Детски рожден ден във Варна -3

  • 78 492
  • 424
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 478
Innocent ходила съм там на друг рожден ден и споменът ми е ,че се плаща по 9лв на дете вход.А кувертът беше на отделна стойност,но имаше допустим минимум,под който не можеш да платиш куверти.
За моят син Capella Play  не е най-подходящото място.Малък е още за всички съоръжения,а има и доста опасни сред тях.

# 361
  • Мнения: 319
Innocent ,РД на Дани ще е след месец,това,което си гледала на снимките е просто събиране с неговите приятлчета Grinning Иначе плащахме само вход-3лв. за детето и 3лв. за майката.Кувертите за РД не ги знам какви са.

# 362
  • Мнения: 66
здравейте мамчета Simple Smile

 сега да ви споделя и аз за едно място за празнуване, но на летни рожденни дни. Става въпрос за кораб "Pinta Varna". Той е реплика на един от корабита на Колумб, с които е открил Америка. Има място за 32-ма пасажери. Осигуряват кетъринг и всичко, от което имате нужда. Правят се турове от 2-3 часа, но естествено всеки може и да удължи времето. На борда е страхотно за правене на детска анимация. Екипажът занимава децата с важните морски работи - наблюдени и ориентиране по звезди и прочее забавни неща, от които аз нищо не разбирам. Пътува се с истински платна, като всички(по желание) участват в тяхното вдигане, в управлението на кораба и още, и още, и още! Естествено, корабът има и двигател, за да може да се върне обратно в пристанището, ако няма попътен вятър. Но се набляга на автентичността! Тази година дори щесложат и 2-3 оръдия, с които ще може да се стреля.
  Имат си и сайт www.pintavarna.com. Там все още няма подробна инормация, но можете да видите снимки, на това как излгежда всичко.
 Естествено цените са важни. Не съм запознат съвсем с това, но по предварителни разговори, научих, че са достъпни. Оказа се, че излиза малко по-скъпо от това да поканите 10-15 деца с родителите на заведение. Все пак повече инфо ще научите като посетите сайта им. Там има телефони за връзка. Ще говорите с една много мила дама, която ще ви обясни всичко, ако имате интерес.
  Надявам се да съм бил полезен на тези, които празнуват летни рожденни дни

 усмивки - Живко

# 363
  • Варна
  • Мнения: 2 389
mr.smile , това е много хубаво, но аз съм плавала с деца и морската болест ме притеснява, а и за възрастните се отнася.
Чух за детски кът "Мечтателница", а за него не съм чела в темата-имате ли отзиви?

# 364
  • Варна
  • Мнения: 1 134

Чух за детски кът "Мечтателница", а за него не съм чела в темата-имате ли отзиви?

Днес ходихме там да го видим като вариант за празнуване на рождения ден на дъщеря ми. Хареса ми. Много е... как да кажа...приветлива обстановката. Имаше рожден ден, бяха вкарали две маси - една за родителите, една за децата, децата играеха на фона на детски песнички, майките им се радват... Не се пуши, приятно топло е.  Май на него ще се спрем. Всъщност все още се двоумя между него и Голдън Тюлип.
Дадоха ми нещо като брошура/силно казано брошура де/ с условията им за РД. Наемът на залата за 2 часа е 60лв. Работят с Парти Джак, но предполагам може да се извикат и други, торта също може да се вкара. Иначе за тортите имаха каталози на Ламор и още някой, ама не обърнах внимание.

# 365
  • Мнения: 4 626
Къде се намира детски кът "Мечтателница"?

# 366
  • Варна
  • Мнения: 1 134
В Сентрал/или Централ/ Плаза, до зала Черно Море.

# 367
  • Мнения: 4 626
не знаех че такова му е името иначе много сме го спрягали в темата
тъкмо си помислих че някой се е навил нещо ново да отвори

# 368
  • Варна
  • Мнения: 2 389
не знаех че такова му е името иначе много сме го спрягали в темата
тъкмо си помислих че някой се е навил нещо ново да отвори
и аз това си помислих.
Polly N. , благодаря за отговора  bouquet

# 369
  • Мнения: 625
~*~Мис Каприз~*~ , би ли споделила как мина РД в Пикадили парк. HugСилно ме интересува.

# 370
  • Мнения: 2 746
И за да не е пълен спам- не помня дали споделях - за по-големи дечица - дъщеря ми беше сууууупер доволна от рождения ден на нейна съученичка:
http://vlahvi.com/varna.php Впечатленията ми не са съвсем преки Simple Smile

Аз пък съм страшно разочарована, от това, което видях в Аспарухово!!!!

Не знам как са организирани рожденните дни на открито, но в Аспарухово, Влъхвите е разположено в едно мрачно и задушно мазе под офиса на Експресбанк. Буквално мазе!!! Синът ми беше преди известно време на рожден ден там,та имам впечатления. Майката на рожденника просто се беше подвела по иначе добре изглеждащия им уеб сайт!!! Не ходете на това място!!!!

# 371
  • Мнения: 1 254
smiled, ще пиша разбира се. Не съм на 100% очарована, защото празнуваха и друг голям РД и сервитьорките не насмогваха, доста се бавеха нещата. Иначе може да си организираш и куклен театър, бяха ангажирали и децата много се веселиха. Тортата беше хубава, сандвичите и салатите - вкусни. Доволна съм от качеството като цяло. Ако имаш други въпроси-питай

# 372
  • Мнения: 601
~*~Мис Каприз~*~ знаеш ли от къде може да се поръча куклен театър? Според мен е подходящо за деца около 2-3г.

# 373
  • Мнения: 1 254
Иносент, не знам честно казано. Най-добре да питаш в някой парти център или магазините където си купуваш аксесоари за парти /не знам как се казват/  Hug

# 374
  • Мнения: 8 769
~*~Мис Каприз~*~ знаеш ли от къде може да се поръча куклен театър? Според мен е подходящо за деца около 2-3г.

В началото на януари бяхме на един рд, където бяха поканили куклен театър с две актриси. Децата ми (а и не само те) останаха очаровани. Родителите също (или поне аз). Много ми харесаха и са много любезни. Щях да ги каня и за рд на дъщеря ми , но поради една или друга причина се разсъхна работата.
Казват се Театрална трупа "Трик трак"
Кака Марияна 0887 406192
Кака Пепи 0888 204368
Имат и мейл: trik_trak@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт