Дядо Коледа ела и зарадвай Юлските деца

  • 20 966
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета,аз утре съм на линия,нямам грам свободно време,като се посвободя ще пиша повече Hug
Снимки направо на куп ,та да пусна и утрешната среща. Peace
Рени аз съм с такова Вайо,перлено бяло,не е лош, розовия е супер,но за по-млади дами Hug
Ронка,честит телефон Hug

# 286
  • Мнения: 1 341
Рени аз съм с такова Вайо,перлено бяло,не е лош, розовия е супер,но за по-млади дами Hug
Ронка,честит телефон Hug
Хайде не се прави, я се виж каква пичка си! Wink
Мерси за тел. Hug

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 19:48 от Ронка

# 287
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
 wavey
По нощите и аз да се разпиша! Тази седмица съм в отпуск и пак нямам кой знае колко време  Sad.

Jorji, нищо не казваш, как е колата? А как се възстановява братчето ти?
Ронка, щеше с подаръците на Емето да се хвалиш  Wink! Започнаха ли намаленията при вас? Иначе - честито тютюноотказване! Евала  newsm10!

Петицията за майчинството аз я подписах – мен ме осигуряват на реалната ми заплата и за такива като мен приетото решение е много добро! Надявам се скоро и ние да станем нормална държава и ползата да е за всички!

Mgizdova, как е Ева?
 
Рени, честито откриване на Ла Редут! Дано дойдат нещата до 3 седмици, но често отнема повече време!


Моят миналогодишен подарък за НГ беше: http://www.gsm.bg/catalogue/phonedetails/?PhoneID=2249
Е, няма такава отврат просто  #Cussing out. Постоянно набирам номера, които не искам, звъня на хората посред нощ, просто ужас. Аз предпочитам един най-обикновен телефон, с минимим функции, но мъжът ми е с по-различно виждане и реши да ме “изненада” с този – още му меля на главата  Rolling Eyes!

Аз с подаръците съм до никъде. Само за детето съм купила и единият утре Дядо Коледа в яслата ще й го даде.

Споделете някоя програма за направа на календари!

# 288
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте милички.Аз се появявам от дъжд на вятър,но надявам се че ми е простено.Нещо време не намирам за писане,но се старая да ви прочитам.Люси е голяма панта и все заформя някоя бела.Излизаме на разходка всеки ден по за час - два да се поизмори малко,но то пълно с енергия това човече и доста често ми идва в повече неговото лудеене.На два пъти вече,когато започна да му се карам той идва да ме прегръща и ми казва: Покой се мамо,покой се /успокой се мамо,успокой се/.Много миличък ми става и всичко му прощавам.А Гоги за сега е такова кротушче,чак ми става жал,че от батко му не може да дойде ред за него.Не че не си го поглеждам детето,но определено Люси все гледа да съм ангажирана с него.
Все пак веселите моменти са много повече и време да скучая нямам.Вчера например Люси ядеше мандарини.Отивам аз до кухнята за малко и като се върнах той ми казва: Не мамо,не,бебко не иска такова.Питам го аз какво не иска,а той ми сочи мандарините.Питам го: ти дава ли му? И той: Да.Направо ми стана лошо като си представих как му е пъхал в устата парченцата.
Та такива работи.На всички пожелавам да ви дойде скоро коледното настроение и да  изкарате вълшебни празници.Ние в събота живот и здраве тръгваме за Равда и ще се върнем до година.
Желая ви много прекрасни моменти с любимите хора и весело посрещане на новата година.Целувки на всички. Hug

# 289
  • Мнения: 1 341
Pepi, ще се похваля с подаръците едва когато ги купя. Crazy Още нищо не съм купила, а време почти не остана. В събота вече трябва да я свършим тази работа.
Замислила съм да взема кукла с разни джаджи и отделно комплект Грако от легло, стол за хранене и още каквото има в комплекта. Лошото е, че миналата седмица обиколих 2 хипер големи детски магазина само за играчки и се бяха изчерпали комплектите. Shocked Надявам се този път да имам късмет, ако не ще ги купувам по отделно.
Моето дете твърди, че Дядо Коледа няма да й носи подаръци, а баща й! Малка, но вече знае. Joy

Крис, не сме ви забравили. Радвам се, че наминаваш от време на време. Когато можеш пусни няколко снимки на сладурите да им се порадваме! Hug

Лека нощ!

ПП. всеки втори пост е мой. Embarassed

# 290
  • Мнения: 132
Добро утро Hug
Нашия бати днес тръгна с кеф за яслата защото днес чакат дядо Колела Laughing
Взе си и йониката да му пее песничка. hahahaЩял да му донесе голям чук като на тати и той ще си го пази LaughingНие май тая година се пооляхме с подаръците Simple SmileВзех му костюмче на дядо Коледа.
От едната баба - инструменти и чаршави със Спайдър мен
От другата баба - кран
От дядо - голям багер с дистанционно
От кръстниците - кораб и пъзел
От мама и тате - плюшена възглавница-книга с Мечо Пух
От вуйчо и вуйна - Писта с коли
От леля и чичо - самолет
Аз май съм по ентусиазирана от него JoyСамо като си представя очичките му като види всички подаръци и нямам търпение да дойде Коледа hahaha

# 291

Общи условия

Активация на акаунт