Дядо Коледа ела и зарадвай Юлските деца

  • 21 018
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 341
Приветки! Hug

Мгиздова, бързо да се оправя Ева. Милото измъчило се е, много болят ушите. Sad Важното е, че вече минава и не я боли. А това за пукането на тъпанчето..лекарката при която ходих твърдо го отрича. Тя е на мнение, че това е отживелица и се лекува само с лекарства-АБ Confused, но пък е по-малкото зло. Имам спомени, че някои от момичетата лекуващи се с хомеопатия, ако не се лъжа Лала или Рени беше споделяла, че и с хомеопатия се лекува. За съжаление когато Ема беше зле нашата хомеопатка все не намираше време за нас, и се излекува с АБ.
Та мили момичета, когато се стигне до там потърсете няколко мнения преди да вземете решение да пукате тъпанчетата. Peace

Нан, как е Дая? Действат ли вече гранулките? Бързо оздравяване. Hug

Ние сме добре, вчера се разходихме хубаво. Ходихме с една българка и дъщеря й която е 3м. по-голяма от Ема, в един парк и след това на библиотека. Много хубаво е направено тук, малки масички за децата, кът за игра и много книжки и играчки. След това отидохме на гости на дружките, децата гледаха ТВ. а ние си пихме следобедното кафе на спокойствие.

В понеделник или вторник ще ходим на оглед на апартамента който харесах. Стискайте палци да ни го дадат, защото е много трудно като сме чужденци. Tired Иначе е на хубаво място и е в кооперацията в която е въпросната приятелка с детенцето. Ще сме съседи и Ема ще си има приятелче в игрите. Simple Smile

Друго не се сещам сега. Хубав ден!  bouquet

# 241
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Лети,знам,че е така,ама милото толкова иска да си контактува с дечица и от всичките му там клубове и кръжоци само английския е за малки деца.Браво на Алекс  Hug ,като не става на български ще се разбираме с тях на английски Laughing

Ронка,точно така Peace Ако се започне навреме, хомеопатичното лечение на острия среден отит е изключително ефикасно. Независимо дали ще се съчетае с болкоуспокояващи и температуропонижаващи лекарства, с капки за уши и прилагане на локална топлина, то намалява до минимум усложненията, предотвратява евентуалното хронифициране на възпалението и позволява да се избегне приемането на антибиотици,а за тъпанчетата те се пукат сами,когато стане неизбежни,няма нужда да го прави лекар Peace  Успех  на огледа,ще стискам палци да ви дадат апартамента,много цунки и гушки на Емата Hug

Ивка,то на 19 ще се видим пак,но ако искате във вторник има детско парти с дядо Коледа и Снежанка в същото клубче и е от 6ч. Записали сме се с Бетта и Дидито,може записване по телефона и се плаща на после на място,не искат капаро,подаръка обаче ще занеса в понеделник.Купих една палатка,която е като автомобилче,дано хареса на Цвети,а къде ще я слагаме,нямам идея,май в коридора newsm78 Laughing


# 242
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078

Нан, как е Дая? Действат ли вече гранулките? Бързо оздравяване. Hug


Tо са капки при нас. Не смея да се похваля още, нека минат още ден-два Praynig

# 243
  • Мнения: 590
Рони, тъпанчето само се е спукало, не го е пукала лекарката.Стискам палци за апартамента.Влизай скоро да се хвалиш. НАН, аз съм изпуснала, каво лекувате при Дая? И ние днес занесохме подаръка в яслата, ще я заведа само за тържеството.На 22 ще е. Обаче вече и писва вкъщи, иска си дечица, компания. Смятам декември и януари да не я пускам на ясла, сега мъжа ми я гледа, после майка ще си вземе отпуск. С тези вируси  там... Да укрепне малко.Я кажете пчелното млечица как се дава и по колко? Обсъждахте скоро ама не помня.От детските филмчета на бейби Айнщайн и Ева е понаучила някоя думичка. Много беше смешна лятото в зологическата градина, гледа една маймуна, която се катери по тавана и вика "Манкито ще паднеее" . Вече си знае и трите имена и си казва всеки път като я попита някой как се казва.айде стига от мен, лека нощ.

# 244
  • Мнения: 257
Ей, ентусиастки, здравейте бе! Сигурно вече сте ни забравили! Ама аз съм си виновна Simple Smile  Аз минавам да пожелая на всички уютна Коледа и невероятна нова година! И децата да получат много подаръци, обещавате ли?! Аз също поемам по тежкия път на търсене на подаръци - Тити си е поискал от Дядо Коледа жезъл, моля ви се. Какво е това нещо жезъл?! Ще има да страдам докато го намеря... Но не искам да съм на мястото на родителите на Иво от неговата група - той си е поискал 2 кашона с балони!!!  Ей, дано де се изхитрят да ги надуят!
Тити и Максата карат варицела. Тити се оправи вече, но Макси още е с коледна украса! Simple Smile
И такива неща. Иначе аз нямам никакво време - направих  специализирана школа по испански, а аз самата ходя на курс по астрология. И децата вече започнах да  забравям как се казват. Добре, че ги слушам да се карат, та им чувам имената с някой друг епитет. Имаме и котка.
 Peace

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 00:01 от Pingwina

# 245
  • Мнения: 1 298
 Joy Joy Пингвина страшни подаръци измислят тия дечица  Joy Нашият мъник го питахме вече милион пъти,нищо не си е поръчал,та другата година ще започват поръчките при нас.Иначе съм се заредила с 3 подаръка че не се знае..

Последният хит при децата 4-6г виждам че са лап топ на костенурките нинджа и болното пони  Joy

Всички болни дечица да оздравяват,че Коледа идва  Party

# 246
  • Мнения: 132
Добро утро Hug
При нас пък последната поръчка е самолет ама да работи и като го донесе дядо Коледа да му сложим батерии  hahaha

# 247
  • Мнения: 845
Аз също купих за яслата от тия влакчета със звуците и дима и един разглобяем хеликоптер, а за в къщи още съм в чуденка  newsm78
Да ви се оплача. Много съм натоварена на работа. Едвам  намирам 1 мин.време почивка  за мен. Станала съм раздразнителна и постоянно се карам с колегата, защото той е много спокоен и това ме изкарва от нерви. В инвентаризация сме, но я правя сама имам 4800 артикула и всеки от тях от 20-100 бройки. Срока е до края на годината. И да се разчетворя не мога да го направя.  Confused Отделно и текущата ми работа.... до никъде не съм стигнала. Ужас!!! Сега съм се разляла в къщи и пия кафе и нищо не ми се прави.  Crossing Arms Ама на-оставиха ми кръщелника уж за два часа, а после се разводниха нещата и ще го гледам целия ден. Добре, че за сега не се карат с Венци. Дано е така до довечера Praynig Харесах си подарък от Дидо и като му казах цената той се опули.  Shocked Тогава имахме гостенин и той ми целуна ръката и каза , че съм била много икономична  hahaha А аз набарах един магазин за маркови дрешки, но имат в момента разпродажба, заради новата колекция и съм си харесала едно панталонче и официална блузка за 50 лв. Crazy Нали ще съм рожденичка на новогодишния банкет  Party

# 248
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добро утро Hug
При нас пък последната поръчка е самолет ама да работи и като го донесе дядо Коледа да му сложим батерии  hahaha
Laughing Гери аз след като го купих ,търпях невъобразимия шум,докато се изтощят батериите,да купя други даже не помислих,а уж съм от търпеливите ooooh! Joy

Етко,по спокойно го давай,тя работата никога не свършва Hug Чакам да ми пратиш нещата ако мога да стигна там преди празниците Peace

# 249
  • Мнения: 433
Ронка,защо се размина връщането ви? Cry
Относно подаръците..при нас е кошмар,защото всичко се свързва със Спайдер мен.Дори си говори в трето лице"Мамо,Спайдер мен има пиш" #Crazy
Ети,добре че ще имате новогодишен банкет.По призива на тъпия министър да не се харчат пари за добавки и банкети,във Варна повечето работодатели се хванаха за това и орязаха хорицата. #2gunfire

# 250
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте мацки.
Жорко след седмица пак се разболя.Този път от херпангина.Ще ги водя да им вземат натривка от носа и гърлото.Явно си го носят този вирус по рождение.Миналата година на два пъти я караха.Сега пак за втори път.Чувала съм и за ваксина срещу херпеси.Някой да е чувал за такава и дали има ефект. newsm78

Ети от къде купи влака и кой е вносителя.Чудя се и аз какъв подарък да измислям за Жорко.Той още няма претенции.А тържеството наближава.Ети пожелавам ти да си купиш дрешките ,а да не си останеш само с харесването.

Изчезвам,че ме дърпат.

# 251
  • Мнения: 845
Ети от къде купи влака и кой е вносителя.Чудя се и аз какъв подарък да измислям за Жорко.Той още няма претенции.А тържеството наближава.Ети пожелавам ти да си купиш дрешките ,а да не си останеш само с харесването.
Ами аз къде ли не ходих, но го намерих на нашия Коледен базар по главната. Пък и такова нямаме. Имаше 4 вида и големини. Дори и коледно с такава музика.
Tizija-ами те го гласят още от миналия месец и тогава е платен банкета та затова ще имаме. То частниците само това чакат. Чудят се как набързичко да отрежат хората. Дано поне да им дадат по някоя паричка, че празниците да са по-леки. Praynig
Пиги, Сузи-имам въпросче към вас. За втора година класната на Гоги организира парти с размяна на подаръци. Този път ни се падна момиченце. Дайте идея какво би я зарадвало - тя е на 12 години. Имам само едно предложение, но дали ще и хареса  newsm78 Видях от тия подаръчните комплекти дезодорант, парфюм и плажна хавлия. Поне да и остане нещо за спомен. Ако имате нещо в предвид много ще ме улесните в избора на подарък. Hug

# 252
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ети ,ако харесва Уинкс има голям избор на тази тема.Може някое сребърно синджирче около 10 лева са или висулка за gsm.Има интересни комплекти чаша с чинийка или лъжичка в метална кутия.За сега това са ми идеите.Ако се сетя за нещо друго пак ще пиша. PeaceБлагодаря за влакчето ,ще търся и аз.

Ети колко струва влакчето.

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 19:36 от suzi_a

# 253
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Етко,козметика с хавлия е супер,като гледам моя син какво купува Peace

Сузи,ваксината е много ефикасна.Купува се от аптеката /не всички аптеки продават,но като си поръчаш ти доставят/.Това са 6 ампули/държат се в хладилник/.Поставят се мускулно.Първите 3 - през 20 дни ,а втопите 3 - през месец.Поставя ги доцент Томов от кожна клиника/гр.Варна/ PeaceДълъг е периода за инжекциите ,но после 7-8 години забравяш за херпеси.За деца обаче не знам как е,но май не става ,беше само за възрастни newsm78

Има и такава която е на две дози,против варицела и вируса на херпес симплекс ето я,за деца от девет месеца и нагоре Peace Simple Smile  http://www.gsk.com.au/products_vaccines_detail.aspx?view=26

И още нещо: http://www.doctorsbg.com/content/view/47/46/ -няма смисъл да правите ваксина против херпес.

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 00:58 от Пиги®

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Пиги,благодаря ти Peace.Както винаги си изчерпателна.Ще се поинтересувам за ваксините.

Общи условия

Активация на акаунт