Отговори
# 285
  • Мнения: 242
АААА здравеите вииииии.......
 Първо ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ, И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА БУРГАЗЛИИ И БАНКЕРИ
 Ако сте забелязали и мен ме нямаше няколко дни ,ама щото както ви бях написала моя комп беше хванал голям и сложен троянски папиломи вирус и с триста мъки  и операции го спасихме ,та все още работи .
Искам мнго работи да ви напиша ,ама сигурно ще пропусна някой и нещо затова ще ме извините.
 Ей много гадно това с Мирката и Габка-Жабка,пете много поздрави да им пратиш Hug
 Венииван радвам се че вече сте по-добре и най-вече че сте си вкъщи   с Бобката Hug А това за трахеята не го вярвам ваобще,о егати има ли бебе което не се храни легнало ,а и дет вика Ласи то като са прави като че ли е по различно,пъък и не си предствям как ще яде права.
 Сисеее Данио не прилича на теб ,сбъркала съм се по рано ако съм ти го казвала,само джуките ти е взел.
 Верчо радвам се че писа,разконспирирах го аз мъж ти,ахахаха Бай брадър скива всичко,а и обичам да гледам реклами.
 Това за майчинството незнам какво да го коментирам,ако ме хваща ще ми се обадят от фирмата ,ако не всяко зло за добро,амаха ако и за това се ядосвам,къде отиваш,може би..., и без това ме осигуряват на едни "големиии" пари та думи нямам.
 Ох айде пък утре ще дописвам.

# 286
  • Мнения: 242
така и така свършва темата давай да пиша докато е време...
ВаняМ много браво на дъщеря ти-Деси беше нали? Егати много ми стана хубаво като ги гледах Hug
 Лелееее че съм патка АЗВАСИ ЧЕСТИТО МИЛА всичко най -хубаво ти пожелавам
 Бибо и Лурдес и аз забелязвам вече няколко пъти че малката се буди с лош дъх в истата ,но го отдавам на различната храна която ядат вече,знам ли  newsm78.
 За колажа и за окрасите ще се отчета тия дни,обещавам,окрасихме вече ама нещо и фотот ми сдава багажа и утре ще видя какво ще направя.Иначе Ивейн(ей много Ван(я-)и  имаме бе...) много е хубаво у вас,пак ще ви уважим с присъствие.
 Бенки и ние нямаме  Peace
 Гледам за свекитата говорите,малееей Това неща и да го чувам,ама и вие сте се видяли в чудо,аз ако почна да ви приказвам за мойото такова чудо ,пууу чудя се от куде да почна.Ама имам една идея,всеки да напише пое по една такава случка -да изрази "хубавите "страни на "маминка".
 За глутена и аз не разбирам ,какви са тия паники,аз например го въведох от раз с цяла паница каша ,не казвам че така трябва да се прави,ама я ни погледнете всички нас,какви попари с бял хляб сме яли и ушите са ни пукали пък сме станали хора .
 На Емма по въпросите : сутрешен тоалет -ако се налага,Любим парфюм,всъщност единствения ,който имам и употребявам- е DKNY - BE DELICIOUS,обожавам го просто и от няколко години съм само с него.Превръзки и нищо друго.
 Реяна честита кола  със здраве да си я ползваш  Hug
 Ох прекалих,ама така е като не съм ви "виждала" тия дни.
 Лека нощ от мен. Hug
 

# 287
  • Мнения: 319
Дидо радвам се да те видя Hug
Ейй,много успорван двубоя между мен и мъжа ми Thinking на кого прилича това дете newsm78
Аз казах ли ви,че Дани не е вече Гацо Бацов...офъках му перушината със свито сърце!Сега изглежда на по голям!

Лека нощ...ще се видим утре в новата тема Grinning

# 288
  • Мнения: 6 713
Реянка, честита количка! Аз още се колебая между нея и още 1-2 модела! #Crazy #Crazy
Сисе, Дани прилича на мъжа ти, да знаеш! Simple Smile Hug
Леле, само аз ли не съм разбрала за дъщерята на Ваня! Embarassed Embarassed Къде пък съм бляла! Crossing Arms
Момичета, аз писах на д-р Нивея Бейби за лошия дъх, ще ви пиша какво ми е отговорила после! Peace
Днеска пък се сдобихме с проходилка, ама нещо май бебка се опитва да се измъкне от нея!!!  #Crazy #Crazy

# 289
  • Мнения: 139
Здравейте пак!
Хора аз пак параноясах много! Сега се чудя дали нещо не и стана като пропадна в тази количка #Crazy
Дидиморке,радвам се,че се появи Hug
Сиска браво! Аз я офъках само мъничко-отзад,където се сплиташе! Иначе сърце не ми даде!
Лурдес-между кои модели се чудиш

# 290
  • Мнения: X
Бегом МАРШ към новата тема!!!!

Общи условия

Активация на акаунт