Мами в Белгия - 9

  • 16 005
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 121
Да, бистри са. Чак от вчера взеха да се сгъстяват. Ползваме капки от американският му педиатър. Лекарства аз лично не пия, поне не за настинки или грипове, оправям се с течности и повече плодове. Той лекарства досега никакви не е приемал. А хомеопатия не ползвам, нямам никаква информация, даже тези капки, за които говориш не знам къде да ги намеря? При хомеопат ли трябва да отида?

# 256
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Не, това не са капки, а хомеопатично лекарство на гранули. Аз на Мартин капки съм капала веднъж. Доста скептично съм настроена към тях. Предубедена съм ,признавам. Иначе на хомеопат трябва да се отиде, за да му изпише правилното лекарство. Мен от бистри сополи не ме е страх, само причиняват дискомфорт, но от гъсти - си имам едно на ум, че може много бързо да стане бактериална инфекция.

# 257
  • Мнения: 1 121
Ясно, разбирам. Сега вече му минават и май няма да има нужда да го водя на хомеопат, но ще го имам предвид, дано не ми трябва де. А твоят в Брюксел ли е?

Иначе при нас зора е с бистрите сополи, точат се по 10 дни, ама веднъж почнат ли да се сгъстяват минават до 3 дни.

# 258
  • Мнения: 872
Just, Baby Dump винаги имат намаления на различи стоки. Винаги нещо е в промоция, определен цвят на количка Quinny, определена стая -  мебелите и аксесоарите към нея, столчета и тн
Отделно пък шишенца и други дребни нещица са по-евтини.. Има и дрехи...  Peace
Ти докъде си с подготовката? Това е най-приятния момент на очакване на бебко...  Heart Eyes

Rylie , ти?
И Виктор влачи едни бистри от няколко седмици, чистя само с физ. разтвор и помпичка. Няколко пъти вдигна  Т, мъчат го и зъби  Tired Но пък видимо расте с дни, започа да седи , да играе с играчки.. 

# 259
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Райли, моят хомеопат е в БГ Simple Smile

Мария, аз съм доникъде. То има още доста време де. Само бебешките дрехи на Марти донесохме от БГ. Но както има време и не мога да се откъсна от работа, да не се наложи таткото да купува всичко в последния момент. Аз поне листа за раздане ще подготвя Wink Което ме сеща - трябва да нося нощници за мен...не е ли странно? newsm78

# 260
  • Мнения: 1 572
Just, Baby Dump винаги имат намаления на различи стоки. Винаги нещо е в промоция, определен цвят на количка Quinny, определена стая -  мебелите и аксесоарите към нея, столчета и тн
Отделно пък шишенца и други дребни нещица са по-евтини.. Има и дрехи...  Peace
Точно това и аз щях да кажа , в магазина винаги има нещо на промоция , ние ще трябва да купуваме бъги , аз не знам от каква възраст ги слагат в тези по-олекотените?
Ако не те затруднява можеш ли да видиш дали има нещо интересно и да ми кажеш после , то не е спешно де
Райли като ти гледам подписа вече си на финалната права май , ами да ти пожелая всичко най-най преди да съм пропуснала , чантичката стегна ли си  Laughing

# 261
  • Мнения: 872
Jeje, можеш и сега да го слагаш в такава количка, има различни положения на гръбчето, не е проблем да заспи. По-интересно е до кога ги слагат в тези колички, че съм виждала и 5 годишни в количките и с биберон  Mr. Green
Just a Girl, кое е странно за нощниците ?  newsm78

# 262
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Мария, ами аз си мислех, че в болницата дават от тези болничните нощници, с които съм виждала жените в родилното. Много грознички ми се струваха да си ги купуват сами  Embarassed Говоря за едни такива бели на точки ли са, на ситни цветя ли, незнам...А да не би специални нощници за родилното да продават?

# 263
  • Мнения: 872
Ами не, аз и двата пъти съм си носила мои нощници, както и дрехите на бебо.
Втория път нямаше време да се преобличам и раждах по тениска  Embarassed
Дрехи за бебо ми предлагаха, но аз си носех.
За нощници,  дават в Бг, сигурно с цел да не се внесе някоя инфекция.  Там са забранени и свижданията, дори и таткото трудно влиза в болницата, пък тук на първия час се изредиха цялата рода, да мляскат и целуват.  Whistling
Разлики от тук до небето ..  Wink

# 264
  • Мнения: 1 572
И аз си носех нощница , даже специално отидох да си купя че да не се излагам , и си купих цикламена че бебето да ме познае  Crazy  Laughing Laughing Laughing , защото нали в началото само ярки цветове различавали уж.И аз си носех за бебето дрехи , и без това тамошните не му ставаха той се роди 53 см и 4 кг и казаха че отдавна не са виждали такова голямо бебе  Rolling Eyes
Аз на втория ден накарах мъжа ми да ми донесе одеало че там имаше само чаршафи за завивки а аз винаги спа дебело завита

# 265
  • Мнения: 90
Jeje първия месец бебетата виждат Черно и бяло ,та едво ли е те е познало по цикламената ноЩница , по  скоро миризмата,гласът  и прегръдките  Peace
Дават ноЩници но те са едни такива бели на тоЧки с кажи реЧи гол гръб-много секси  ,та аз си носех дрехи ,заЩото се рахождахме по коридорите ,ходехме да пиеме кафе .Бебешки Дрехи съЩо дават от болницата ,аз съЩо носех .Првите дни препоръЧваха  дрехите да са от 2 Части (поне така беше в болницата където раждах),за да може пъпЧето по бързо да засъхне(да диша) и да падне и наистина нашето падна на 5 ден

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 02:46 от Shakira26

# 266
  • Мнения: 1 572
Благодаря  Laughing Laughing Laughing

# 267
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Привет от Белгийска земя Simple Smile Прибрахме се снощи, почти след инфарктно излитане от София. Но само с 2 часа закьснение. Вчера следобеда такава снежна буря удари София, едвам стигнахме летището. После самолета го размразяваха, чистиха пистите....Та така. Много студено тук, аз сьм от 9 години в Белгия и такава зима не помня, а и сняг. Добре че колата ни беше в гаража Mr. Green Та така, сега се опитвам да се осьзная кьде сьм, да се вьрна кьм обичайните задьлжения и да се опитам да се адаптирам отново. Тази ваканция бе незабравима, с нашите по праздниците,
 излизахме с приятели, бяха се вьрнали хора които не бях виждала отдавна, карахме ски - дори и на нощно каране ходих. Ех, в такива моменти носталгията ми е жестока, снощи си поревах и се попитах какво точно правя тук....Но ще ми мине, вьпрос на време, както винаги... Cry

# 268
  • Мнения: 1 121
Аз съм готова с покупките за бебка, има си дрешки всякакви нови и от батко си Laughing само ми остава двойна количка-харесала съм си една американска, но оглеждам и по магазините тук така, че приемам всякакви идеи и съвети, ако можете да ми препоръчате нещо Grinning А чантичката не е готова, имам другата седмица среща с една акушерка в болницата, в която ще раждам и ще видим какво ще ми каже да си нося. Имам 3 нощници от раждането на синът ми, ама нали беше лято и са едни тънички, с къс ръкав, тука като знам какъв хладилник е навсякъде, сигурно ще си умра от студ, та май ще си купувам още, ако кажат да си нося.

Онзи ден разгеждах едни чорапогащничета, уж размер 3 месеца, а едни дребни, абсурд да й станат, освен ако не се роди 2 кила.

novaa, добре дошла, радвам се, че си си изкарала хубаво. Не се натъжавай, ако живееше в България, нямаше да става такъв купон, щеше да се дразниш от всички неуредици и пак щеше да се питаш "какво правя тук" Peace

# 269
  • Мнения: 90
не разбрах  заЩо тоя цитат и какво му е смешното   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт