се ходи,то от коледните празници това най-го мразя,като се разтичат всички в последния момент и започнат да стават едни задръствания,човек е излязъл по работа,а всичко останали тичат като луди насам-натам и създават смут и паника все едно идва края на света и всички играчки ще бъдат изкупени,а цялата храна на света изядена ooooh!

# 21
  • Мнения: 444
Цитат
Цитат на: Mamma в вторник, 25 ноември 2008, 14:21
С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят постинги, които се показват на една страница са намалени с 5 бр.
И за да се запази броят на постингите в една тема, то темите вече ще се заключват на 20 стр., а не на 15 стр. както досега.

Ето защо темичката ни стана с 18стр. Wink

Честит празник на сладката Доми!
    Да расте здрава и весела!

# 22
  • Мнения: 1 341
ЧРД на сладката Доми! Желая й много здраве и безгрижно детство!!!

Амери, къде се изгуби? Не ни забравяй! Hug

Нани, как сте с Данката? Бебчо как е?

Ема днес е добре. Снощи пи чайче от мента и бързо й мина. Не е повръщала, дано ни се размине гадния вирус. Praynig

Деси, не ги занам как точно са тук. Но определено, ако ги засипват с подобна информация ще луднат! За сега всичко тук е спокойно, кризата още не се усеща.

Аз пък имам проблем с жилището в което живеем. Лятото е непоносима жега, а сега е страшен студ и най-лошото много голяма влага. Дрехите в гардероба са влажни, да не кажа мокри! Shocked Оглеждам се за нещо друго, Калин не му се мести....излиза с номера, че аз и Ема ще се прибираме след месец и няма какво да се главоблъскам.

Имам си и друго което ми тежи....
Мислех си, че имам приятелка, а когато дойдох тук нещата коренно се промениха. Може би има промяна и в мен, аз лично не намирам такава. Но защо хората се променят така? Много е болезнено, когато си се отдавал на някого на 100%, а в замяна получаваш безразличие. Чудно ми е какво ли си мислят хората, че като някой е в чужбина е хванал Бога за рога?! Това са пълни глупости, и както в Бг така и тук има проблеми и не берем парите по дърветата! Не знам защо ви натоварвам с това, но ми олекна поне малко. Въпреки, че буцата заседнала ми в гърлото и горчилката от случващото се определено не намалява. Confused

Извинявайте за философстването и словоизлиянията.

# 23
  • Мнения: 845
Честит рожден ден Доми! Бъди все така мила, послушна и борбена. Повече успехи в състезанията и най-вече в живота! Радвай мама и тате само с хубави емоции!

Амери, това е за теб мила:

Рони, може би животът на твоята приятелка е много труден или си има проблем, с който не иска да те товари. Хората наистина се променят, но си има причина. Дано само да не е завист. Я виж какво хубаво семейство си имаш и такава прекрасна дъщеря. Нали те са най-важни в живота ти! Приятели бол, особено такива които могат да те използват. Истинските са един или най-много двама, на които и в 4 сутринта да им се обадиш ще ти откликнат в нужда.  Поговори с твоята приятелка директно и я питай какво и тежи. Може пък да си изясните положението и да не се притесняваш повече.  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте мацки.Отдавна не съм се отчитала.При нас няма нищо ново и кой знае колко интересно.
От началото на ноември се върнах на работа.Тази седмица съм си взела отпуска,че и двамата кашлят.Общо взето това е при нас .
Започнахме вече да се оглеждаме за коледни подаръци.
Пожелавам на болничките бързо оздравяване ,а на здравичките да продължават да са си все така добре.
Нямам кирилица като пиша в нета и трябва да пиша в word и после да прехвърлям тук и е адски неприятно.
 Confused
Честит Рожден Ден на Доменика.Много здраве и много успехи и желая.Нека покорява  още по-високи върхове.

# 25
  • Мнения: 433
Ронка,я ДГД такива псевдо-приятели  #2gunfireИ аз съм решила от много време да редуцирам тези прятелстваи  да общувам дори само с двама -трима,но да знам,че става дума за некомерсиални отношения и искрено приятелство.Имам една такава,която само като звънне и знам,че й трябвам да й свърша/естествено безвъзмздно/някоя работа и онзи ден я порязах жестоко,като й го изкмнтирах в прав текст,че ме търси само като има зор.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 08:46 от Tizija

# 26
  • Мнения: 2 481
 Hug Кога стигнахте до 2 стр? значи можем да изпишем старата тема до 20 стр,от обяснението което е дала Нанни,ако искате там да попишем малко или пък да не се объркаме де да знам

Ронка аз контролното по математика лекции съм 3та по успех (най добър) а вчера правихме по матем упражнения контролна и там се надявам да съм го направила,взех че я схванах таз математика до тук.....

Вчера бях и на гинеколог....
Майка дойде и тя по лекари на мамограф...
аз днес на лекар че сливиците ме болят ...

И въъъобще не съм сядала на компа

Изхарчих стипендията де да знам къде отиде newsm78 нищо на лице то многото пари
Днес се срещах с адвокатката и тя пари иска (много ми се сториха newsm78 Тиция как са хонорарите приблизително знаеш ли,ако може да се казват де????)
Друго какво ,тя обеща че ще си взема парите ,няма начин вика,сега ще подадем и за гражданско дело,ще ми прибави лихвите,двата месеца платени отпуски,нейните хонорари задължително,и каза че не може да отлага повече от 3 заседания,след 3то отложено ще го гледат без него или със принудително докарване,после каза че като го осъдят ,и не плаща,след 1....2....3 жалби ще влезне в затвора,а  то обикновенно след втората се плашели и плащали,каза дано до коледа да те зарадва.....само че аз викам Коя коледа  Mr. Green #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 newsm78Много съм скептично настроена,а тя пък обратно

Та така

Юл пък кашля киха(спря да киха ама пак е сополива) и гърдите и свирят като се изкашля не свирят но  по някое време пак грачещо така се чува дишането,на педи я водих нищо не чувала newsm78 но то беше преди 2 дена де,сега аз като сложа ръка на гърдите и се усеща свирене
ух дано не е нещо лошо а да е от храчки нещо 

 еее почнаха студовете и се изпоразболяхме

Какво ще купувате за празниците я да обменим идеи?

 Grinning

# 27
  • Мнения: 1 193
Момичета, много мило, че не сте ни забравили  Hug
Скромна почерпка   party023 Wine Glass

# 28
  • Мнения: 1 298
Амери забрави ни ти...

Ели аз днес ще ходя на един склад за играчки да позяпам  че никакви идеи нямам засега  newsm78
А за гърдичките,да може от секретите да е.На нас ни се е случвало 2-3 пъти.Не е страшно.Аз кипвах лайка и сода и слагах тенджерката в стаята докато малкият спи да вдишва,или докато гледа детски и така...

Бързо оздравяване на всички болни дечица  Hug Гали е по-добре,кашля само като стане от сън.Сополки обаче имаме още.На лекар не сме ходили  Whistling Аз обаче кашлям като магаре и аз с нищо не се лекувам,много съм несериозна.Само чай с мед пия засега..

Нани много сладки снимчици  Heart Eyes

# 29
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Амери Hug

Ронка,не се задълбочавай толкова за съжаление приятелите много често ни разочароват,но въпреки всичко стига да мога да помогна на някой давам всичко от себе си и не очаквам благодарност,далече съм от мисълта,че другите ме мислят за благородна,по-скоро ме взимат за балък и к'во ли си викат леле тая колко е проста,пак я прецакахме Laughing Но господ гледа,пък и аз се чувствам добре,независимо,че понякога и аз като тебе се ядосвам.Не знам също така защо някои хора, примерно като дръпнат малко напред с материала,наистина започват да се мислят за голямата работа.Имаш моралната ми подкрепа Hug Hug Hug Гледай си детето,радвай се на живота и на хубавото си семейство,а всичко останало да върви по дяволите.

Всеки ден е изключителен

Най-добрият ми приятел отвори чекмеджето на скрина на съпругата си и извади опаковано в копринена хартия пакетче. Това не беше обикновено пакетче – в него имаше луксозно дамско бельо. Той разкъса хартията, хвърли я и се загледа с тъга в коприната и дантелите. "Купих й го, когато бяхме за първи път в Ню Йорк. Преди осем или девет години. Тя никога не го облече. Пазеше го за някакъв специален случай. Мисля, че днес е този случай." Той се приближи към леглото и постави бельото до другите неща, приготвени за погребалната агенция. Съпругата му беше починала.
Той се обърна към мен и ми каза:
"Никога нищо не прибирай за някакъв специален случай. Всеки ден от живота ти е специален."
Няма да забравя тези думи.
Те промениха живота ми.
Днес чета повече от преди и чистя по-малко.
Сядам на терасата и се наслаждавам на природата без да обръщам внимание на треволяците в градината.
Прекарвам повече време със семейството си и с приятелите си и работя по-малко .
Разбрах, че животът е натрупване на опит, който трябва високо да се цени.
Вече нищо не пазя за специални случаи. Използвам всеки ден кристални те си чаши.
Обличам новото си яке, когато отивам до супермаркета.. Използвам любимите си парфюми, когато ми е приятно.
Фрази, като "Един ден...." или " Някой ден...." вече не съществуват за мен, изхвърлил съм ги от речника си.
Искам да видя нещата тук и сега, да ги чуя, да ги направя.
Не съм съвсем сигурен какво би направила жената на моя приятел, ако знаеше, че утре няма да я има - едно утре, което ние всички доста лекомислено очакваме.
Мисля, че тя би звъннала по телефона на семейството си и на близките си приятели.
Може би аз също бих се обадил на стари приятели, за да се сдобря с тях и да се извиня за стари пререкания.
Може би тя би поискала да отиде още веднъж в китайски ресторант /нейната любима кухня/. Колко е хубаво.
Ето някои от онези малки неизвършени неща, които много биха ме ядосали, ако осъзнаех, че дните ми са преброени.
Бих се ядосал, че не съм се срещнал с приятелите, на които щях да се обадя "тия дни".
Бих се ядосал, че не съм написал писмата, които щях да напиша "тия дни ".
Бих се ядосал, че не съм казвал по-често на най-близките си колко много ги обичам.
От сега нататък нищо няма да пропусна! Няма да отлагам нещата, които ми носят радост и които ме разсмиват.
Повтарям си, че всеки ден е изключителен. Всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни.

Общи условия

Активация на акаунт