Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 19-та тема

  • 57 433
  • 368
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 476
Dina767 много интересен сладкиш, може ли рецептата..  bouquet

# 271
  • Мнения: 394
Днес ще правя агнешко с картофи по рецептата на alex_og97   bouquet

# 272
  • Мнения: 22 867
Dina767, напиши моля те, рецептата за тоя диетичен сладкиш, че както сме го подкарали на едни недиетични.........  bouquet Ето, и закуската ми такава, хич не е диетична Embarassed.

Пържени филийки-прозорчета Laughing

# 273
  • Мнения: 1 818


Много сте се трудили отново ! Поздравления за невероятните предложения !   bouquet
Милен@,очите ми останаха в тортичката !  Hug

...един скромен отчет за вчера...Вурстчета и лангостини на скара,а за вечеря Тайларини с останалите наденички ...
  :air_kiss:



# 274
  • Мнения: 1 425
Лелееее много готвите бе ко правите....... ooooh!Бе то и аз готвя ама все не успявам да ги щракна.Малееее и какви торти само....... ShockedАуууууу..........Мен ме досрамя сега да пускам моите манджи, ама нищо вече почнах..... Rolling Eyes
оризова торта с карамел от вътре
пилешки рола от вътре

# 275
  • София
  • Мнения: 339
Berina, страшна оризова торта си направила! Чакаме рецепта.

# 276
  • Мнения: 569
  Заповядайте момичета:

  Диетичен сладкиш с овесени ядки и ябълки Hug
  Да поясня , че още по-диетичен става ако се използва нискомаслено кисело мляко и подсладител вместо захар- така го направих аз Hug

# 277
  • Мнения: 774
Милен@, много красиви и нежни са пеперудките! Не мога да им се нагледам! Peace

Ето тук е рецептата за Руло "Стефани" Hug

berina, рулцата изглеждат превъзходно! Peace

esy, надявам се и последната рецепта да намеря в блога ти! Доста интересна ми изглежда! Hug А къде изчезна линка към сайта с твоите рецепти?

# 278
  • Мнения: 189
tina1801"баницата" е много лесна.Редиш в намазнена тавичка филийки по-сух хляб,местата,на които са останали дупки запълваш с хапки.Отгоре лично аз сложих на места маргарин,но може с масло,олио,свинска мас,каквото предпочитате.Поръсих обилно със сирене и наредих втори ред филийки.Върху тях пак сложих маргарин и си направих заливка с 1 кисело мляко,3 яйца и съвсем малко водичка.Заливаш и печеш в загрята фурна докато се получи загара,който ти харесва.

# 279
  • Мнения: 818
-пиперки с кайма и кафяв ориз

-хлебче

-крем

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 12:40 от Bambinkamalinka

# 280
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Bambinkamalinka ще може ли рецепта за крема?  Praynig

# 281
  • София
  • Мнения: 3 818
Мнооого красоти в темата, както винаги!  Hug
При нас за обяд:
туршийка

гювеч с пилешки гърдички

и пълнозърнест хляб в машината за хляб.

# 282
  • Мнения: 1 505
Моми4ета здравейте,аз отдавна не съм се мяркала,ама нямах голямо желание за готвене тези дни и хапвахме навън или готова храна,а нея да я снимам за какво.За това ето днес
пиле беарнез- http://media.snimka.bg/1477/009208897.jpg
ризото- http://media.snimka.bg/1477/009208899.jpg
ванилени кравай4ета,невероятно вкусни,меки и не ми се с4упиха.е само две ама май аз си ги с4упих наро4но,4е да ги опитам



# 283
  • Мнения: 4 496
berina, би ли написала рецептата на ориза с карамел? Благодаря отсега!  bouquet

# 284

Общи условия

Активация на акаунт