Отново ужастният цистит

  • 128 902
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 160
Смени мъжа.  Laughing Не мога да си спомня източниците, отдавна беше, но четох, че тези проблеми са вид отрицателна реакция. Ако партньорът ти не е подходящ, един вид.  Rolling Eyes Да, да, знам как звучи.  Laughing Между другото, преди години и аз бях с такива оплаквания. Преглеждах се, лекувах се (с лекарства, чай какъв ли не, нагревки и всичко), пак се появяваше. Бях се отчаяла. Разделих се с гаджето и от тогава вече десет години (да чукна на дърво) нищо ми няма. Имам още примери в "архива", но са на мои близки и познати жени, та не е редно да го обсъждам.
П.П. Е, доста крайни мерки, но пък върши работа. Човек какво ли не прави за здравето. И за щастието си. 




Василиса,това не е много умно дето го казваш,а уж си Умница??? Mr. Green

Да, малко шеговито го е казала, но е така. Четох някъде, че когато имаш проблеми, неразбирателства с партньора цистита се проявява. Ако се опитате да промените отношенията си с партньора, ако преразгледате отношенията си, оплакнавията изчезват. Аз имам същите наблюдения. разровете се из нета. Може да го прочетете в книгата на Луиз Хей, "Излекувай живота си".

# 76
  • някъде
  • Мнения: 4 956
и аз страдам от цистит от време на време Tired
Ходила сьм на уролог- всичко уж е наред, два пьти сьм била и на инжекции, наскоро пак имах проблеми и си купих хапчета и засега не се е обаждал. Трябва да се пие много вода и да се пазят краката и крьста от студено Peace

# 77
  • Мнения: 90
Гадничка е тази болест! Но аз се справям с чай от мечо грозде, помагало ми е и лененото семе и пиенето на много минерална вода. Разбира се ако болките са много силни, това може само да ги пооблекчи, но не и да ме излекува. Ако го хванете в самото начало на болестта и не се е появявало паренет с месеци помага и една сварена бира за 10 минути ври, заедно с една лъжица мед и една връзка магданоз. Не ме питайте каква гадост е на вкус - но като човек знае, че болката не се търпи е готов на всякакви бабини лекове!
А антибиотиците - помагат ако са правилно определени, но не може само с тях по 10 пъти в годината! Имунитетът ни отива на кино, защото антибиотиците избиват всички бактерии - и ненужните, но и нужните на организма!

# 78
  • Мнения: 902
Цитат
чай от семки на тиква и налагане в областта на бъбреците с "лапи" от ленено семе. Прави се, но не повече от една седмица. Това е рецепта на Ванга.
Какви са тези "лапи" от ленено семе?newsm78
Цитат
Четох някъде, че когато имаш проблеми, неразбирателства с партньора цистита се проявява. Ако се опитате да промените отношенията си с партньора, ако преразгледате отношенията си, оплакнавията изчезват.
Имам цистит, но нямам партньор - къде да търся проблема в случая?

# 79
  • София
  • Мнения: 1 139
На мен ми помогна Уроваксом Peace

# 80
  • Мнения: 90
Уроваксом и на мен ми е помагал, но в интелес на истината няколко месеца по-късно циститът пак се появи. Така че не можа да ме излекува...за съжаление. За "мечите лапи" и на мен ми е много интересно как се правят - аз ленено семе съм пила само под фората на чай - вареше се в определено количество вода и се прецеждаше. След това май го пиех по 3 пъти и ден, но съм забравила рецептата, което е лошо, защото помня че ми помагаше! Днес пак зверски ме боли и направо ми два да плача без да спирам...!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 508
никакъв ефект няма Монурала снощи го изпих и тази сутрин пак ме боли  ooooh!,ще се гръмна

Не съм пила български Монурал и не знам, какво пише в листовката му. По принцип има някои тънкости при пиенето му, неспазването на които може да попречи на лечението. Много е важно да се пие на гладно, преди лягане, и след това задължително трябва да стискате и да не ходите до тоалетна колкото може по-дълго.

Ако не е помогнал първият прием на лекарството, вземете го още веднъж, и се постарайте да спазите тези изисквания  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 90
Ако някой знае още бабини рецепти дето помагат вместо антибиотик нека пише, моля!

# 83
  • София
  • Мнения: 1 508
На мен много ми помагат червените боровинки - пресни или замразени, поръсват се със захар и се ядат, когато имаш нужда, в каквито искаш количества.

# 84
Здравейте на мен днес ми се случи, даже дигнах температура, изпотих се цялата и ме втресе. Заедно с това изтърпях и всички стандартни симптоми. Пих Уринал и мама ми запари смрадлика с която да се напаря. Почувствах се много добре и сега уринирам свободно без болка, щипене и парене. Но утре имам час за гинеколког и ако е нужно уролог, надявам се да не ми се повтори но пробвайте методите ми- ефикасни са.

# 85
  • Мнения: 50
Използвайте   УРОНАТ   капсули-3х2 капсули. Ефектът е поразителен пийте ги поне 15 дни така и после ги намалете на 2х2 капс. за  40 дни. На мен тази комбинация ми я предписа един професор и наистина съм много доволна.

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Смени мъжа.  Laughing Не мога да си спомня източниците, отдавна беше, но четох, че тези проблеми са вид отрицателна реакция. Ако партньорът ти не е подходящ, един вид.  Rolling Eyes Да, да, знам как звучи.  Laughing Между другото, преди години и аз бях с такива оплаквания. Преглеждах се, лекувах се (с лекарства, чай какъв ли не, нагревки и всичко), пак се появяваше. Бях се отчаяла. Разделих се с гаджето и от тогава вече десет години (да чукна на дърво) нищо ми няма. Имам още примери в "архива", но са на мои близки и познати жени, та не е редно да го обсъждам.
П.П. Е, доста крайни мерки, но пък върши работа. Човек какво ли не прави за здравето. И за щастието си. 




Василиса,това не е много умно дето го казваш,а уж си Умница??? Mr. Green

Да, малко шеговито го е казала, но е така. Четох някъде, че когато имаш проблеми, неразбирателства с партньора цистита се проявява. Ако се опитате да промените отношенията си с партньора, ако преразгледате отношенията си, оплакнавията изчезват. Аз имам същите наблюдения. разровете се из нета. Може да го прочетете в книгата на Луиз Хей, "Излекувай живота си".
Хм, интересно и донякъде има логика. Обаче някак не мога да си го представя за 3-годишно дете. Може би трябва да обърна внимание на госпожите в градината да засекат дали не е сменила другарчето по легло, че сега от година насам няма проблем.
Това беше жалък опит за черен хумор, но да, дъщеря ми вече година няма оплаквания след Уростим.

# 87
  • Мнения: 530
На мен много ми помага отварата от синапено семе. По-принцип се препоръчва за бъбречни проблеми, но и за цистит помага.Правя си профилактично  веднъж месечно и я пия  вместо вода 1-2 дни.

# 88
  • Мнения: 553
от години страдам от хроничен цистит и съм пробвала всичко Sad превантивно може да се пия следните неща за да не се стига да обострени кризи : чай от пъпешови семки, чай от коса от царевица, отвара от смокинови листа (помага за бактериалните инфекции).
Отварата от смокиновите листа за мен е най-ефикасна. В 300 мл. вода се варят 6 листа от смокиня докато водата изври наполовина. Пие се по 50 гр. три пъти на ден - един курс на лечение е 10 дни. Дано да ви бъде полезно Simple Smile

# 89
Здравейте!
Дори да ви звучи малко странно и аз като по-горната съфорумка имах приятел , с скойто всеки път след секс се възпалявах и пишках кръв и пиех антибиотици ! какво ли не правех и Неоренал съм пила и най-различни отвари и не биваше, но откакто го смених нещата ми се оправиха !
А сега искам да попитам някой дали знае нещо билково, някаква отвара , освен белият равнец за кървене между цикъла, че вече какво ли не пих цяла година и н бива и не бива ! Само хормоналните ги пропускам, защото ме е страх от тях !

Общи условия

Активация на акаунт