Работещи майки 2006 - тема 18

  • 25 410
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 241
Ехо,  Hug
Чета ви, но нямам време да се включа. И моята почивка ми излиза сега, не само през носа обаче...

Герчо, неприятно. Дано наистина намериш подходящ човек в най-скоро време!

Майра, весело изкарване на празниците в моята любима Италия!  Heart Eyes

Кали, ако искаш може да ни покажеш снимките на Кайо и Сара? Няма да ни лишиш от тази красота, нали?

# 76
  • Мнения: 1 668
miglena.megi , завеждам квото се сетиш, включително и счетоводния отдел... За съжеление доста работа вършеше въпросния човек и то не само счетоводна, много бумащина, много нещо... Та не ми го побира акъла как ще намеря такъв човек от днес за вчера, че да се обучи за 1 месец. Всъщност въпросния младеж го уча вече 5 години и пак ... Абе такава депресия ме е налегнала, че не ми се говори. Май имам отчайваща нужда от почивка, пък после ще го мисля....

# 77
  • Мнения: 1 241
Май имам отчайваща нужда от почивка, пък после ще го мисля....

Имаме участник познал верния отговор!!! Герчо, това е нещото, което трябва да направиш.  Hug

# 78
  • Мнения: 2 109
Дю, тук са снимките в супер суров вариант:

http://picasaweb.google.bg/tatyanaslaveykova/BgDPvG#

качих ги за майката на Сара и една приятелка да дават идеи за текстове към снимките, че ми е много трудно да измислям. ако ти дойдат идеи, моля те сподели Simple Smile

но снимките само така не са хубави.

а тук са и първите 10тина странички, нещо са ми много трудни, не е като с първата книга.

http://picasaweb.google.bg/tatyanaslaveykova/GWrEFK#

# 79
  • Мнения: 30
Ger4o, не се коси. Почини си и след празниците проблема сам ще се реши. Hug
Само едно питане във вашата фирма не обучавате ли поне двама души на едни исъщи неща, та при такива ситуации, болест, отпуск да се реагира? При нас поне е така, ама ние сме банка, но все пак гледат да има по-малко персонал, съответно по-малко заплати. Thinking newsm78
 ooooh! Вече се обърках аз от една година съм аут и сигурно съм в облаците. Peace

# 80
  • Мнения: 1 668
miglena.megi , това искрено ме разсмя  Joy Joy Joy. Ние сме телевизия общо от 150 човека... Ако обучаваме по 2-ма човека за всяка позиция от администрацията ще имаме порече народ там, отколкото пред камера - няма как да стане... В банка е друга - там работата е почти еднотипна и почти всички позиции са взаимозаменяеми, при нас е друго - май само аз мога да сборя сравнително успешно почти всички позиции - ама една глава - за кое по-напред... Ама и аз съм от първия и ден...

# 81
  • Мнения: 4 970
Ей, Герчо......... що не свирна  онзи ден- да се включа в ударната  група за помощ .И без друго се чудех къде да се скатая  заради гостуването на свекитата Whistling . А и няма да е нужно толкоз много да ми обясняваш.... Схватлива съм Wink

# 82
  • Мнения: 2 109
Ей, Герчо......... що не свирна  онзи ден- да се включа в ударната  група за помощ .И без друго се чудех къде да се скатая  заради гостуването на свекитата Whistling . А и няма да е нужно толкоз много да ми обясняваш.... Схватлива съм Wink

велмар, ама тя все още си търси човек

Шшш... Гер4о, що не поканиш свекърва й пак на гости Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 12 567
Ей, Герчо......... що не свирна  онзи ден- да се включа в ударната  група за помощ .И без друго се чудех къде да се скатая  заради гостуването на свекитата Whistling . А и няма да е нужно толкоз много да ми обясняваш.... Схватлива съм Wink

велмар, ама тя все още си търси човек

Шшш... Гер4о, що не поканиш свекърва й пак на гости Joy

Мани недейте, че ще ми уморите сватята без време  Joy

# 84
  • Мнения: 2 109
Ей, Герчо......... що не свирна  онзи ден- да се включа в ударната  група за помощ .И без друго се чудех къде да се скатая  заради гостуването на свекитата Whistling . А и няма да е нужно толкоз много да ми обясняваш.... Схватлива съм Wink

велмар, ама тя все още си търси човек

Шшш... Гер4о, що не поканиш свекърва й пак на гости Joy

Мани недейте, че ще ми уморите сватята без време  Joy

нннеее...
тя е избяга при Гер4о да работи.

# 85
  • Мнения: 30
Герчо, ти в коя телевизия работиш? :peace
Там с много малко административен персонал ли разполагате?Мислех, че там са по-ларж нещата. Hug Все пак счетоводната работа не е за подценяване. Пък и счетоводните казуси са малко по-специфични.  newsm78 Елементарно : Дори за да си вземат заплатите лицата на телевизията пак трябва да минат през този отдел. Поне аз така мисля. Или пък вие сте на изнесено счетоводство.  Thinking
 ooooh!Май много взех да разсъждавам и старите навици взеха да се връщат в мен. Blush

# 86
  • Мнения: 1 668
Меги, счетоводството се прави от една счетоводна къща... Нямам притеснения за там, но изплащането на заплати, хонорари и т.н. ЛИЧЕН СЪСТАв няма как да го пратим някъде щото е голяма хамалогия и трябва да е на място. Изплащането н тези неща става също на място и така... В момента момчето, което напуска беше и касиер и личен състав и имаше и доста други функции... Свърши времето със счетоводните отдели по 50 човека. В момента за 150 човека 1 човек за тая работа ни е напълно достатъчен. Хора дето да си бъркат в носа няма да назначаваме, а и предпочитам високи заплати пред 2ма човека на ниски...

Девойки, взехте ме на мезе вие... Да не взема свекитата и да бачкат тука, че тогава страшно  Joy Joy Joy

# 87
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ger4o, да ти пращам мойта - без билет за връщане. Има даже бонус - счетоводителка е. Ама да ти кажа - само това й е бонуса.  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 12 567
Ейййййй изпуснах аз далаверата...Щото нямам свеки  Mr. Green Иначе можех да изкарам някой лев от експлоатация  Wink

# 89
  • Мнения: 5 401
Да взема да се включа и аз при вас.. С просто око видях поне трима мои любими герои сред вас.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт