Кафемашина - коя марка ще ми препоръчате?

  • 104 700
  • 377
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 165
ние си купихме Rohnson и сме много доволни.страшен каймак прави

И ние сме със същата. Страхотно кафе. Ароматно и с каймак.  Peace

# 316
  • Мнения: 55
Здравейте, някой използвал ли е кафемашина Бриел?

# 317
  • Мнения: 3 499
Препоръчвам Делонги. Много съм доволна, кафето е чудесно и с плътен каймак.

# 318
  • Мнения: 209
Здравейте, някой използвал ли е кафемашина Бриел?
Да, ние сме с Briel ES - 51. Доволни сме, прави хубав каймак и страхотна пяна на млякото за капучино!  Peace

# 319
  • Мнения: 1 296
Здравейте, някой използвал ли е кафемашина Бриел?

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020828
 ние на вилата сме с тази прави страшно кафе с каимак

# 320
  • Мнения: 116
Никой не ми отговори на моя въпрос затова  ще повторя. Имали сред Вас претежаващи Саеко Виенна? Доволни ли сте? Гледам , че го няма на сайта им, мисля, че е стар модел. Стрували си да се купи? Искам машината да е автомат, каквато е Виенната, но новите модели са много скъпи и не ми се дават тези пари за домашно ползване.
Налага се да се откажа от Саеко Виенната, казаха ни, че е спряна от производство. Сега съм се насочила към серията Нина, сега не мога да реша Нина Бар или Нина Грей да избера. Иматели някакви впечетления за тях?

# 321
  • Русе
  • Мнения: 1 865
Elif , аз също се бях насочила към тези модели и ходих в магазина на саеко,за да си купя Нина Бар.Попаднах на консултант,който ми обясни,че тези два модела са неоправдано скъпи,защото са единствените модели на Саеко произвеждани в Китай.Ние се отказахме да купуваме и сега още обмислям,но все повече се насочвам към автоматите Саеко Одеа.
Успех в избора! Peace

# 322
  • Мнения: 55
Ние също имаме Бриел и много харесваме кафето, което прави, но се повреди клапата за пара и в сервиза казаха,
че не може да се оправи. якой имал ли е такъв проблем? Машината е 2год.

# 323
  • Мнения: 116
Замислям се и за малкия автомат X-Small, но не ми се дава толкова пари, като вкъщи кафе пия само аз и то 1-2 на ден. В голяма чуденка съм. Sve  къде са произведени другите модели, щом Нината е в Китай.

# 324
  • Русе
  • Мнения: 1 865
Италия

# 325
  • Мнения: 8
Здравейте, някой използвал ли е кафемашина Бриел?


От една година ползваме такава.
Когато си търсехме кафемашина имахме няколко изисквания:

- тяло от инокс за лесно почистване и дълготрайност.
- нялягане по-голямо от стандарното 15 бара. Бриел е с 18 BAR НАЛЯГАНЕ НА ПОМПАТА
- МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ И СУШЕНЕ НА ЧАШИ (затоплянето им)
- 2 БР.ЦЕДКИ С КРЕМАДИСК !!! прави чудесна пяна
- ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАБОТА С ПРЕСОВАНО КАФЕ !!! единия от видовете готови капсули с кафе
- КАПУЧИНО СИСТЕМА
- РЕГУЛАЦИЯ ЗА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕТО
- МАКСИМАЛНА МОЩНОСТ 1750 W
- КАФЕМАШИНА С КАФЕМЕЛАЧКА- ръкохватка за пресоване
- манометър за налягането. Да се вижда аджеба какво става.




Какво  му трябва повече на човек... освен еднa красива мацка да се събужда сутрин до него  luvbed,   за да споделят прекрасното кафе "Illy"

# 326
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Налага се да се откажа от Саеко Виенната, казаха ни, че е спряна от производство. Сега съм се насочила към серията Нина, сега не мога да реша Нина Бар или Нина Грей да избера. Иматели някакви впечетления за тях?
Аз съм с Нина Бар.
Разликата между двете е, че моята, т.е. Нина бар, има сензорни бутони
и някаква приставка, която взима млякото директно от кутийката му, разбърква го и го пльоска в кафето.
Доволна съм. Най-вече съм доволна, че си програмирах дължината на кафето и вече не оливам плота.

# 327
  • Мнения: 1 418
аз съм доволна от делонги,но преди имах солак и каквато и да сравня с нея ще ми се стори сто класи напред

# 328
  • Мнения: 655
наша е ето тази,страшно съм доволна,прави невероятно кафе със страхотен каймак Peace Peace Peace

# 329
  • Мнения: 20
  Ех, страшна кафе машина . Страхотен вид има . Поздравления дано да си я ползваш дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт