Съпруги, чийто мъже пътуват 7

  • 58 810
  • 426
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 108
Весела и благословена Коледа!
Нека е изпълнена с много здраве, късмет и любов!
Останете си винаги мъжки момичета и не се предавайте пред търдностите!
Преди 3 дни нашият малък син стана на 3 години-  party023 newsm67,но паради липса на нет, чак сега мога да почерпя  beer2 Popcorn  food010 cook

# 61
  • Мнения: 1 558
Преди 3 дни нашият малък син стана на 3 години

Честит рожден ден и щастливо детство на малкия мъж!

Честито Рождество Христово!
Здраве и късмет в семействата,
любов и щастие в сърцата!
Благополучно завръщане на тези, които са на път,
радост и усмивки на тези, които са у дома!
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

# 62
***Честита Коледа***
Пожелавам на всички ни да сме живи и здрави,
много любов и пари в домовете ни да има!

Наздраве!

# 63
  • Мнения: 77
Честита Коледа!!!

Нека звън на камбани оглася земята,
нека се радваме всички в захлас,
Бог се роди и нека бъде до нас!

Поздрави от Илиева

# 64
  EmbarassedЧЕСТИТА КОЛЕДА И ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА,на всички съпруги чийто мъже са на път.За пръв пат с включвам във форома.И тази Година,ще я посрешнем без тати,но докато четох редовете на форума мисля,че ще намеря сродни души Simple Smile

# 65
  • Мнения: 112
Благодаря ssvetla , весело посрещане и на теб!Тук сме, много сме Simple Smile!

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте на всички Весла Коледа и щастливо посрещане на Новата Година!Сега,след като мъжът ми отново се качи на кораба и за поредна година,ще посрешнем празника без него  Cry ми се иска да поговоря с някой

# 67
  • Варна
  • Мнения: 230
Здравейте на всички Весла Коледа и щастливо посрещане на Новата Година!Сега,след като мъжът ми отново се качи на кораба и за поредна година,ще посрешнем празника без него  Cry ми се иска да поговоря с някой

Добре дошла в клуба.. :-/ Разбирам те напълно! От колко време пътува?

На всички:

Весело посрещане на новата година и от мен!!

# 68
  • Мнения: 46
Честита Коледа и от нас!Отново на линия!По празниците бяхме в една дива прерия с децата, закачихме хубави емоции Simple Smile /подаръци,снежна пързалка/ и ..... Illнастинка, но се надявам всичко да се оправи бързо.Мислех за НГ да празнувам в Бс при сестра ми, ама малкия мноооого кашли, пък и пътя /като гледам нощес как валя и мръзна/ ще е ужасен.
Пожелавам страхотно изкарване на НГ за всички!
 newsm44 Close-mas:

# 69
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432

Честито рожденство Христово, дами!  Hug

Желая на всички Ви много здраве, късмет и повече безгрижни дни.... newsm44  family

Добре дошла, на ssvetla!

Vass law,благодаря за почерпката  bowuu
Бъдете живи и здрави!

При нас Коледата мина относително добре.
Имах голямата радост съпруга ми да се прибере и да си празнувам с него   1dating Wink
Лошото беше, че на връх 25.12 дъщеря ми вдигна много висока температура и резултат беше ангина.  Ill
Така вместо тостове и веселба, аз будувах притеснена как да сваля температурата.....
Междувременно беше чут слух, че ще има от БМФ коледни.....но така и надеждите (и джобовете  Money) ни останаха празни......
Така или иначе нека лошото остане зад нас....очакват ни още хубави празници Nature Snowman, така че на всички  Drunk

# 70
# 71
  • Мнения: 1 558
  Честита Новата 2009 година!
     Да е спорна и щастлива!
Много здраве и сбъднати мечти!

# 72
  • В море от любов
  • Мнения: 519
За много години!!!
Желая ви много здраве, щастие и късмет и  много усмивки и весело настроение през новата 2009 година!  bigdance2

# 73
  • Мнения: 112
Честита Нова Година!!!! Много положителни емоции, много щастливи мигове с любимите Ви хора!

# 74
  • Мнения: 681
Честита Нова година!
Много здраве,щастие и късмет през новата година.

Общи условия

Активация на акаунт