Дядо Коледа ела и зарадвай Юлските деца

  • 21 016
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 845
Ети колко струва влакчето.
Имаше от 15, 18, 20 и 25 лв. Аз взех от 20-то беше с най-красиви машини.

Днес Де-си има рожден ден. Да си много щастлива, Жоро все така да те обича, а Лъчи да те радва и да е все така послушен! Също така много здраве, красиви, цветни и запомнящи се моменти!

# 256
  • София
  • Мнения: 309
Де-си-Пожeлавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение! Честит рожден ден!  bouquet

Ние много се чудехме какво да подарим на малкия,че си има всичко-на рождения му ден му подариха влакче/вече не е "живо"/,коли,мотори,палатка във формата на кола...сетих се,че много хареса една електрическа китара на племенника ми.Всеки път се караха за нея,има бутони,които имитират истински китарен звук-различни мелодии,други бутони със дръм на барабани и още няколко такива,та като натискаш последователно се получава истински Рокенрол. Grinning
Дано му хареса,най-се притеснявам да не се изплаши от Дядо Коледа и да се разреве.

Аз пък бях изумена,че има ваксина против варицела,мислех,че няма такова чудо-че всеки трябва да мине през тази болест. newsm78

# 257
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
De-si ЧРД да си жива и здрава  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 22:36 от [x]Пиги®

# 258
  • София
  • Мнения: 309
Пиги-много,много полезна информация!Сигурна съм,че болшинството майки си мислят като мен,че варицелата е един вид "задължително" заболяване,което сме минали всички.Просто така са ни учили:''Голяма работа-всички деца преболедуват варицела,не е добре ако НЕ са я преболедували!"
Даже съвсем скоро като бяхме в парка с Влади,той тръгна към едно момиченце,но майка му го спря и ме пита дали малкия е преболедувал варицела,защото момиченцето и в момента е болно.
Аз незнам какво се обърках/мислех,че Пентаксима включваше и това/ и казах,че е ваксиниран.Както и да е,Влади и без това се завтича в друга посока,аз веднага звъннах на сестра ми за съвет,а тя ми се развика:''Как може да си толкова заблудена-ваксина за варицела няма!''А тя е с претенции,че знае много,все пак три деца има.Така,че още съм шашната от тази информация,само не разбрах,трябва ли да се повтаря ваксината периодично?
Ще питам и нашия педиатър и ще взема да ваксинирам малкия.

# 259
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди,еднократно и само една доза за деца до 13 години.Не пише за реваксинация.Не успях да публикувам цялата листовка,много е дълга.

# 260
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Къде изчезнахте всички newsm78
Диди,утре ще идвате нали?

# 261
  • Мнения: 2 481
Аз нямам време и да ви прочета

Погнаха ни за оценки,изпити,реферати,доклади и рисунки (по рисуване) и какво ли не,нямам никакво време

Как се пише реферат??? newsm78

# 262
# 263
  • Мнения: 132
Здравейте Hug
При нас нищо ново.Много се радвам на денко като заговори на беба GrinningНадвасва се над леглото и почва да гука а тя си умира от кеф.Само като го види и почва да се смее Heart EyesДаже вчера и обясни как като стане голяма кака ще я научи да дъвче дъвка и да пишка в гърнето hahaha
Вече приключихме с коледните подаръци WinkВчера купих един голяяяяяям багер с дистанционно, а кумата му много яка книжка плюшена която става на възглавница и един кораб с пирати, а и пъзел килимче.Вече няма къде да крия подаръците Laughing

# 264
  • Мнения: 1 341
 Hug и аз съм тук!

Гери, представям си каква сладка гледа са малките ти сладури. Heart Eyes
Момичета приятно изкарване на празника с Деде Коко(Дядо Коледа) както го нарича Ема. Joy

Деси, много полезна информация си дала. Благодаря!  bouquet

Диди, как сте със сладък Влади?

