Отговори
# 45
  • Мнения: 134
Дравейте  ......... не съм писала отдавна и влизам и аз тъжна тъжна  Tired
но първо .......Нели много ми стана мъчно за вас дано наистина е по-малкото зло и се оправите  Praynig

ние прекарахме ужасна нощ  Cry аз отдавна не съм писала ....в петък Сашето се прибра от детската с повръщане и разтройство ( не ми се обадиха а на Емка баща и ми го докара) Close в къщи повърна още веднъж ,но от прахчето дето му го дадох  Sick и му дадох оцет след това ,уж овладях положението и в събота и неделя нямаше нищо нито е повръщал ,нито до тоалетна е ходил . Изкъпахме го вечерта в неделя и точно преди да си легне каза,че го боляло коремчето заведох го в тоалетната ама нищо.........легна заспа а аз седнах да чета форума ........влизам в стаята към 12:00 ч. брей мирише на кисело в стаята не се трае  Sick #Crazy Sick #Crazy Sick #Crazy Sick  викам бе какво стана от къде тея аромати ?????? newsm78 вдигам завивката и какво да видя  #Crazy #Crazy #Crazy тои се беше наакал (никога не се е нааквал откакто сме без памперс ......... ) будя Жоро веднага и направо в банята  Cry измихме го а той сънен трепери и плаче облякохме нова пижама и аиде в нашата спалня да го гушкаме .......тъкмо се унесох и Жоро ме буди "ставай пак има " сега вече и аз се разревах  Cry айде пак в банята той вече беше побелял представете си спите си и някой ви слага в банята да ви мие ( ние сме на последен етаж и топлата вода идва след 1 час точене  #2gunfire и го михме със студената вода  Tired бърша го аз после и Жоро ми вика на ухо ........."абе дали да не му сложим памперс ?" викам ми и аз си го помислих  Confused Сашко обаче хич не беше съгласен така е плакал жално само повтаряше недей мамо аз не съм бебе не искам да ми го слагаш .........и рита с краката  ooooh! а аз го убеждавам ,че никой няма да разбере и ,че трябва ..........а той дори не ме слуша за първи път усещам така да се чувства толкова му нараних достойнството усетих го като моето пораснало момченце а не малко дете  Rolling Eyes така съм плакала с него  Confused разбира се както сами се досещате Стефко се събуди и нищо не разбиращ милия се хили и се мъчи да се включи в купона можем да пляскаме вече и бурно ни ръкопляскаше през цялото време  Hands Clap за мое успокоение заспаха бързо и двамата ама аз след това сън не ме хвана и попаднах на едно предаване по ТВ 7  разказва се за семейства с деца който имат нужда от възпитание  ooooh! и една клета женица НАНА ходи да дава съвети на сем . за 7 дни леле аз както бях разстроена само това предаване ми трябваше поплаках благодарих на Господ и Съдбата ,че ме е дарила с това семейство което имам и хлипаща заспах .Сутринта пак имахме разтройство и не съм му давала нищо да яде освен обикновени бисквити ........
Извинявайте ,че ви натоварвам .................извинявайте много  Embarassed
Мирка дано се оправите бързо Hug браво за добрите резултати от консултацията    Hug
Ваняиван дано и Боби вече е по-добре  Hug
Пете още не сме си забелили пишката  Peace
нищо не съм украсявала и не ми е до украси  Tired
на празниците не искам да съм при никой  Naughty дано Жоро ме послуша и си останем с децата в къщи  Praynig
отново ви се извинявам  и благодаря на който ми  прочете  дългия и гаден пост   bouquet

# 46
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
.

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 19:49 от arodoet

# 47
  • Мнения: 96
бебо не се знае как ще живее и колко.  Cry

АААА, не така моля! Naughty Без черни мисли!
Има ли основания да мислите за майор - форма? Вие със съпруга ти има ли ли сте анемии? Има ли характерните черти на лицето Наско? Ако не, най-вероятно е минорна форма, с която живеят мноого хора съвсем нормален живот!
Стискам палци за добри новини!

Cenitelkata, бързо да се оправя Сашко! Ти си знаеш, де ама пак да кажа - оводнявай го, дай оризова водичка, чай от шипки, картофено пюренце, изкиснато сиренце...


