С НОЕМВРИйчета засмени дружно се пренасяме в "Родени"!

  • 12 060
  • 212
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 818
Валя, благодаря ти за отговора Simple Smile. За съжаление след щателно разследване се оказа, че на коша му липсват адапторите, които трябва да щракнат в основата на количката. Обадих се сега в магазина, казаха, че ще ми звъннат обратно, притеснявам се обаче, че няма как да докажа, че не са ни ги дали, а не че сме ги изгубили Rolling Eyes Дано да продават отделно адаптори, иначе коша мога да си го сложа за паметник Confused

Нелчо, и аз ползвам на Памперс, първите два пъти се намокри много, после започнах да внимавам как поставям пишлето и оттогава нямаме проблеми Simple Smile.

# 76
  • Мнения: 1 031
Нелчо ние сме с Хъджис - два пъти и Ивко се беше подмокрил, ама както Феъри ти е казала, важно е как е нагласено пишлето. След тези два пъти пробойна не сме имали Mr. Green
За беленето - и Ивко ми се бели (от пренасянето е) първо се забелязваше само по крачетата и ръчичките - после и по коремчето започна да се бели - с обилно мазане положението се нормализира. Аз процедирам така - слагам хлапето на един тензух и мажа много, след това леко попивам, за да не отива излишно по дрешките. След 1 седмица всичко вече е наред Peace

# 77
  • Мнения: 529
Добър ден и от нас!
Теодора 24, Честито!!! Жива и здрава и много да Ви радва!!!   bouquet

pepena Peace

tonesa представям си какво е у вас. Аз като гледам нашия батко, още от сега не иска да ходи на градина, пък после направо не ми се мисли как ще се оправям....  Crazy
     Снощи реших, че ми се стяга корема и имам контракции и взех да си дооправям багажа,да се приготвям, а той милия (баткото) се възбуди нещо и не иска да ляга. Аз давам наставления на баща му, а той върви по мен и повтаря като голям човек..... Чак ми стана жал за малкото ми момченце....  Cry
 И то чака,и то се притеснява....  Confused
 
Днес се очертава хубаво временце,хайде бягайте с бебоците на разходка!   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 3 789
Добър ден и от мен!
След банята се меткам направо у форума Mr. Green
Девойки, в потрес съм, ако знаете как ми виси шкембето.....като шарпей съм Joy Laughing Особено там, където ми е разреза е като разполовено на две и е една висяща кожа......не ти е работа! Tired Вчера намерих ластични гащорки за след раждане, ама имаше все големи размери, а на мен ми трябва по-малък, за да има ефект. Надявам се милото днес да ми вземе от един друг магазин, че направо не ми се мисли....Мама каза, че ще се оправя по-нататък с упражнения, ама в момента гледката е  Cry Embarassed .... Иначе за килцата- аз в болницата съм оставила 10, сега имам да сваля още 10-14, според зависи.....Ще ги сваля, де, няма къде да ходя. Crossing Arms


Мишлеткеееее давай го тоя Дюкан насам, че не мога да вляза в нищо и започвам да избивам комплекси.
Трай, ма! Naughty Crossing Arms К'ви диети, к'ви пет лева? newsm78 Thinking Я си кърми детето и си гледай живота, килата ще ги свалим, нали сме се разбрали вече Party Освен ако си спряла да кърмиш, де, тогава ще те "светна" как да станеш секси мамче Mr. Green Hug

На нас май не ни достига кърмата, защото миличката преди малко се събуди и плаче и търси цицора.......дадох й да цокне малко и се успокои и заспа.....а предното ядене ни беше преди няма и 2ч30...затова си мисля, че не й достига newsm78 Вие как преценявате. newsm78

# 79
  • Мнения: 398
Ама Мишко как да не й стига.То 2.30ч са си много време.Мойта мадама цока и на 30 мин и на 5-6 часа.
Не съм спряла да кърмя и дано да не спра още дълго ама нямам какво да обличам и ми е много тъжно. Cry
За памперсите аза пробвах и Либеро и Хъджис, но Памперс са ми най мекички и съм с тях.Иначе се е случвало всички да пропускат-зависи коко е акала или пишала.
Пепе изпращам цялата положителна енергия- и да кажеш после защо, че да не се окаже че съм я изхабила  Mr. Green
Вале Анита като стои будна й гукам, говоря й, слагам я в шезлонга и я занимавам с играчките.Не знам дали ги вижда изобщо ама ще почне.Заслушва се вече.

# 80
  • Мнения: 30
Маман Сузи, вземи си силиконови зърна на Авент, много е лесно и удобно с тях при разранени зърна... иначе само се влошава положението. И аз сега ги ползвам и съм доволна. Целувки на Айрис  Hug

Момичета и Емили се бели много, а не е преносена. Но ще опитам като вас с бебешко олио, дано се оправи, че не е много приятна картинка... На личицето и мажа кремче на Чико за лице, за слънце и вятър. Прави кожицата мека и приятна.
Нямаме никакви колики слава Богу, но пием чайчетата за колики и ядем компот  Mr. Green Само дето понякога акаме по два пъти след ядене но консистенцията на акитата е редовна и няма отклонения. Сега когато изцеждам и давам кърма в шише, виждам че изпива по 90-110 милилитра кърма/когато изцеждам и двете гърди/. Абе на детето всичко си му е добре ама мама е повредена с тая хемороидна вендета... дано мине скоро, че не мога да седна и я кърмя права а така нищо не става.  Cry

Вале, аз слагам цветна играчка с големи очи в креватчето и когато будува я разглежда много дълго и с интерес, също пускам и музика. Обича да и говоря, дори да не е на ръце, заслушва се. Пея и...
Засега повече занимавки биха ги уморили и ще плачат повече... от умора.

Отказахме се от Памперс и сме на Хъджис.

Лидето да не отиде да ражда?

# 81
  • Мнения: 19
Здравейте мамита,

Надявам се да сте се понаспали тази нощ.

Ние също ползваме памперси на Памперс, но това, което ме притеснява е, че понякога като се е наакал преди 2 и повече часа, щото аз преди кърмене само го смеям, та понякога акото засъхва и памперса му се лепва за дупето. И после трбва лекичко да го дърпам, ужасна работа. Може ли някой, който ползва друга марка да сподели има ли го този проблем?

Вие как смятате, кога трябва да се посети ортопед, щото в родилния дом ми казаха като станем на 1 месец, а педито каза на 2...

На нас последните 2-3 дни челцето ни се бели и затова сутрин му почиствам лицето с памук с преварена вода и после му мажа само челото с олиото на Мустела. Дали има нещо специално за лицето   newsm78

На Криси пъпчето му падна на четвъртия ден, малко преди да изпишат, но се чдя къде да го хвърлим.

# 82
  • София
  • Мнения: 70

Ние също ползваме памперси на Памперс, но това, което ме притеснява е, че понякога като се е наакал преди 2 и повече часа, щото аз преди кърмене само го смеям, та понякога акото засъхва и памперса му се лепва за дупето. И после трбва лекичко да го дърпам, ужасна работа. Може ли някой, който ползва друга марка да сподели има ли го този проблем?




Ние имаме същия проблем с Памперс. Хич не ми харесват, но последния път обиколих няколко места и пак такива взехме  #Cussing out  Иначе ползвах на Либеро и определено ми харесват повече от Памперс. Хъджис мисля да пробвам, но ние сме на номер 1 и почти не мога да намеря.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 789
И ние сме на Либеро. Peace
 В болницата ни дадоха едни пакети с подаръци от Памперс, вътре имаше и пеленки и ги пробвах, но не останах очарована. Бяха много тънички, а Либерото са по-дълги и плътнички и ни попиват перфектно. Татито ни беше купил Либеро още докато сме били в болницата и караме с тях- доволна съм Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 167
Феъри, адапторите са към коша, не се вадят. Няма какво да доказваш  Naughty
Аз забравих да ти кажа, че за да поставиш коша трябва да свалиш предната дръжка, от двете страни има по 2 бутона от долната страна, натискаш и дръпваш напред. А и също да отвориш капачетата на подлакътниците за да влязат там адапторите.
Снимай ми го този кош да видя какво има.

Ние също сме с памперс 2-ри размер, никъде не можах да намеря 1-ви размер, а и никой не можа да ми обясни разликата 1 - ви от 2-5 кг, 2-ри от 3-6 кг е ние сме към 3 и нещо кой да ползвам???? Crossing Arms Но съм доволна не ми е прокапвало нито се е цапала, е разбира се отбелязвам факта, че  пишкаме на хавлията, мама да си има занимавка за през деня и акаме само след като съм й сменила памперса да я забавлявам отново с процедурата. А за залепването на памперса аз я мажа с олиото на бюбхен и не ми се е случвало досега.

Нелка, съжалявам ако не съм успяла да те упътя правилно, но адресът е точно така по бул. Г.Делчев ако идваш от Борово, пресичаш бул. България и след това 2 пъти вдясно. Ако брат ти още е тук ако искаш ще ти пратя моя телефон да му обясня.

Мишле, спокойно и моя корем така се люлееше първите дни, даже на изписването ме бъзикаха да съм се върнела да извадят и другия близнак. Но за около една седмица придоби прилични размери само много се тресем.

Ели, Лора, благодаря за помощта, аз тук се ядосвам че всичките играчки на детето са с една и съща мелодия е как да не й омръзва. Като ги сложа пред нея ги заглежда но за малко все още. Затова пък уцелих десятката с детските песнички. Свалих й 20-тина и пускам да свири. Веднага се укротва и не гъква, даже и аз пея с тях а малката ме гледа и аха да ми каже - мамо, що се наемаш като не ти се отдава  hahaha

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 12:41 от valya_76_08

# 85
  • София
  • Мнения: 5
 Здравейте момичета . Да дам един съвет но майки с момченца пробвайте  Molfikc оказа се ,че са по дълбоки от Хаджис и Памперс. За сега само те не са ми пропускали иначе с другите се подмокря до под мишниците.
 Вале ти каква количка взе в крайна сметка ,аз Грако Мираж + .Много е лека и маневрена , онзи ден ми я духна вятъра барабар с бебето.  Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте мами!

Айде пак да пробвам да се разпиша, че колкото пъти почна и Ида се събужда и си търси вниманието. ХАхаха, - усети ме! И се размърка. Запис за сега, че да ви намеря после. Отиваме да похапнем и ще се върна да се отчета  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте момичета . Да дам един съвет но майки с момченца пробвайте  Molfikc оказа се ,че са по дълбоки от Хаджис и Памперс. За сега само те не са ми пропускали иначе с другите се подмокря до под мишниците.
 Вале ти каква количка взе в крайна сметка ,аз Грако Мираж + .Много е лека и маневрена , онзи ден ми я духна вятъра барабар с бебето.  Joy

Аз все още не съм си взела, засега не ми трябва, мисля да си взема столче за кола, че ние обичаме да ни возят. А количката ще я мисля като дойде време да излизаме. Най вероятно ще е Даяна като на Феъри.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 789
Мами, я кажете как се кърмите- на и през определен час и интервал (примерно - 3-4 часа) или на поискване, т.е когато бебчо се събуди и иска да папа? Моята кукличка много спинка и интервалите ни понякога стават доста големи- например тази сутрин сме цокали в 8ч30, сега е 12ч50 и Алекс още спинка и май скоро няма да се пробуди.....Не знам как да процедирам, педи-то каза да се храним на 3-4 часа, а понякога интрервалите ни са по-големи и това ме притеснява да не изостанем с теглото......то вярно, че детенцето ще си поиска като е гладно, ама в сърчицето ми е притеснено Tired

# 89
  • Попово
  • Мнения: 687
 за кърменето- ми долу горе сме на поискване, през интервал 2-2.30ч през ноща обаче започна да прави пауза от 23ч до 5.30  Mr. Green много се кефя щото бях замязала на зомби от недоспиване
ooooh! голям кахър с памперсите... с памперс нашата мома е осрана до плешките, с молфикс се зачервява, с кан бебе си опикава ританките, не знам вече какво да предприема... до сега с момчетата проблеми от този сорт не съм имала

Общи условия

Активация на акаунт