Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 541
  • 466
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 689
Здравейте банда на годината! Simple Smile

Аз имах щастието да се уверя в това на срещата в събота - беше наистина страхотно и много се радвам, че успях да се присъдеиня. Надявам се, че и в бъдеще ще успявам да идвам. Като за първо посещение, ми се събраха много емоции и впечатления... искам още веднъж да кажа, че повечето мацки наистина изглеждат много по-добре на живо, отколкото на снимки - просто имат излъчване и са наистина страхотни... Не можах да поговоря с всички, но останах искрено поразена от Кри-кри и Боби1973... не знам защо... просто от постовете и снимките им си бях изградила образ на някакви по-различни(строги) жени, а те са толкова очарователно страхотни... просто това е излъчване, което снимките няма как да предадат... Надявам се, че това няма да обиди другите, с които успях да поговоря, защото съм впечатлена много и от тях - Denica17, Sanny, Eche, Tanya-Manya (каква усмивка!), svetlat, естествено се заразих и от енергията на Цоци и Филюдка, видях, че Вещи не е такова страшилище на каквото се прави и разбрах защо наричате Foli фея... bouquet  Айде, стига толкова четки... и извинявайте за късното включване Simple Smile

Чета ви тук коментарите за 00 и легена... та да се изкажа - чела съм на много места, че най-добрата и естествена поза за вършене на "голямата работа" е именно клекналата, защото тогава се отваря изхода, ако мога така да се изразя, а и коленете притискат червата, което било допълнителен стимул... може и да не го обясних много добре, ама беше нещо в този стил... и т.к. повечето от нас имат "щастието" да живеят в модерни апартаменти със седящи тоалетни, това още повече им задълбочава проблема... та мисля, че номера с легена цели именно да наподоби естествената клекнала поза.... поправете ме ,ако бъркам. Simple Smile

Стига толкова засега, надявам се да се включа пак скоро...

# 76
  • Мнения: 3 202
gulbenur, според мен режимът действа позитивно с разтоварване на тялото от тежестта. Очистването е от мазнини.

# 77
  • Мнения: 332
А за позата в 00 слагам малко легенче под краката си и държа коленете един до друг  tooth .

Надявам се да съм Ви била полезна

Лек и много усмихнат ден.   bouquet


Ко речИ  #Shocked
Аз това го прочетох поне 10пъти,ама ..... за ко викаш е легенчетУ  newsm78
Утре и аз ше пробвам,ама в по преклекнала форма....а ако потопя краката в топла водичка,дали ше е по лесно  newsm78


Лелеееееееее, това съм го пропуснала  hahaha Joy Joy Joy hahaha hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж какъв откривател на ценни кадри съм  smile3532

svetlat  Mr. Green Разбрах аз слънце за какво е легенчето,ама рекох па да питам  cow cow

# 78
  • Мнения: 4 202
До "red shoe" - Дай да видим де - покажи Stuck Out Tongue Winking Eye

Ни могъ, срам мъ йе  Crazy

# 79
  • Мнения: 451
До "Deva" -
повечето мацки наистина изглеждат много по-добре на живо, отколкото на снимки
А останалите, изглеждат по-добре на снимки, а на живо са ужасТ ли? tooth

До "red shoe" - Интересно, от какво ли може да се срамува, една Жена, която няма целулит? Единственото, за което се сещам, са глупавите й комплекси..

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 12:47 от tuningmania

# 80
  • София
  • Мнения: 980
Nyala искам и аз отпуск

# 81
  • Мнения: 308
   Здравейтеееееееее. Цоп и аз в новата темичка. Вещи, благодаря за труда.     bouquet

И
СКАМ ДА ЧЕСТИТЯ РОЖДЕННИТЕ ДНИ НА МАЦКИТЕ ОТ ВЧЕРА И ДНЕС.

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ С МЕСЕЧИНКИ.

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИЧКИТЕ.

   Венерас, ама че красота. Ама не говоря само за природата, мацка и половина си.   Heart Eyes   (завидях ти да знаЙш)

   Днес вече съм с МЦ. Не съм го и усетила даже. Без болки, без нищо (поне засега) и точно на 28-ия ден. Споделям, защото имах притеснения относно това. Дано и занапред да е така точен и безпроблемен. И аз съм сега с някакви плюсчета и минуси. Кантара се клатушка ту нагоре, ту надоло и ще чакам края на МЦ с надеждата да видя чисто 73кг. поне.

   Вчера трима човека ми казаха, че съм отслабнала и корема почти го няма.    newsm44  Е такъв кеф няма. Аз все си мисля, че не ми личи много, но не успях да спра да се усмихвам при тези комплименти.

Дами, искам да ви се похваля, но не със свалените килограми, които са факт отдавна, а с липсата на какъвто и да е било целулит.
Абе от известно време все се вглеждам, стискам, ама портокалова кожа няма  Crazy

   Red shoe, би ли споделила (ако не е нахално от моя страна), дали си имала доста целулит и от колко време си на диетата. Аз на единия крак имам доста изразен целулит. Гледам, че намалява, но все още се забелязва с невъоражено око.    Mr. Green   Вярно, че съм на режима от месец и десетина дни, но всеки ден разглеждам карака си с надеждата да не го открия. Може би е рано, но .... .

   Щях да пиша и друго, но малката се събуди и е време за обяд.

   Много целувки от мен за всички в бандата на годината и лек и усмихнат ден ви пожелавам.    Hug
  

# 82
  • София
  • Мнения: 1 590
До "Deva" -
повечето мацки наистина изглеждат много по-добре на живо, отколкото на снимки
А останалите, изглеждат по-добре на снимки, а на живо са ужасТ ли? tooth

rotfImao rotfImbo rotfImao

# 83
  • Мнения: 4 202
     Red shoe, би ли споделила (ако не е нахално от моя страна), дали си имала доста целулит и от колко време си на диетата. Аз на единия крак имам доста изразен целулит. Гледам, че намалява, но все още се забелязва с невъоражено око.    Mr. Green   Вярно, че съм на режима от месец и десетина дни, но всеки ден разглеждам карака си с надеждата да не го открия. Може би е рано, но .... .

Да, имах доста  Embarassed
На режим съм от... виж ми в подписа, че в момента не се сещам  Blush
От средата на юли месец някъде.
В 3та фаза съм от 2 месеца и чак сега забелязвам, че целуллита е почти изчезнал, така че бъди търпелива  Wink


До "red shoe" - Интересно, от какво ли може да се срамува, една Жена, която няма целулит? Единственото, за което се сещам, са глупавите й комплекси..

tuningmania, абсолютно си прав, не се бях замисляла. Така сме устроени хората, че килограмите се махат по-лесно от комплексите. Борбата с изкореняването на комплексите е много по-жестока  Grinning

# 84
  • Мнения: 451
До "red shoe" - И след като вече се замисли, защо пак не виждамЕ снимки?

# 85
  • Мнения: 469
Здравейте банда!
Съжалявам, че не можах да гласувам, но ми сменяха компютъра и докато ми включат Интернет, вече беше минал срока за гласуване, но и без мен е станала работата
Поздрави за всички рожденнички!  bouquet
Креми, само кажи в колко часа ти е удобно и кой край на града ти е познат, аз при всички случаи ще дойда да се запозная на живо с теб
Видях, че имаме нова шуменка, с която ще ми бъде много приятно да се запозная също
Пожелавам лек и отслабващ ден на всички!
Пропуснах да изкажа възхищението си от всички на Софийската среща, страхотно чаровни,  усмихнати и красиви дами!

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 13:09 от vani_nik

# 86
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря на: Цоци, Слабеее, Крииииии Hug, Мерито, Айнур, Еванетка, Росчооооо Hug, Весито 5 Embarassed и аз съжалявам, ама и ако подскажеш кое заслабнало девоче си ти... ще ми е по-лесно, свързвайки името с образ и не на последно място Либофффффффф Heart Eyes Hug
Филюдкаа всеки ден си паля газовото с твоят пеещ дядо коледа  Hug

# 87
  • Мнения: 4 202
До "red shoe" - И след като вече се замисли, защо пак не виждамЕ снимки?

А снимки и преди съм пускала, ето ги, сега дори съм с още 2 кг. надолу.
Но снимки, на местата, където се вижда, че нямам целулит няма да пусна  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 31
baci, благодаря!
Аз именно затова го правя - да избавя тялото си от тежестта.
Но за пръв път срещам човек, който да не си поставя като основна цел отслабването (или най-вероятно не си го признава). Знам ли....
Смеем се ние за тоалетната, ама аз почти от месец за пръв път вчера видях зор. Голям ейййй! Joy
Верно, днес си реших проблема, но.... така не съм се напъвала като раждах.....
Аз нямам проблем по принцип и вчера оцених колко е гадно на практика...
А за седналото положение - да, така е, но пък хора, свикнали на седнало не могат да я вършат клекнали. И обратно. Но да се пробва не пречи, колкото и смешно и забавно да звучи, на практика е трагично като не става.

# 89
  • Мнения: 1 575
За финал и приключвам вече с този дроб - върнах го в магазина, човекът беше притеснен, бяха се обадили от ДВСК, не бяха отишли, никога няма да разберем какво беше това...
Поне ме гониха до улицата с още "топъл-топъл", толкова пресен друго парче дроб, приех го със смесени чувства...Може и аз да пресилих нещата, но както казах и снощи, явно в момента реагирам прекалено с тези образувания по органите...
Хайде, това беше...

Общи условия

Активация на акаунт