И малко за разсейване на минорната атмосфера:
И специално за Alokazia - тя нали беше с радикулит и нещо се губи

Мнения на хора, страдащи от лумбаго, ишиас, артрит и други такива болежки, за Космодиск:

“Сложих си го на дълго, почувствах парене, но след малко болката премина”
“След като си го сложих отзад, започнах и да се навеждам”
“Откакто съм с него мога да се наведа и да си подпирам ръцете на мивката”
“Ходих дълги години по доктори, но само той ме задоволява напълно и вече не ме боли.”
“От две седмици съм с него и вече съм оправена, но няма да го вада”
“Сложиха ми го и след малко болката премина.”
“Изпитвах невероятни болки отзад, но след две седмици, откакто си го сложих почувствах облекчение.”
“С него съм дори и на вилата.”
“По-лесно се качвам по стълбите, когато ми е отзад.”
“Първо бях с тънкия, но откакто видях, че ми харесва си сложих и дебелия.”
“Сина ми, който живее в САЩ каза, че и в други страни го правят.”
“Отзад ми е вече пет години.”
“Бях свикнала с болката, но след като си го сложих тя премина”
“Останах много доволна-дори и мъжът ми си го сложи”
“Става и за мъже”
“Когато ми е отзад, се навеждам с удоволсвие”
“Когато бях без него-трудно ходех до тоалетната”
“Дълги години ги работех седнала, но на старини си го сложих и аз”
“Една приятелка ми каза, че я е оправил за кратко време”
“Ако не те оправи ти връщат парите”
 Laughing

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 17:03 от Lassi

# 48
  • Мнения: 5
 Няма никакви признаци, само е много блед. И докато не му преляха кръв неможеше да сяда и постоянно плачеше, а сега е като нов човек-сяда, вика направо подивява.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 6 713
нели84, мила много ми стана тъжно от твоя пост. Sad Дано да е по-леката форма! Praynig Стискам палци да се оправят нещата! Praynig Praynig
Пете, мила каква е тая нощ, дето сте имали?! Sad Миличкият Сашко! Confused

# 50
  • Мнения: 5
Дано всичко да е наред. И аз се надявам само аз да съм болна. Мерси за съчувствието на всички Simple Smile

# 51
  • Мнения: 137
cenitelkata , изпитано лекарство за разстройство е една детска лъжичка настърган див кестен/от тези в парковете/ обелва се кафявата кора и се настъргва бялото.Ефекта е моментален.Давала съм на малкия.Вярвам че ще ви помогне Hug

# 52
  • Мнения: 199
Добър вечер, кви са тези болести, квое това нещо...Нека всички болни бързо оздравяват и всички посрещнем празниците здрави  Praynig Praynig Praynig
Лурдес, пием NAN2, но след като прочетох тук за Милумил-а беше май с вкус на ванилия мисля да пробвам и с него.
caradchova, този кестен, варен, печен, сух как го даваш?

# 53
  • Мнения: 242
Здравейте,
Нели силно се надявам и вярвам че ще бъде по-лекият вариант. Hug Hug Hug
 Ласси май трябва да си взема и аз от това чудо дето го приказваш ,барем ме оправи  hahaha
 Абе момичета видяхте ли луната тази вечер,не сега ,ами преди часове,към 6:30-7 часа някъде,беше невероятно красива и приказна ,беше леко наклонена и отстрани имаше две звезди,като едната все едно беше в ореола на самата луна,ей как пък не се сетих да снимам,голям съм шматарок ooooh!Тая земя тотално се побърка  #Crazy newsm78
 Така така намерих една снимка в нета http://strangera.files.wordpress.com/2008/12/moon_full1.jpg  да видите за какво говоря

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 22:43 от didimora

# 54
  • Мнения: 8
Здравеите,мами!Аз пиша рядко,но редовно ви чета.Нели,стана ми много гадно като прочетох за сина ти,дано да е по-леката форма PraynigДано всички болни деца да се оправят по-бързо и повече никакви болести,защото е ужасно,когато детето ти е болно.И моя Васко беше с бронхеолит миналия месец и ние като Ваняиван бяхме за 2 дни в болница ,но после за 1 седмица се оправи.
За режима:
8ч  - АМ
12ч - 200гр каша
16ч - 190 гр. зеленчуково или месно пюре
19ч - малко плодово пюре
21ч - 200гр. АМ
24ч - 180гр. АМ
За пишките - и ние сме с незабелена,но не се притеснявам Peace
Чао за сега ,момичета и обещавам да пиша по- често Hug

# 55
  • Мнения: 137
КЕСТЕНА Е СУРОВ Peaceно говоря за дете над 3 годинки

# 56
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и аз от 100 години не съм писала, но Ради ме прави дива калинка в последно време. Явно зъби го тормозят, но не спира да вие, мрънка и реве по цял ден  #Crazy Днес мъжото се прибира, ние с Ради на спалнята, той реве и си яде ръцете, аз седя, гледам го и рева  #Crazy Направо полудях днес, имах чувството че няма да доживея вечерта Sad

Ради вече седи стабилно, върти се във всички посоки и се опитва да пълзи ама назад, защото не се сеща да си извади ръката от устата и само вири дупето - ми то с една ръка не става  Joy
Бяхме на консултация - 8980 гр и 73 см  Heart Eyes

Относно благотворителността аз съм много недоверчива и рядко вярвам, затова ако давам, то е само на сигурни места където знам къде отиват парите ми. В тази връзка всяка година давам за Българската коледа, защото по случайност в работата си се сблъсках с тях и се уверих, че наистина помагат и се прави много (освен подпомагането на болни и сираци, се купува скъпа медицинска апаратура за различни болници, което е страшно много и малко организации могат да се похвалят с това)

Нели стискам ви палци  Praynig

Петя много гадно ми стана като прочетох Sad Не се поддавай на такива мисли имаш прекрасно семейство и невероятни деца, гледай си ги и се радвай на щастието си  Hug  Peace И нали знаеш: "Живота е прекалено кратък, за да ...................................."  Wink

Ваня дано по-бързо се оправи Боби и никакви болести повече  Praynig  Peace

Аааа забравих да ви питам нещо, като излизате на разходка по какво следите дали на бебчетата им е студено? Или Ради е много зиморничев или аз съм сбъркана, като излезем и целия става леден - нос, ръце, бузи .... всичко Sad  Confused То не става все вкъщи егати съвсем ще полудея  ooooh!

Спокойна вечер на всички и всички болни да оздравяват  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте, Велин още не е заспал и аз реших да драсна няколко реда.

Нели, много се надявам резултатите от изследванията да са неочаквано добри  Praynig

Пети, и на Велин не му е забелено пишлето. Таткото ужким всяка вечер работи по въпроса, но никак не напредва. Нашата докторка не препоръчва насилствено забелване, но пък споменава хирург ако не успеем вкъщи, та не знам какво ще правим....

Много съжалявам, че има толкова болни бебчета. Не знам от сезона ли е, така растат децата ли, но е трудно. На Велин са му излезли лишеи по кожата (поне аз така ги определих  Rolling Eyes) и търся детски дерматолог, където да го заведа. Ако някой може да ми препоръча, ще съм много благодарна  Thinking

За празниците ще сме все с родата, въпреки, че аз съм против. Досега все сме били с едните на Коледа, с другите на Нова Година и малко ми е омръзнало. Ще ми се да сме си сами, но няма да ме огрее, щото мъжът ми е един...  ooooh!

За режима - имаме 3 хранения само кърма и две пюре/каша пак с кърма. На последната консултация като го казах това на педиатърката, тя шокирано ме попита докога ще я караме така с кърменето, трябвало вече да кърмя само сутрин и вечер, а в останалите хранения да имало АМ. Егати тъпия съвет  Sick

# 58
  • Мнения: 1 080
Ай добро утро!!!


Аз разбирам Фил дали му е бахър като го барам за носа - ако е топъл - ОК, ако е студен завивам - ама ние излизаме на разходка с космонафт и отгоре завивам с олекотена завивка - все се вманиачавам че ще изстине!!!

# 59
  • Мнения: 96
Добрютро!

Голямо мъртвило във форума.... Що така....
От мен за настроение тогава!

Коледна песен


Didimora, много ценна тая снимка и наистина голяма красота е било. Аз пък де съм бляла, че не съм видяла smile3527

За кестена - аз в никаком случае не бих давала подобно нящо. Някои видове са отровни.

Реяна, пиле, де си? Как тъй не си се отчела посряд нощ? Има ли бръм-бръм новини?

Koalkata в 29 ДКЦ д-р Албена Александрова работи с бебета - много я хвалят. Във форума има нейни координати.

Doly_dog  и ние замръзваме, ама то е нормално. По какво следя - по нищо, карам на 6то чувство newsm78

Хайде, бързо всички на отчеееееет!

ПП И кафето се появило!




Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 08:46 от Lassi

Общи условия

Активация на акаунт