Дядо Коледа ела и зарадвай Юлските деца

  • 21 011
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 298
Ронка браво на твоя Дядо Коледа.Супер е Самсунга.Тъч скрийн ли е? Аз нали сега работя в такъв магазин,но нямаме такъв модел още.  Thinking
Купих му една блузка с якичка и мисля една жилетка да му взема още,че той много носи жилетки.Това е.Онзиден той си купи касетофон за колата,че му се кодира нещо неговият и не беше хубав.

Иначе и моят тел е за смяна,но мъжо е решил да ми сменя лаптопа.Искам розов Sony Vaio,ама той вика HP Pavilion.И сега незнам.2-рият ще е сив или черен пък аз неща вече...Незнам до какъв консенсус ще стигнем  Tired


# 271
  • Мнения: 1 341
Рени, да тъч скрийн е. Не знам какво да очаквам до сега не съм изневерявала на Нокиа, но този път не си харесах нита една на дизайн. Мислех за Нокиа Н95, но много груб ми се видя. Тъй като Синеочка имаше Самсунг и беше доволна та затова се престраших. Не съм разбрала, че си сменила работата! Embarassed Кога я свърши тази работа, как си там сега?
Рени, не мога да дам съвет за лаптоп-а, но мен ако питаш по-добре заложи на по-хубавите параметри отколкото на външният вид, за да не се разочароваш. Все пак не става за малка сума парички.

Ели, твоя да не е слайд U600, ако е той на мен също ми харесва, но заложих на новото. Пък и си имам една Никоа, която си ми върши чудна работа, ако този ми изневери.
Ох много се разприказвах на тема телефони.

Деси, нямам снимки, защото не сме ходили на ново място. Бяхме в къщата при момчетата където живеехме преди.
Утре идва на нашият приятел майка му. Та Ема ще си има "баба", и ще се възползваме от присъствието й да излезем някоя вечер. Blush

# 272
  • Мнения: 2 481
 Hug Hug Hug

Токущо казаха по новините че като студентка редовно и майка ще получавам мин работна заплата от догодина,това ако не е повод да черпя незнам,също и др увеличения споменаха ама аз като чух за студенти редовно и майки минималната раб заплата и се опулих  Shocked

Дано е вярно от 1 януари  Joy Money Grinning

Айде ще се препълнят университетите сигурно #Crazy Party

# 273
  • Мнения: 314
Ние се завърнахме много доволни отново, въпреки 2 часа и 30 минутното закъснение на полета.Имаше ужасна мъгла в Лондон. Много съм изморена,ще пиша утре.лека...

# 274
  • Мнения: 1 298
Арлина добре дошли  Hug

Ронка ами и мъжо така казва,ама аз розов,та розов  Crossing Arms
Самсунг залагат изцяло на дизайна си,но пък не можеш контактите да запаметяваш на кирилица/това теб не те бърка май/.Няма и теми.Това ме кара да клоня към Нокиа,Сони ериксон.Батериите също са им по-добри.Но въпреки всичко самсунга си е сериозно изкушение за нас жените  Wink

Не съм се похвалила за работата,щото не ме свърта по принцип и незнаех колко ще издържа,но иначе съм в един магазин за телефони,правя застраховки  Wink вече 4 месеца.

Ели,това е много добра новина.Честито!  Hug

# 275
# 276
  • Мнения: 1 341
Писах, Писах и накрая всичко се изтри. #Cussing out
Арлина, добре дошла. Чакаме снимки! Hug
Рени, честито за новата-стара работа! А за тел. си напълно права.

Деси, Диди, как изкарахте на партито с Дядо Колед? Давайте снимки!

Ели, чух това по новините, също казаха и за помощите за всяко дете, което не е на държавна градина. Голям напредък.

Имам въпросче. Значи Емата спи до 11-11:30ч. и съответно не спи следобяд. Чудя се дали не правя грешка като я оставям да спи толкова много и няма следобеден сън? Rolling Eyes

Хубав ден!  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 341
Преди малко забравих да ви почерпя за Именният ден на майчето ми! Да ми е жива и здрава!


Честито на Дани на Нанни и Кредор. Много здраве и безгрижно детство! Heart Eyes Hug

# 278
  • Мнения: 1 298
Ронка,щом детето си е направило такъв режим,добре.Аз мисля че няма за какво да се притесняваш  Peace

Добре че сте вие,да ми разказвате новините,че аз  ooooh! нямам навик да ги гледам.

 Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 309
Арлина-добре дошли!Наши приятели работят в Лондон и са ни поканили да им отидем на гости.Казаха ни,че понякога излизат страхотни промоции на самолетни билети,та чакаме и нас да ни огрее.
Сега да ви разкажа за празненството.Беше много хубаво-Дядо Коледа беше като от приказките-с голяма брада,розови бузи,хубав костюм,коремче-както си му е реда.Снежанка също беше с хубава рокля-тя "подгряваше" публиката,докато той дойде.Разказваше на децата за Лапландия,за това какви животни има на северния полюс,питаше децата как се казват.Влади не каза,но затова пък Яна на Бетта отговори:''Джудженце!'' Laughing
Избираха деца за еленчета на Дядо Коледа,едно по-голямо детенце беше Рудолф,а за Звездичко излезе Влади. Laughing
Дойде дългоочаквания Дядо Коледа,започна да раздава подаръците и  бебоците един по един  започваха да реват-бяха много сладки!Да плачеш ли,да се смееш ли. Laughing
Влади много хареса Дядо Коледа,постоянно гледаше да е край него и му говореше нещо.Като стана време за неговия подарък,известно време отказваше да го приеме,защото очакваше същия подарък като на едно друго момченце.
После Дядо Коледа си затръгва,а едно детенце вика:''Аиде-отивай си!"
Поиграха още един час децата и си затръгвахме,че от многото хаос Влади започна да истерясва.Още споменава Дядо Коледа и пак иска да го види. LaughingЩе гледаме да измислим нещо.
Ето малко снимчици:
http://vladislav2006.multiply.com/photos/album/31#order
Такива работи-Цвети и Яна много сладки!С нетърпение чакам да се видим в петък.
Нанни-а ще ти е удобно ли в петък от 12ч.?

# 280
  • София
  • Мнения: 512
Момичета  Hug
Някъде прочетох, че са сложили едно коледно чорапче на едно детенце и ако слушка през деня едно от джудженцата на Дядо Коледа му слага през нощта подаръче. Та и аз купих чорапче и сега така се лъжем да ядем, да спим, да слушкаме, че джудженцето ни гледа през прозореца  Joy Аз слагам едно бананче, или бонбонки, ей такива неща и Цецко е много доволен  Party
Диди, много хубави снимки  Peace
Рени и Ронка и аз гледам външния вид и на лаптопи и на телефони  Party
Ели, много натоварена програма имате, ех аз като бях студентка само скитахме из кафенетата  Joy Ех хубави години  Wink

Аз за съжаление не чакам с нетърпение празниците, даже въобще  Tired Ако го нямаше Цеци, заради който трябва да празнувам, щях да се заключа вкъщи преди Коледа и да изляза след Нова година  Sad

# 281
  • Мнения: 2 481
Ами то аз си я натоварвам щото съм по- отговорна от колежките,и те скитат,особено като не са от града и го опознават,не им се учи,нали съм по- голяма и гледам да съм по- в час,всички от мен търсят лекции и ме питат за нещо....те нямат мерак примерно да се освободят от изпит с контролните- все им е тая,а на контролните е толкова по- лесно,по- лесни задачи дават,най- простите които сме взимали,на изпита ще им е по- трудно,иди им обясни...

Ивка и на мен ми е нещо тъпо тази коледа,да я прескочим а???Ми то като няма и сняг и няма настроение,дано ми дойде,днес ще вземем елха в саксия да укрАСИМ

Не купувате отрязани нали???Вчера като минах покрай един с цял бус отрязани елхички,и ги кастри и ги нарежда жал ми стана,то дръвче,може и за това да е посято,ама може и да е откраднато,сеч голяма,протестирам,и ще си вземем в саксия,после ще я засеем пред блока Grinning



# 282
  • София
  • Мнения: 309
Ети-защо така,мила,нямаш настроение за празниците?И аз бях така,но Влади ме зарази със своя ентусиазъм-радва се на всяка украса,елхичка и лампичка като излезем-такава радост е!И на мен от време на време ми става мъчно,но гледам да се разсейвам.Горе главата!
Ели-и ние отдавна не украсяваме  естествена елха.Миналогодишната се счупи и купихме пак изкуствена,която много прилича на истинска.
Ронка-ама сега няма да се връщате,така ли?
Къде се изгубиха всички?

# 283
  • Мнения: 444
didito, устройва ме за 12ч., ще легне малко по-късно, но няма проблем.  Wink
Предполагам най-много 2ч. ще се заседим там... newsm78
А вие ще имате ли нещо против в клубчето да дойде и сестра ми с племенницата? Praynig Hug

Аз да ви кажа, започнах да се притеснявам с моите килограми, за по-малко от 2 месеца качих 4кг. #Crazy и мисля да започна да се въздържам от шоколадчета и тестени работи и без това нищо полезно не приемам с тях. Rolling Eyes Направо се чувствам като плондир, а съм само с 4кг. отгоре, представям си до април. Защо така се чувствам подута... newsm78 /сигурно 'щото съм  Laughing/

Ронка, мерси за поздравчетата. Hug Ние празнуваме на Йордановден, нали е кръстен на дядо си Даньо.... Joy, но снощи по никое време му купихме бонбонки Haribo и ни черпи с тях. Laughing

Лек ден и повече добро настроение! Hug Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 1 341
Хей момичета, какви са тези черни насторения предпразнично?!
Ели, Ивка, Диди, голяма прегръдка и ви изппращам цялата си позитивна енергия! Hug Heart Eyes

Диди, няма да се прибираме. Настроението и тук е на 6! Свикнах и дори започна да ми харесва. Издрапах от дупката в която бях, гледам положително на живота. Винаги съм била позитивна личност, и онова чувство в което бях изпаднала ми беше безкрайно непознато. Важното е, че всичко отминава.

Нанни, и на Йорданов ден ще ви поздравим, но тогава ще си чакам и почерпката с нещо сладичко! Wink
За килограмите мисля, че не са толкова много. Все пак в теб расте нов живот и е нормално да трупаш килца.
Аз какво да кажа като качих 5кг. ей така от нищото....е не съвсем от нищото де, напоследък само гледам какво да ям и обикалям хладилника. Sick Но от вчера пак съм на режим и се чувствам доста по-добре, ще ги стопя сланинките. Whistling

Много положителни емоции и добро настроение!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт