ДиаманД, КУРМИТ и мензУСТРАЦИЙ- бисИритИ 25

  • 25 176
  • 786
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
megelinka, виждам, че черпим от едни и същи извори! И май имаме едни и същи фаворити  Joy!

# 61
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
megelinka, виждам, че черпим от едни и същи извори! И май имаме едни и същи фаворити  Joy!
ООО, определено има доста бисерчета в нашата тема, но повечето ги отдавам на бързане и писане с бебоци в ръката. Явната неграмотност си личи обаче след няколко повторения на една и съща грешка Simple Smile Да и аз забелязах, че вече е пуснат единият ми цитат след като постнах Simple Smile

# 62
  • Мнения: 4 202
Цитат
Да найстина

Toва "найстина" е също толкова масово, колкото и "стой", което се използва вместо "стои"

# 63
  • Мнения: 4 447
Цитат
аз започнах към осмия месец с пилешко като в началото само с бюльончето от пилето смесвах ...

# 64
  • Мнения: 4 447
Цитат
има едни бънички шишенца

# 65
  • Мнения: 1 310
В една съседна тема на две места видях думата "слободия". newsm78 Звучи ми като "слабително".   Правилната дума не е ли "свободия"? newsm78

# 66
  • Мнения: 4 447
В една съседна тема на две места видях думата "слободия". newsm78 Звучи ми като "слабително".   Правилната дума не е ли "свободия"? newsm78

Мисля, че не.

# 67
  • Мнения: 386
Цитат
Гууд морнинг бе мами

Цитат
Вече ще знам, тенк ю ......!
... това беше от една аФторка.
Следва Фтора:
         


Цитат
Момиче или Момче???????????        


Сигурна сам че всяка една от нас си таи някакви надежди за пола на бебето си.някои искат момиченца, да им вързват панделки.Други момчета за да много шумна къщата.Какво бебе искате вие?А имате/хте ли си вътрешни усещания за пола?

Цитат
Депресия!!!!!!!!!!!!!!!!!



       

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 22:34 от iliana_cv

# 68
  • Мнения: 5 710
Слободия. Има и дума свободия, но първото е отнесено повече към злоупотребата със свобода, а не с проста разхайтеност.

# 69
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Може ли да помоля някоя притежателка на съвременен тълковен речник да ми пусне тук тълкуванието на "свободия" и "слободия", че ми стана интересно има ли ги и двете като нормативен вариант и дали има разлика. Предварително благодаря.  Hug

# 70
  • Мнения: 4 202
Цитат
Гууд морнинг бе мами

Цитат
Вече ще знам, тенк ю ......!


Кое му е чак толкова странното?
Това може и грамотен човек да го напише и то съвсем умишлено.

# 71
  • Мнения: 386
Цитат
Гууд морнинг бе мами

Цитат
Вече ще знам, тенк ю ......!


Кое му е чак толкова странното?
Това може и грамотен човек да го напише и то съвсем умишлено.


Странното за мен е съчетанието на два езика в едно изречение, както и изписването на чужди думи на кирилица или обратното.

# 72
  • Мнения: 1 572
Цитат
Депресия!!!!!!!!!!!!!!!!!
е тук пък кое е грешното  newsm78

# 73
  • Мнения: 386
Мисля, че не е нормално да се използват около 15 удивителни знака едновременно, а и както е видно от другия цитат, авторката използва приблизително същия брой въпросителни в друго изречение.

За още нещо трябва ли да давам обяснения?

# 74
  • Мнения: 174
Какъв е пощенския код на България?

[тема, пусната тук, в "Клюкарник"]

 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт