Нужен ми е съвет

  • 2 946
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 302
Миличка, прегръщам те.  Hug Знам колко боли. Не се предавай. Поплачи си ден, два.... Дано наистина не се налага кюртаж. Трябва да бъдеш силна, за да продължиш. Моля се скоро да успееш.  Praynig

# 16
  • Мнения: 187
SadБлагодаря ви за милите думи.Ама си мисля ,че туй Хашимото ......дори и да успея пак да забременея............Желая ви успех и на вас,милички!Дано Новата година ви донесе мноооооого,много положителни емоции!

# 17
  • Мнения: 975
Съжалявам мила.Не губи надежда.Бори се .Вярвам ,че ще успееш.

# 18
  • Мнения: 453
stanex , мила много ми е болно като чета за това, което си преживяла. Тук момичетата вдъхват кураж и надежда, аз се убедих в това. Прегръщам те и не се предавай  Hug

# 19
  • Мнения: 187
Мерси,Керал.Това наистина ми е първи неуспех.Но четейки какво чудо е........колко пъти момичета са патили .....Май ме лепна и мен депресията, а уж се правих на много ербап и че нищо страшно не е станало.Днес ще отида да видя какво е станало с опита ми да се изчистя по естествен начин.Страшен страх ме тресе,защото с 10 гинеколога говорих и всички казаха-кюртаж!Странно защо на запад избягват тази практика,а тук е направо задължително.

# 20
  • Мнения: 21
здравейте искам да се допитам до вас защото имам чуството че ще се побъркам  на 10,12,2011 правих за последно секс със мъжът ми на 12,12,2011 той замина за чужбина  а на 14,12,2011 ми дойде менструацията но по принцип ми тече 7 дни а сега беше 4-5дни  до тук всичко добре но малко след това започнах сутрин когато си мия зъбите да ми се гади и да повръщам  а ония ден и след обед чистих чесън и се наложи да прегръщам тоалетната направих си тест за бременност беше отрицателен  но продължавам да повръщам сутрин и от две седмици всеки ден ми е все едно ще ми дойде преди това имах извън маточна бременност и много се притеснявам а лекарката ми в момента не е във варна според вас дали теста може да греши или съм нещо като цветна бременност надявам се да помогнете благодаря предварително

# 21
  • Мнения: 14 478
Хилда здравей. Аз също имам Хашимото в постоянно активен стадий ако така може вообще да се нарече. Забременях и си родих съвсем нормално бебе. Но-трябва да знаеш някои неща, които са много важни. Първо-веднага щом разбереш че си бременна си премери ТСХ. Може да се наложи да се вдигне дозата на приемания eutirox. Аз пиех преди да забременея 100, а след като забременях 150. Второ-горната граница на ТСХ за бременни е макс 2.47 , а долната 0.38 според американски лекари. Не бива да излизаш извън тези граници за дълго време. Според моя ендокринолог не е необходимо да се изследват ФТ4 и ФТ3 а само ТСХ-разбира се твоят може да те посъветва друго. Трето-Пий си витамините мин. два часа след като си вземаш хормона, защото взети заедно не се усвояват добре. НК клетки завишени аз нямах-не е доказано че са свързани с Хашимото.
Ходи по често на изследвания за ТСХ-препоръчват веднъж в месеца, но аз каквато съм си паника ходих веднъж на 2 седмици и да ти кажа не съжалявам, защото поне бях спокойна че ТСХ си беше в норма. Не се панирай-с Хашимото се раждат здрави бебета. Трябва само да следиш хормона и всичко ще е наред.

# 22
  • Мнения: 14 478
Хилда извинявай не видях. Съжалявам за това което ти се е случило, но горе главата и другия път ще стане. Не се отчайвай и знай че Хашимотото е преодолимо. Аз имам два аборта и знам колко боли, но ние сме длъжни да продължим напред. Имай в пред вид че като само даже се съмняваш за бременност трябва да си премериш ТСХ. То скача почти веднага, а високите стойности на ТСХ са опасни в началото.

# 23
  • Мнения: 4 589
anel78 направи си кръвен. А и толкова рано не е възможно да има симптоми. Може да си настинала. А това, че МЦ е бил само 4-5 дни, може да я от промяна на времето.

# 24
  • Мнения: 1 798
Хилда, съжалявам много, следващият път  ще стане! Но вземи мерки преди забременяване, ендокринологът ти нека вкара ТСХ в норма и тогава. После се  следи на  30 дни.
Аз съм с Хашимото, тук, мисля, всяко второ момиче има. Всички,след лечение, имат деца.Хашимото  НЕ Е пречка, стига да се  поеме от добър специалист.

Късмет!

# 25
  • Мнения: 739
Момичета, темата на Хилда е от 2008 година!!!!!!

# 26
  • Мнения: 1 798
Фики, Embarassedкой да  гледа. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт