Забравя ли се такава обида?

  • 3 328
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
Като чух, че е бивш и камък ми падна...притесних се че още можеш да се изявява като цървул Wink
Абе жена то на тоя ден ти трябва банкет да вдигаш че си се отървала от него, я стига да му мисли сегашната жена Twisted Evil
Намери си някой който да те прави щастлива и не съжалявай....дано всички лоши моменти са зад гърба ти Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 492
На твое място аз също никога нямаше да го забравя! За това, че си вървяла бременна, пеш в снега с тежкият сак и си падала, ставала, плакала.....и на всичкото отгоре, докато си вървяла към болницата си си мислила за него дали не му е станало нещо....
Някак си си представих картинката...... и ме хвана много яд на твоя мъж... #Cussing out...  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 589
Като чух, че е бивш и камък ми падна...притесних се че още можеш да се изявява като цървул Wink
Абе жена то на тоя ден ти трябва банкет да вдигаш че си се отървала от него, я стига да му мисли сегашната жена Twisted Evil
Намери си някой който да те прави щастлива и не съжалявай....дано всички лоши моменти са зад гърба ти Hug
 Аз човекът го намерих,слава на Бога!
  И никак не искам да се обръща темата накъмто-"бивши-настоящи"...
  Просто се моля синчето ми никога да не разбере какво се е случвало тогава...

# 18
  • Мнения: 231
И защо да не знае колко струва баща му, как ще оцени един ден какво си направила за него Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 323
Никога няма да забравя,нито да простя такова нещо.Как може работата на приятеля му да е по-важна от бъдещето му дете?Всяка негова постъпка говори колко е държал на вас,дали ви е обичал и мислил за сем-вото си.Вярвай- без да изпитваш злоба,че всичко се връща на този свят,и това което ви е причинил ще му се върне някога,с още по-голяма сила.
Тъжно ти е,защото като всяка млада жена и майка,ти се е искало да си обичана,закриляна,да знаеш че има кой да се радва  и страда заедно с теб.А си останала излъгана.И то по много просташки начин.
Ако това беще мой мъж никога нямаше да натоваря детето с него,освен ако то не ме пита.Но и то в даден момент ще разбере баща му колко струва....
На колко години беше съответния родител тогава?

# 20
  • Мнения: 589

На колко години беше съответния родител тогава?

  На 32,това беше второто ни дете.С първото всичко си беше О.К.
  Благодаря ви искрено,момичета,че позволихте да споделя с вас! Наистина се чувствам по-добре и вече нямам чувството,че аз нещо не съм наред...
 

# 21
  • София
  • Мнения: 7 994
Бих го помнила със сигурност, ужасно помня и добри, и лоши неща. Но не бих се натъжавала в навечерието на такъв готин празник като детски рожден ден! По-скоро бих се кефила, че съм се отървала от такъв безхаберник!  Hug Весело празнуване утре!  hahaha newsm59

# 22
  • Мнения: 323
Напротив много си наред Hug
Но се чудя защо е постъпил така,след като веднъж е изживял радостта от раждането на първото дете.
Не се самообвинявай,повредата не е в твоя телевизор. Peace
Просто бъди щастлива заедно с децата,и с любимият си човек.
Прегръдки от мен,и аз бих се чувствала така на твое място. Hug

# 23
Не,никога не се забравя!При мен се случи нещо подобно,не същото,но все пак,вече много години не мога да го забравя.
На изписването на детето ми,дойде свекърва ми и я хванах как си гледа часовника защото трябва да вземе другите си две внучета от училище.Сякаш не можеше майка им да ги вземе...Плаках от обида следващите дни,но какво да се прави другите внучета бяха по-важни.
Вътрешно в себе си не можах да и простя това,макар сега да е готова всячески да ми помогне.

# 24
  • Мнения: 45
Прости дотолкова, доколкото да не се измъчваш ти. Кажи си, че това минало, не може да се промени. Никога няма да забравиш, и никога няма да ти мине, но - помисли - заслужава ли такова нищожество емоциите ти, пък били и те негативни? Не. Презри го просто, и го забрави.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 16 055
Живей си живота с децата и новия мъж. Защо трябва да помниш толкова години, отървала си се. Приеми го за сведение и продължавай  напред.

# 26
  • Мнения: 2 414
Постъпката му няма нужда от коментар,ако беше нещо инцидентно.... Rolling Eyes,но явно просто цялото му отношение към теб е такова. Sick
Щом в момента си щастлива,просто не си разваляй настоящето с такива мисли,приеми го като факт и продължи напред. Hug

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не се забравя такава обида. И според мен не трябва да се забравя. Точно това, че не си забравила, ти е дало сила да продължиш напред и да си щастлива. Ако забравяме, рискуваме да останем цял живот нещастни. Важното е приятните емоции да ни съпътстват всеки ден, а лошите моменти да си спомняме понякога. Трябва да се гордееш със себе си, че си направила всичко за детето си в този ден, а това че баща му не е, нека да тежи на неговата съвест.

# 28
  • Мнения: 473
Не съм сигурна, че бившия ти е нормален. Най-вероятно не е.

# 29
  • Мнения: 654
За съжаление не се забравя.
В някои моменти изплува и става още по тежко.

Общи условия

Активация на акаунт