Неприятните, неочаквани подаръци

  • 5 427
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13
Той е открита личност, има собствен бизнес в областта на хранителните продукти, хоби няма - доста е ангажиран и няма много време за такова нещо. Харесва парфюми. Подарявала съм му, но ... ако трябва да се повторя с това, става коф ... Не е претенциозен, но усеща кое е хубавкото. Винаги е облякан спортно и има голямо чувство за хумор. Накратко това за него. Надявам се да е достатъчно. Благодаря предварително   bouquet

# 76
  • Мнения: 270
написах нещо и го изтрих ....

Напиши го пак и ....по чевръсто де  Crazy
 А като не са можели да си го позволят да не са си правили шеги с кутията на това дето не могат да си го позволят. Живота ще има достатъчно гадни моменти за да възпитаваме децата си по този начин...

Някой беше писал, че смята това инсценировка... Невъзможно е дете да плаче така и да има сценарий. В живота това се случва реално, робизом го доказа
По темата пак да се изкажа- не е важно всеки да получи точно това, което желае, но поне да не е неприятно. Е, понякога се случва...Но вие ме накефихте всички защото наистина е важно да уважим личността на човека  Peace
Желая ви супер щастливи празници, огнени пламъци в очите на любимите, деца диваци и страхотни дарове. Аз излизам. На който му се пише, гледам мегдан има. Ще следя де..

# 77
  • Мнения: 14 654
lesinia, искаш да те посъветваме за неочакван и неприятен подарък ли? Заглавието на темата прочете ли поне, защото е ясно, че не си чела дори първия пост.

# 78
  • Мнения: 270
lesinia, искаш да те посъветваме за неочакван и неприятен подарък ли? Заглавието на темата прочете ли поне, защото е ясно, че не си чела дори първия пост.

 Joy

# 79
  • Мнения: 24
Яко!...Заприлича ми на един разказ от Ангел Каралийчев.
Хайде стига лигни и сополи, нали не мислите, че са взели кутията от някоя кофа за боклук?!

# 80
  • Мнения: 13
Извинявам се. Повече няма да ме видите тук. Приятно бъбрене ви желая.

# 81
  • Мнения: 270
Яко!...Заприлича ми на един разказ от Ангел Каралийчев.
Хайде стига лигни и сополи, нали не мислите, че са взели кутията от някоя кофа за боклук?!

Мда..,за съжаление така мисля. Ти наистина ли вярваш, че такава човешка жестокост не съществува...Малко по назад цитирах и факти от практиката на психолог.Така че за себе си съм убедена.

А какво за  Каралийчев?

# 82
  • Мнения: 2 018
lesinia, искаш да те посъветваме за неочакван и неприятен подарък ли? Заглавието на темата прочете ли поне, защото е ясно, че не си чела дори първия пост.

Какъв е проблема да се разведри малко тая тема. Или трябва всички вкупом да бършем сълзи и сополи.

Ако проявява интерес към книги с професионална насоченост /за бизнес/ има доста заглавия, които биха го впечатлили. Гранирана с едно добро послание /вътре в книгата/ лично от теб и конкретно към него, би се получило нещо, като незабравим подарък.

# 83
  • Мнения: 24

Имаше един разказ, за едни малчугани на "зелено училище" (ако е имало такова преди стотина години), които подариха на едно сираче от селото подарък, увит с множество опаковки, то ги разтваряше една по една с невярващи, светнали очи, че някой е толкова добър към него... докато на края намери в последната една развалена тиква....Но после малките изродчета, осъзнали колко е жестока гаврата им и събраха пари и в края на ваканцията му подариха някакъв страхотен подарък и така да се каже върнаха светлината в очите на едно нещастно дете...разказвам по памет...ама съм плакал и аз на този разказ, де, не си мислете, че съм некъв безчовечен дебил.
........
Иначе клипчето беше гадничко де, като си правиш "шега", трябва да е достатъчно кратка, за да не дадеш време на горчилката да се загнезди в душата....т.е. трябваше да подарят истинската игра в момента, в който видяха разочарованата физиономия на малкото сладурче.

# 84
  • Мнения: 2 018
Спор няма, че клипа е гаден. Ама само това ли ще повтаряме. Чак съжалявам, че съм се записала в темата. Не останах с впечатление, че авторката търси такъв развой.
Както и да е - ревете си и подсмърчайте ...

# 85
  • Мнения: 2 099
Ъх това е и моята мисъл.Трябваше веднага щом видяха колко се разочарова да му дадат тъпата игра(а дано са я купили),не да го чакат да се разреве.Поради гореописани причини аз мразя празниците и родженния си ден.В смисъл обичам да купувам подаръци,мразя да подаряват на мене.Забавното е,че явно силно ми личи,свекърите за 5 години откак сме женени не са ми купили нищо нито са ми дали мангизери за РД или Коледа.Даже май незнаят кога е рожд. ми ден.
Скоро ставам на 30 и ще вдигна паметен купон,дано поне тогава го запомнят на коя дата е!А инак хубавите изненади и подаръци са за децата.Като гледам каката още отсега какви ги реди за една вградена кухня от Метро.Къде щяла да я постави,как цяла година щяла да готви на Дядо Коледа ако и направел кухнята и как се чуди дали ще може да я сглобят джуджетата навреме,щото им писала късно писмото...и бива и да не й я купим!Как да стане тя?Нека се радват децата,идват толкова хубави празници!Пожелавам ви късмет и да получите само хубави неща!

# 86
  • Мнения: 270
Спор няма, че клипа е гаден. Ама само това ли ще повтаряме. Чак съжалявам, че съм се записала в темата. Не останах с впечатление, че авторката търси такъв развой.
Както и да е - ревете си и подсмърчайте ...

Така е клипа беше само за провокация ние как постъпваме, малко размисъл покрай тоя въздухарски и красив период. Знам ли може някой да си е спестил вече неприятния подарък...

А пък аз бих подарила преживяване...ако искаш приятеля ти да го запомни ,ама пак си помисли , разпитай отдалеч ..например урок по салса, танго ... Хората, които са много заети това ще им дойде разтоварващо.  Peace

# 87
  • UK
  • Мнения: 3 959
Подаряването на преживяване е нещо неописуемо, моя първи подранил коледен подарък беше такова тази година и беше абсолютно незабравимо.

# 88
  • Мнения: 2 759
                       'Световният шампион във Формела 1 Люис Хамилтън ще плати колосалната сума от един милион долара за коледни подаръци. Пилотът на Макларън-Мерцедес е решил подаръкът да бъде разходка в космоса. Там той ще вземе приятелката си Никол Шерцингер и трима членове на семейството си.
Според британското издание „Evening Standard" Люис ще отведе близките си над атмосферата на планетата Земя със супер технологичния космически самолет „SpaceShipTwo". Той е собственост на компанията „Virgin Galactic", която е първата, предлагаща космически туризъм'

                       Явно доста хора ще наблегнат тази година на преживяванията  Whistling.
                       Разреваха ме само РибозомHeart Eyes ) и Каралийчев. Имала съм много хубави спомени като дете, но пък и искам да отбележа, че никога не съм имала очаквания. Най-вече карахме на торбичка с портокал, банан, бисквитка и чифт чорапи. Но си беше жест. Истински подаръци получавахме само по изключение, а през цялото останало време бяхме подковавани, че сме бедни и нямаме пари за такива работи. Въпреки това нямам нито един лош спомен  Peace.
                       Ето един пример обаче от хубавите: на 30-ти декември брат открил подаръците ни и ми ги показа  Blush. Нашите разбраха, и ужасно много се ядосаха. Следваха заплахи, че щом сме ги видели вече, няма да има изненада, туй то, ала-бала, амаха  Crossing Arms.. На 31-ви декември баща ми цял ден го нямаше, а беше ужасна виелица. Накрая като се върна вечерта, по очите му познахме, че ни е купил други подаръци. Къде, как - неизвестно. Чудеса от храброст е направил сигурно, тъй като на 31-ви не работеха никакви магазини. Невероятни родители имахме   bouquet. Да не споменавам, че сигурно откак се помня получавам карамфилче за 8-ми март, наравно с мама  Blush.

# 89
  • Мнения: 277


Така е клипа беше само за провокация ние как постъпваме, малко размисъл покрай тоя въздухарски и красив период. Знам ли може някой да си е спестил вече неприятния подарък...

А пък аз бих подарила преживяване...[/quote]
това много ми хареса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт