Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Нашето меню е:
9ч.- попара с 3 сухара,сирене,краве масло и вода
12,30ч.- манджичка от кухнята
16ч.- крем
19ч.- супа с 2 сухара
21ч. мляко
 И през ноща още веднъж мляко.
Всичко си изяждаме и на 7м. тежахме 9,300кг.
Малкия Наско е голямо кюфте.

# 31
  • Мнения: 70
Привет  Hug

Тодоран, браво на твоята мома, книгоманка от малка  Laughing А за неспането ти съчувствам, ние сме същите. Дари спи само навън, а в къщи никак. Дремва за половин час най-много, 15 минути от които на ръцете, и аз едвам успявам да сложа 2 залъка в устата и се е събудила. Ей, добре че е майка ми да ми помага, иначе ако бях сама, не знам какво щях да правя. Миналата седмица бях сама през повечето време, ами какво да ви кажа бях с единия крак в лудницата  Joy Какво се смея и аз сега не знам, тогава хич не ми беше смешно. Какви са тези идилии които описват някои от мамите тук не знам. Взех да си мисля аз ли нещо не съм в ред, Дари ли е разглезена нещо  newsm78

Честито зъбче на Лидия! tooth

Честита първа думичка на Фил!

В този ред на мисли, аз май не съм ви се похвалила че имаме второ зъбче. При дари май тези зъби няма да оставят, всяко зъбче пробива по 2 седмици и тъкмо пробие първото и започва следващото. Ще трябва да се въоръжим с търпение и така  Simple Smile

танзен, много хубави думи  Peace

Иване, браво бе жена. Недей да скромничиш така. Аз такива сладки едва ли ще направя  Embarassed

Стискам палци всички болнички дечица бързо да оздравяват  Praynig
Чакаме и Аквариел да се отчете.

neli84, много кофти мила. Какво е това заболяване? Надявам се не е нещо сериозно.

Да отговоря и на един въпрос на Лурдес от старата тема. Дари от няколко дни има само 2 млечни яденета, сутрин и вечер. Наскоро започна да я де и попара, но само пасирана. Ей, едно миниатюрно парченце да и попадне в устата и веднага и се гади.

Ей замалко да забравя  ooooh! Емма, страхотна коледна тема   bouquet  bouquet  bouquet

За анкетата не съм отговорила, още не сме го измислили. Със сигурност няма да уважим свекитата, защото не се сещат че имат внуче, а и не съм израсла в семейство което да се събира само по празници и тогава да се сеща че има близки.

Спирам че дълго стана и няма да има кой да ме чете  Wink
Хубав ден   bouquet

# 32
  • Мнения: 200
Върнахме се от педи, имаме вирусна инфекция- грип. Simple Smile Май сме го пипнали от гостите онази вечер. Изписаха ни Нурофен, Осцилококциум (незнам дали така се пише), ампули витамин Ц, и ампулка с подхранващ разтвор калции. Сутринта пак имаше Т, сега уж няма, спинка в момента и аз ще се трупясвам че хич не ми е в час, и аз го карам тоз грип ама в по-лека форма, само ме болят мускулите и имам 37, 3 някъде. Абе ще се оправим няма къде да се ходи  Mr. Green

Честито първо зъбче на Лидийка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!Да хапнете пуканки и царевичка . Много целувки и пращаме с Габа! И аз уж я уча да пляска с ръчички ама не хваща много много за кво става дума   Party

Ивейн страхотни сладки- направо ме вдъхнови и мен.  Hug Peace

Пети не се ядосвай чули  Hug   bouquet

Чакаме в сряда Бобката да се прибере в къщи с мама и никакви такива болести вече  Naughty Stop

Нана радвам се че сте по-добре.  Hug

Абе супер кофти е да ти е болно детенцето Sad Всичко ми е тъпо братче и смотано  Confused  Tired Tired Tired

Верчо пиши как сте с Авичка  Hug Hug Hug

А и доки каза никакво къпане и излизане до събота  #Crazy  Само дупата с вода и лицето Sad

Айде отивам да се трупясвам до Габа  Blush


П.П- Уфф че съммм, Ема мерси за темичката мила, въобще не се сърдя или нещо такова за заглавията ми, не е задължително пък веднага или вуобще да се използват. Твоето много ми харесва и цялата темичка също   bouquet

от консултацията:

Мерки + 700гр (9,000гр) и +1 см (70см)

Каза да почвам да давам глутен, агнешко и свинско като оздравее. Също каза пода вместо да минавам с Доместос да слагам във водата прах за пране Wink Млечни продукти след 11- и месец. Засега само да давам козе сирене по енда малка бучка в пюрето на обед  Peace Това е  вобщи линий, а и каза да намалим кашите до 2 на седмица че сме шишкави  Outta Joint

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 15:06 от Aquariel

# 33
  • София
  • Мнения: 112
Дойка исках да ти кажа че Марти е много красиво дете,а какви устни само -малиии предствям си колко мадами ще падат по него.
 

didimora , благодаря ти, много си мила  Hug Твоята щерка също е голям бонбон. И леле, 6 зъби, моя убавец няма ни един още, не пълзи, не се изправя, само се търкаля нагоре надолу, иначе пляска с ръчички, прави "Бръм", а със забелването на атрибута му до никъде не съм стигнала.

sisee, показала си колата на мечтите ми, от толкова отдавна й се плюнча на тая 307-ца и ти баш в болното място ме уцели.

Мда, мъжът на Vercho и аз го забелязах, но не бях сигурна, че е той.

Хубав ден на всички!

# 34
  • Мнения: 5
Това заболяване е наследствено. Хемоглобина му е 80 и неможе да се вдигне без преливане на кръв. Опасно е защото може да се наложи цял живот кръвопреливане,има две форми минорна и мажорна, ние ще разберем от кой вид е като станат изследванията на мен и съпруга ми.Правиха ни електрофореза на хемоглобина и ако само единия е болен е добре, но ако сме и двамата е просто трагично, бебо не се знае как ще живее и колко.  Cry

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 52
Нели,моля се от сърце да не е толкова сериозно при вас Praynig Praynig Praynig

Акварелче,бързо да утрепете гадния вирус Hug

# 36
  • Мнения: 479
neli84, съчувствам ти. Но дано пък да е по-добрият вариант. Аз имам приятелка с такова заболяване и е жива и здрава вече на 35 години. Дано, наистина дано да са наред нещата. Много стискам палци.
Aquariel, бързо да го преборите тоя вирус!
Bibobibo, ми то значи не било само мойто такова... Аз съм сама постоянно, а следобед и с двете деца. В лудницата не знам дали ще ида, но виж, в някоя хралупа ще се покрия скоро за зимен сън  .... мнооооого  ми се спи. Да не си кривя душата, де - мъжът ми много ми помага. Той не е на 8-часов работен ден и се случва понякога да е по-дълго време у дома.

# 37
  • Мнения: X
нели84, милата, сега прочетох какво е това заболяване...дано само да не сте и двамата с него, стискам палци, кога ще ви излязат резултатите?

# 38
  • Мнения: 5
В четвъртък и на 9.12 ще ходим пак на плевен с резултатите и тогава ще разберем какво става

# 39
  • Мнения: 70
neli84, много съжалявам мила. Моля се при вас да е възможно най-леката форма  Praynig Praynig Praynig

Ето и нагледно какво прави нашата мома, вместо да спи. Това е 10 минути след като съм я сложила в леглото, нашта си играе на криеница.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=303010&pid=9178029

Аквариел
, а педито каза ли ти вместо каши какво да даваш?

# 40
  • Мнения: 382
Нели, и аз много ти съчувствам! Дано да сте в по-леката форма на това заболяване!

Акварелка, бързо трепете вируса. Скоро си мислех, че от по-редовните май само вие не се бяхте разболявали. Уф, най-гадно е да ти е болно детето.
Мойта още е здрава, ама да видим до кога. Васи не ходи на градина и засега закрепяме положението, ама аз съм решила да го пускам тогава не ми се мисли  Close. Пак ще има безсънни нощи.... Tired

Елхата почти я украсихме с Васко, довечера ще пишем писмо до дядо Коледа! Подозирам сума, клоняща към трицифрено число, ама няма да стане номера Money Money Money Naughty

За анкетата не знам коя опция - ще сме на "Цигов чарк" както всяка година със семейството на сестрата на мъжа ми и семейството на брата на нейния мъж Laughing Хич не мога да ги оправя тези родствени връзки.

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 16:02 от cow

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Lassi, много се смях на търсенията на различните възрастови групи  Joy Joy Joy В тази връзка да ви кажа- има в Пловдив една възрастна двойка, със сигурност клонят към 80г. и двамата, доста често ги срещам. Еми страшно ми е кеф да ги гледам- бабката винаги е "гюздисана", издържана цветово, с прическа, подходящи бижута и маникюр, дядото винаги изтупан, с фишута и лъснати обувки...и винаги вървят за ръка. Евала! Дано и ние успеем да се чувстваме и държим така на техните години Praynig
cow, вградена или просто сложена в шкафа- целта ми е вече ДА Я ИМА  Grinning
На анкетата ми е трудно да отговоря- на Бъдни вечер сме при моите родители, на Коледен обяд- у свекърите, оттам пак от маса на маса, де у нас, де на гости... до един момент е приятно, после доста уморително. Говорихме си тази година да си останем вкъщи, но ми е жал, като знам как ще ги разочароваме да стоят сами на празника  Confused

# 42
  • Мнения: X
Здравейте, пак щях да пиша някви тъпотии, ама като прочетох за Нели и нейният син и ми се смарангяса. Нели, ще стискам палци всичко да се нареди при вас и наистина да е е по-малкото зло  Praynig! Аquariel вие как тъй в бързината забърсахте един грип, чак не разбрах. Дано и вие бързо оздравеете. Мисля, че е много на място приказката на Ясмина, че като са болни децата и ни е черен светът......Айде поне Ваня да се върне по-скоро и да повлече крак към всеобщо оздравяване.....

# 43
  • Мнения: 382
Джул, нашата е вградена, но можеш просто да я сложиш в шкафа. Ние догодина ще се сменяме и няма как да си взема миялната /свекито ще я ползва  Confused/, затова ще купя една нова и по-голяма и ще я пъхна в шкаф! Освен това невградените са по-евтини.
Ей, ама съм гарга - Емма, благодаря за темичката и труда, въпреки недоспиването покрай Сумчо!

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 16:25 от cow

# 44
  • Мнения: 11
Мерси за отговорите  Peace  bouquet Знам,че има такива,които отдавна са я свършили таз работа, но исках да сравня колко незабелени пишоци сме останали и дали трябва да се притеснявам ,че ние още не сме  Thinking А ся да не помислите,че като задам въпрос и очаквам абсолютно всички да отговорят, неееее, ама поне двама-трима  Hug Мерси още веднъж.
нели84, съчувствам ти, мисли положително, ще се оправят нещата.
Мире, дано и Габка да се оправя, че много лошо така. аа, и браво за мерките  Hug
Сега да се похваля и аз-качили сме 850 гр и вече сме 8100, ама в сравнение с миналия път когато беше качил само 200... Confused и сме порасли с 4 см-т.е. 74 сме  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт