Отговори
# 270
  • Мнения: 560
Честито на всички празнуващи
И НАЙ-ВЕЧЕ НА НИКОЛА НА КРИСИ Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 269
Честито на всички именици , честито на бургазлии , честито на моряците , честито на банкерите ( аз съм една от тях  и Сладка мама  ) !!!!!!

# 272
  • Мнения: 8
Здавейте,мами!Влизам да ви почерпя за именния ми ден,само че не знам как става качването на картинки newsm78,както и да е,пийте по едно за мое здраве и честито на всички други именници,бургазлии и банкери - milenagАз сега очаквам на гости да дойдат свекърите и моите родители,а довечера сме на ресторант с приятели.Весел празник на всичи празнуващи Hug

# 273
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 911
Честит празник на всички, които празнуват днес  bouquet

Относно колажа - трябва ли задължително да имаме новогодишен атрибут Laughing

# 274
  • Мнения: 121
Здравейте и от нас със Стефко.  Hug Hug Hug
Честито на всички именници- да са живи и здрави!   bouquet Честито и на всички останали, които имат повод да празнуват!  bouquet
И съвсем в началото да ви предам много поздрави от Гергина Grinning Днес се чухме по телефона и каза, че много и липсвате...  Confused В момента не си е в тях, нета го е спряла временно, но след празниците ще бъде отново на линия.  Peace
Много отдавна не съм писала, но криво-ляво ви следя  Embarassed Незная какво правим, но все по-трудно ми е да си организирам деня и не мога да смогна да пиша... Най-накратко- добре сме. Стефан вече спря да пълзи като войник, вдигна дебелото дупе и заприлича на пълзящо мече.  Laughing Купихме килим за кухнята и сега много по-често прави обиколки пълзейки и изправяйки се по столове, мебели, че и по стените, отколкото с паяка. Ходихме на консулт... 9300/71см.  Grinning Все още е с два зъба, но вече единия горен прозира и венеца е побелял  - няма да ви казвам как неспим, т.к. предполагам ви е извсестно Crazy
Засега толкова, че имам гости и скатавам докато приспя дребосъчко  Wink
Не си мислете, че не ви чета  Naughty всичко знам, колкото и да не ви се иска  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 137
Честито на всички именници Hug
Относно майчинството аз мисля,че по- голямата част от нас не ни хваща, защото в 315-те дни се броят и 45 дни преди раждане т.е. 315 дни ще  изтекат този месец, а увеличението влиза в сила от 01.01.09.Но дано да греша Praynig

# 276
  • Мнения: 134
Преди малко говорех с Мирка , добре са обаче не са ги пуснали да си ходят Габи не е имала разтройство но докторката казала ,че имала слуз в акото (която Мира не вижда ама.....) не ги е пуснала надява се утре като се сменят докторките да ги изпишат  Praynig Иначе и Габчето чух по-телефона "пееше " до Мира  Grinning
поздравява ви всички аз също я поздравих от вас  Hug  bouquet

така като гледам никой няма ама това е разбираемо пиете най-вероятно ...........приятен купон на всички именници и на всички дето празнуват покрай тях   bouquet

# 277
  • Мнения: 2 531
Честито на всички именници Hug
Относно майчинството аз мисля,че по- голямата част от нас не ни хваща, защото в 315-те дни се броят и 45 дни преди раждане т.е. 315 дни ще  изтекат този месец, а увеличението влиза в сила от 01.01.09.Но дано да греша Praynig
Моите изтичат на 17 01.09 ! Горе долу до 9 м. възраст на бебоциет, т.е полвината от нас  Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 749
По ТВ казаха, че промяната ще хване майките, родили след 01.01.2009.
Така че (и ако е вярно) - нас не ни лови (независимо дали ни изнася или не)  Peace

И да не пропусна :
Честит празник на всички - именници, банкери, рожденници...Всички да са живи и здрави, а също и ние покрай тях  Hug
Наздраве!  Wine Glass

# 279
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТИ НИКУЛДЕН НА ВСИЧКИ И НАЙ-ВЕЧЕ НА ТЕЗИ, КОИТО ИМАТ ПОВОД ДА ПРАЗНУВАТ!!!!

# 280
  • Варна
  • Мнения: 433
Честит празник на всички, които празнуват днес  bouquet

Относно колажа - трябва ли задължително да имаме новогодишен атрибут Laughing

Никой не е казвал такова нещо и не е необходимо да има какъвто и да е атрибут.

ЧЕСТИТО на всички имащи повод за празнуване днес!!!

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 22:13 от Alokazia

# 281
  • Мнения: 139
Здравейте!
Днес пристигна столчето на Милена-просто съм очарована-адски е сигурно и удобно и има много позиции! С бебка днес му направихме сефтето с новото бу и беше супер! Peace
Ходихме до Мола и успяхме да видим дядо Коледа и Снежанка,които говориха и пяха на бебка-тя обаче хич не ги хареса #Crazy
И после имах ужасно преживяване! След като количката започна да заяжда още отдавна при разпъване и свиване, днес се счупи,при което на едни стълби се сви на хармоника и Милена се сгъна цялата по средата! #Crazy Не знам дали го описах правилно,но беше адски драматично! Не мжехме да се качим във входа и аз ревнах от напрежение! Изхвърлих я на боклука направо! Егати отвратителните колички! Веднага отидох за нова и пак ми предлагаха разни Джордани и аз казах да не чуя за тях и хората от магазина казаха,че много хора се оплакват! Харесах една на Пег Перего,но беше адски тежка-12 кила Sick В крайна сметка се сдобих с един черен Бъгстър и зимно чувалче(много дебело и хубаво)! Изглежда ми много хубава,но не съм свикнала на триколка! Ласито ще преподава уроци Heart Eyes Вътре е много широко и Миленка като е навлечена не се свива като червейче! Hug
Много се радвам за Габка и Мирка-получих смс,че вече са добре Hug
Честит празник на всички именници  bouquet

# 282
  • Мнения: 319
Честит празник на всички,които празнуват днес!  bouquet

cenitelkata мерси,че ни държиш в течение Hug
Сега ще ви покажа нещо....връщам ви в далееееечната 78-ма,когато моя мъж е бил на 1 година,после ви пренасям в 88-ма когато моя милост е била на 1г. Grinningи накрая нашия Дани!На кого прилича?

# 283
  • Мнения: 165
Дано Габито утре си е в къщи.
Сиси на мене Дани ми прилича повече на мъжът ти .Нали той на снимките е с шапка?Съжалявам ама........ Hug

# 284
  • Мнения: 186
В очите може и да е на баща си, но муцката е изцяло твоя Peace Абе според мене повече на тебе!
Къде ги изкопахте всичките тези снимки? Аз едва намерих по една на мене и мъжа ми, но в различни възрасти и подобна съпоставка не може да се направи. Затова и не съм участвала в това начинание.

Честито и от мене на всички празнуващи!!!

Общи условия

Активация на акаунт