Ние сме добре, в събота и неделя не си бяхме в къщи. Бяхме на мини почивка на "село" Joy
Не се сещам друго. Хайде до писане. Wink

# 265
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ей го дребното как закусва сутрин,баба и само я лигави и разнасят подноси насам натам ooooh!

http://s166.photobucket.com/albums/u89/desitakeva/?action=view&a … rent=PC160249.jpg

Рони,дай да видим малко снимки от почивката ако има?Как сте с Емето?

Отивам да сложа зверчето да спи,че после да не е кисела за Дядо Коледното парти Mr. Green

Диди ще идвате ли?

# 266
  • Мнения: 444
Ей, здравейте! И аз съм на линия, но тия дни само ви чета, не че сте много активни де...

Да ви кажа, до сега се утешавахме с Дани. Тези дни спи доста неспокойно, особено следобяд. Спи около час и става с рев, отваря вратата, а като отида до него, я блъска и започва да реве. После пък ме вика да го гушкам и така ме разиграва.
Диванетата над нас също допринасят за неговото ранно събуждане, тупкат с топка по никое време, крещят, блъскат врати... ooooh! Мисля също, че и зъбче расте, въпреки че не виждам точно кое, но ме кара да го мажа с гелче.  Thinking
От вчера махнахме и памперса за сън,  тъй като повече от месец изхвърлям все сухи памперси. И понеже спи между нас на спалнята, му взехме едни пелени за под чаршафчето, да не прецака матрака в случай, че се изпусне.
Срещнахме го и с 'дядо Коля', не се уплаши, но не се и трогна особено от него. Започна да му оглежда колана и накрая легна на пода, за да си търкаля една количка. ooooh! Трудно го изкарвам от дет. клубчета, особено от онзи кът - надуваемия с топките.

Пиги, да разкажеш за вашата срещичка с дядо Коледа. За петък последно в 11ч ли се разбираме?

# 267
  • Мнения: 1 298
Здравейте от мен  Hug
Аз приключих с пазаруването за Коледа.Остана само за мъжо един подарък да взема.Утре ще я свърша тази работа.

Гали в яслата ще имат театър и тържество с Дядо Коледа и Снежанка.Носихме подарък с панделка.Опаковах един лаптоп за яслата.Пък за нашата елха съм предвидила един камион вози животни.

Открих що е това Ларедут  Party И сега пуснахме с 3 приятелки някой друга дрешка и маратонки поръчах на Гали.Само че ще дойдат след 3 седмици  Confused Голяма краста е това онлайн пазаруване  Crossing Arms

Ели,стига си учила по Коледа де   Wink

# 268
  • Мнения: 1 341
Нанни, дано скоро отмине този период и Данката започне да спи спокойно! Hug Сигурно си доста изморена. Confused

Рени, какво си измислила да подариш на мъжлето? Аз още се колебая.

Ето какво ми донесе моят Дядо Коледа. Grinning
http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=3433200&parent=3118&tm=6&mo=15661

Цял ден полудяхме с Емата в къщи. Хубавото е, че днес уговорихме срещата за апартамента да е на 23-другият вторник. Дано всичко се нареди както го искаме. Praynig

Приятна вечер! Hug

# 269
  • Мнения: 2 481
Ронка и аз чакам самсунг на 24ти от Англииски дядо коледа със мое си заплащане Crazy,на 24 ще си идва познат и си поръчах,и на 25 съм с новичък тел  Wink
Ама твоя е по нов модел Wink

Рени то още не е коледа де,пък и ни погнаха взимаме и важни лекции дето ако не съм там а преснимам нищо няма да разбера,днес по упр математика вехме задачи за следващото контролно след празниците и ги разбрах,ако не ходя  няма да ги разбера та так ,даже и предваканцията на 22 не ни мърда упражнението което пак ще е за контролното,до дупка ужас,иначе после чак до 5 януари ще ви тормозя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт