Отговори
# 240
  • Мнения: 70
valantine, добре дошла  Hug

И аз се зачудих за кърменето  newsm78

# 241
  • Мнения: 534
Благодаря на всички който ми отговориха  Hug Hug Hug найстина нетрябва така да се шашкам ,ама какво да направя като съм си такава.

Vanyivan това много странна работа  Thinking е че как да кърмя ако не в полулегнало положение

# 242
  • Варна
  • Мнения: 435
Момичета, влизам само да кажа, че до момента е много слаба активността относно слагане на снимки за Новогодишния колаж. Действайте по-бързо, линка е на първа страница  Peace Peace Peace

# 243
  • Мнения: 54
Valentine, добре дошла   bouquet

Magi_vs, аз хранех Боби легнал на леглото, което е неправилно според докторката  Embarassed Не просто полу легнал, а и той се храни от шишенце, не го кърмя вече. Аз атова се зачудих дали да го пиша тоя пост, защото много майки ще се ошашкат, но със сигурност не става въпрос за кърмене, когато детето е в ръцете ти и главичката му е надигната, а когато детето лежи на напълно равна повърхност. При кърмене детенце е гушнато в теб и тогава не е страшно  Peace

# 244
  • Мнения: 96
като е легнало детето трахеята и хранопровода са много близо един до друг и така може много лесно да навлезе от храната в дихателните пътищата - и ето ти бронхит или пневмония....

Олеле божееееееее! rotfImbo

А като е седнало колко са далече един от друг? newsm78 Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 18:35 от Lassi

# 245
  • Мнения: 139
Здравейте!
Мирка-дръж се! Точно със същото и на същото място бяхме с Миленка! Мирка ако Габи иска да пие разтвора самичка и няма нужда от системи,се махайте по-бързо оттам! Опасно е-много инфекции има! Аз се махнах още на другия ден-давах си и разтвор и лечебна хумана вкъщи(те там не и правят нещо повече)!!! И един съвет-всичко нейно,което си носила в болницата го изхвърли после! Те ще ти кажат сигурно-аз изхвърлих дори кошарата на беба #Crazy Стискам палци Praynig
Ванче-туй не ми звучи много правдоподобно,ама знае ли се! Миленчето пие мляко само легнала-тя от ръце не иска! Hug
Хора не се шашкайте за глутена-децата ни ще станат вече на 1 година едва ли не,а вие се шашкате! Споко Peace

# 246
  • Мнения: 319
Какво правите бе мами???
Горкото Габче,ще го измъчат от боцкане в тази болница ConfusedЧакам ги утре да се приберат!
Vanyivan ти се радвай ако само лачените ботушки ти е пробвала ,а не и ви..... Whistling
Ние като сме си в нас се кърмим винаги легнали!
Ваня М чак се засрамих от твоята щерка Blushнали и аз сега майсторя такива клипчета,браво на детето...много е хубаво!Я издай тайната,с каква програма го е правила Mr. Green
Alokazia я сложи един краен срок за качване и който изтървал,другия път...то и аз съм в това число Blush
valantine добре дошла!

# 247
  • Мнения: 96
Vanyivan ти се радвай ако само лачените ботушки ти е пробвала ,а не и ви..... Whistling

 Сисе, как ти дойде на ума  Joy Joy Joy JoyJoy

# 248
  • София
  • Мнения: 112
Момичета, тази вечер по новините казаха, че било решено платеното майчинство да стане 12 месеца. Ние като сме заварено положение дали важи и за нас?  newsm78

# 249
  • Мнения: 6 713

Мамита, днес Лидия става на 8 месеца! Кога мина това време! Crazy Grinning Heart Eyes
Byni, поръчвам, досега винаги са ми харесвали нещата! Е, например бодита за беба от Ларедут, но виж дреха за мене без да я пробвам няма да си поръчам! Naughty
Емче, хич не съм се интересувала че имало и от 9 до 39 и от 9 до 18 кг. Embarassed Embarassed Трябва и аз да реша newsm78
Ваня, и аз не съм забелязала Лидия да има бенки.
Ласи, четох аз ситните букви, четох! Mr. Green Какви са тия свекита, ве??? #2gunfire
Мусито, аз давам от време на време нурофен, еми болят я много венците, особено преди да избие зъба, направо #Crazy, а след избиването  #Crazy #Crazy
Пете, много неприятно за Габи и Мирка! Sad Confused Стискам палци да се оправят бързо и да се прибират вкъщи! Praynig Hug
Какъв е тоя вирус?? #Crazy
valantine, добре дошла! Hug

# 250
  • Мнения: 319
Vanyivan ти се радвай ако само лачените ботушки ти е пробвала ,а не и ви..... Whistling

 Сисе, как ти дойде на ума  Joy Joy Joy JoyJoy
ми на мен такива неща ми идват на ума Grinning

doika би трябвало да ни хване newsm78 сериозно ли го приеха вече???
ЛУРДЕС и аз исках от 9-36кг,но набързо се отказах от този вариант..нешето сега се води 9-25кг Peace

# 251
  • Мнения: 6 713
Искам да попитам мамите доктори за нещо. Струва ми се беба има лош дъх!!! Много странно, но съм озадачена! Дали е нещо притеснително! Sad Ще говоря с педиатъра при първа възможност, въпреки че не мога да говоря лично с него, трябва да мина през секретариата му, да обяснявам на хора, които не са медици какво ме притеснява, абе ужас, това е друга тема! ooooh!

Сисе, а Дани удобно ли му е в столчето? Помня една снимка как спи в него, ама кажи сега като е минало малко време, пак ли е така? Simple Smile

# 252
  • Мнения: 139
Лурдес-това е ротавирус-стомашно-чревен вирус! може да бъде с повръщане,разтройство и висока температура,а може да бъде и само с един от компонентите! Ние бяхме само с повръщане,а Габка е с разтройство! Опасен е при бебетата,особено заради обезводняването! Confused

# 253
  • Мнения: 9
Благодаря за топлото посрещане.
Дано са послушни малките човечета тази нощ.

# 254
  • Мнения: 97
Момичета, тази вечер по новините казаха, че било решено платеното майчинство да стане 12 месеца. Ние като сме заварено положение дали важи и за нас?  newsm78

Брех, това вече е новина  Grinning
Ето малко по темата :
http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3701014.html

Ванче, аз знаеш не съм лекар, ама бая се посмях на това изказване  Laughing
Lassi, успех на защитата, другата седмица ли беше ?

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 22:35 от Ехмея

Общи условия

Активация на акаунт