Работещи майки 2006 - тема 18

  • 25 367
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Добър вечер!

Ние с мъжа ми се отдадохме на пазаруване за Кало и мързелуване този уикенд.  Mr. Green Еретично направо  Joy Вчера прекарахме необичайно много време в Скай Ситито с кумовете, но купихме на Кало голям комплект инструменти - бормашина и прочие неща, лаптоп, пералня, книга и оригинален екип на Манчестър Юнайтед с Бербатов на гърба  Mr. Green
И ние купихме на щерката на кумовете подаръци и после се отдадохме с чиста съвест на лакомщия в една пицария   Joy Детето до днес на обяд беше при майка, та успяхме да наваксаме и малко със съня   Wink

Утре естествено пак на тръстиката, при това дежурна.  Tired

# 61
  • Мнения: 993
Майра, че тя отгледана момата!  Hug Heart Eyes Браво!

Миньон коя е книгата?

"Детето и ние" на д-р Хаим Гинът. Ако ти хареса, от същия авторски колектив има и други книги, включително тренировъчни помагала. А ти на каква диета си? (не че имам нужда в момента, но ми е любопитно)

Нана
, казвай бързо за инструментите! Ако и снимка сложиш, цена няма да имаш! Моят инженерчо след рождения си ден цяла седмица спа с един гайковерт - подарък от мои приятели - още си играе с него. Мислех да не купувам играчки тази Коледа, но ти май ще ме разубедиш...

# 62
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана[/b], казвай бързо за инструментите! Ако и снимка сложиш, цена няма да имаш! Моят инженерчо след рождения си ден цяла седмица спа с един гайковерт - подарък от мои приятели - още си играе с него. Мислех да не купувам играчки тази Коледа, но ти май ще ме разубедиш...

Ето ги инструментите - Работилница с инструменти за промоционална цена от 42,99 лева.

http://hippoland.net/catalogs/chr2008/Christmass2008-full.pdf

И аз не мислех да купувам обаче, след като го хванахме преди няколко дни да мъкне Бош-а на баща си, викайки бъъъъъъъъъър бъъъъъъъъъър - по-добре да купим, че да не даде фира играчката на баща му  Joy

# 63
  • Мнения: 1 271
На протеиновата но аз бях достигнала срахотна цифра щом имама  да сваля още 10 кг за да съм горе долу добре си представете, ама нещо тези дни всяка вечер си пия винце и сигурно няма скоро да имам движение надолу.

Днес ще ходя до книжарниците, щото Петър пак иска книга за Коледа, та ще взема и тази.

Майра, Задравчо е фен на Ноеми, като видя снимката вика "бебе", даде въздушна целувка и се хили.

# 64
  • Мнения: 1 241
Майра, много е пораснала Ноеми, голяма сладурана е!  Heart Eyes И колко прилича на теб.

# 65
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Прекрасен да е денят ви!
Майра, пу-пу! Много порастнала ми се вижда. Кога се роди, кога седна като човек ... Хубавица, с тези големи очи ...
Аз за Коледа търся писта Hot weels. И едно влакче трябва, но сме го намерили.
Ох, този последен работен понеделник ... тежииии

# 66
  • София
  • Мнения: 12 554
Ох, този последен работен понеделник ... тежииии

Що последен!? newsm78

# 67
  • Мнения: 2 109
Ох, този последен работен понеделник ... тежииии

Що последен!? newsm78

абе и аз чух, че некви хора щели да празнуват некви празници и немало да работат Joy
не знам за какво горят ?!

(това ме подсеща за един диалог по повод цветовете, който се разиграва у нас ежедневно):
Ма(мо), тези кви са?
- Жълти.
А този КВЪК е?
- Червен.
АААаааа ааа.. Червен е този, Даа....

аз започнах книга за кайо и сара и пак нЕма спане. Ужас. Ако нямаше да поръчва толкова много бройки, нямаше да гоня краен срок за намалението, ама нали сме много маймунки на опашката ...

# 68
  • Мнения: 4 970
Аз минавам само с едно  "разпис" .....И споделям че свекитата останаха и днес на гости #2gunfire Добре че съм на работа, че ще яхна яко метлата.От сутринта съм луднала заради тях.Че и Дари останал вкъщи по повода и сега вместо да съм спокойна че е с баба си и дядо си,  троша нерви  #Cussing out

# 69
  • Мнения: 1 668
И аз да се запиша... Май и аз ще почина тази коледа поне 5-6 дни от 20  Joy Joy Joy, което не ми се е случвало от години. Кефффф... Калино моме, готви се за голямото учене.

# 70
  • Мнения: 1 584
Герчо, какъв английски - почивай  Wink

Ние заминаваме на една къща в Италия с много приятели - 12 възрастни и 3 деца, 2 от които нашите Mr. Green После при сестра ми - и тя има един разбойник Mr. Green Лудницата е пълна - общо 14 дена. Ако оживея - чакам медал  Laughing

# 71
  • Мнения: 30
Аз все още се наслаждавам на почивката, но пък сърце не трае и взех да изкарам един шофьорски курс. Hug newsm10
Весели празници на всички работещи, отскоро и аз в редиците ви. santa2  madnoel People Santa Close-mas:

# 72
  • Мнения: 1 668
Айде привет и от мен! Не трябва да се хваля аз с почивки, че ми излизат през носа. Както вчера си направих планове да почивам следобеда получих предизвестие от човека, на които най-много разчитам във фирмата... Естествено няма как да намеря и обуча човек за неговата позиция за 1 месец (и то месец, в които 50% от времето са празници), та живот и здраве след 15ти януари дупе да ми е яко, а дотогава трябва да си припомня позабравени моменти от типа - как се прави ведомост, кво е това животно декларация 1 и 6, къде се подават болнични, как се прави хонорар сметка, как се отчитат доставчици и куп досадни неща, с които бях казала, че няма да се занимавам повече в живота си. Естествено шефа реагира с оправяй се - аз си имам други проблеми и вече всичко ми идва до гуша. Направо не се побирам в кожата си  Sick

# 73
  • Мнения: 30
Ger4o, ти счетоводен отдел ли завеждаш? Наистина е много пипкава работа, а и неблагодарна навсичкото отгоре. ooooh!
Как така напускат тези хора, нали уж съкращения, безработица и т.н. а те напускат. Thinking  newsm78
Ще се оправиш и ти пожелавам в най-скоро време да му намериш достоен заместник. Praynig
Лек ден на работещите аз ще залягам над листовките за шофьорския курс.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 109
значи търсим счетоводител....
дано бързо намериш.
много гадно.
съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт