Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях -62 тема

  • 48 396
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 358
Малеее #Crazy и аз като Ванчето тотално ви изпуснах.
Почвам отзад напред и ако пропусна някого не е нарочно ама много торти много нещо ooooh!
Краси Мира - браво че и без именник не си спраля да тренираш.Радостни са били у вас.Спор няма Peace
Аз съм си - много идейна кесийка Hug,Ванче  - тебе няма да те коментирам Hugи въпреки всичко пак критики си намираш.Много е яка тортата Peace, Крисче - толкова ми хареса влакчето ти.Направо ми се прииска да съм дете.Много шарено, много пъстро и с настроение.Личи си че е правена с любов тая торта за любимия племенник Hug
Психокук - много хубава рибка PeaceРумя и твоята торта много идейна за празника Peace
Надя - розичките са добри, покритието малко дебеличко ми се вижда.Ще свикнеш ще видиш Hug
Две в едно - и ти си се рвдъхновила гледам от "онзи" сайт Wink
Духи Пухи - Страааахотна торта.Такива звездички в два цвята смятам да направя на Коледния кейк Peace.
Муцунка - какви цици само.Щастлив е бил именника Mr. Green Wink
Милена - есктра старец Wink Peace
Стефи - страшно ми хареса тортата в влюбените.Открадвам си идеята Wink
Барцела - ЧРД на мъжа ти.И как само си написала СКЪПИ Heart Eyes.Срахотен рибар Peace
Албенка - страшно ми хареса Гараша.Бордюра отстрани ме грабна.Как го направи newsm78.И футболните топки , и плодовата торта и нинжите - абе майстора си е майстор Peace
Карамелка - тортата за празника на училището на сина ти един път.То лоша торта няма момичета Hug
Личи си труда, страранието, любовта с която са правени.
Пепи - за тебе само Peace Peace Peace И догодина за твое бебче за видим такава единичка с фермичка Hug Hug Hug
Дестини честито за повода Hug.Много хубава бутилка.
Нъпълнихте ми очите и сърцето момичета Hug.Така ми се прави торта, ама фалирах вече покрай тия Коледни сладки ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 618
Хайде и аз с едно дупе Mr. Green ама пак  са станали нереални цветовете Thinking

# 47
  • Мнения: 452
Наистина,човек да не влезе един ден и няколко страници минали.Е сега как да ви изброявам.
Краси,поне помоли ли я тази златна рибка за едно желание за Коледа.Хубава е и цветовете също.
Крисче,влакчето е много добре направено,винаги като се сглоби тортата, детайлите стават като че ли по-хубави.
Пепи,нямам думи,като се сетя,че и аз ще показвам Йори и чак ме хваща срам.Твоят е страхотен,изобщо цялата торта.
Аз съм си,хареса ли му на твоя "банкер" тортата.Дано да му донесе парички.
Ванче,тези идеи ми се виждат доста сложни,ако са върху торта може би веднага ще ме грабнат,но така....Всички картинки,които са за трансфер може да се правят по този начин,но нали все пак трябва да се рисува,а който не може /като мен/само ще гледа.
Е да покажа все пак и моите три торти от вчера.







Съжалявам за големите снимки,но така и не се научих да ги правя малки /ако някой изяви желание да ми помогне ще съм му благодарна,може на лични/

Дестини,страхотно дупе,а повода какъв е?

# 48
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
barcela хареса му Laughing а децата веднага му изядоха "парите" Crazy Mr. Green Crazy

Страхотни са ти и трите торти   bouquet  bouquet  bouquet

destini страхотно дупе  bouquet Hug

# 49
  • Мнения: 2 708
Абе Дестини, това дупе мнооооооооооооооо яко бе. Много истинско, като на плажа все едно. Страхотия.

Барчела, много са ти хубави животинките. И на Мечо блузката - винаги му се радвам на Пух като го видя с това блузе. Много са сладки всичките. Цветенцата не ме кефят много, но животинките са страхотни. А тая втората торта как се прави бе жена.  #CrazyТова като фото декорация. Или е такова newsm78 Такова нещо верно ли можете да правите и него в домашни условия. Вие направо ще ме гръмнете #Crazy Аз просто луда ставам с вас. Не знам дали ще имам сили да изуча поне част от Фатките ви. ooooh!

# 50
  • у дома
  • Мнения: 1 581
пу да коментирам само тортите от тази тема  Naughty просто не успявам да ви следя напоследък  ooooh!

ама първо да покажа моето творение Simple Smile поръчаха ми тортичка за един татко и неговото двугодишно диване. татито си има мотор и въдица, затови и закачката е такава  Mr. Green вътре е гараш, на външн вид се одобри, очаквам мнение за вкус и евентуално снимки на разрез или парче newsm78 покритието е готова моделираща маса..

тази и следващите  Grinning

Надя 73, на мен лично тортата ми харесва  Peace опитай следващия път по тънко да разточиш покритието за розите  Peace
Rumya, с какво си покрила под рибката  Thinking а рибката от какво е?
duhi_puhi, тортата-подарък е супер, малко само тези кафяви ромбчета не ми се връзват  (поне на снимката изглеждат кафяви) newsm78
psichokuk, много свежа рибка   Mr. Green
Албена, разлика за мен няма в рисунките   newsm78 наистина както ти е по-лесно е най-добре да ги правиш  Peace
Krische, влакчето е станало супер  Peace а елхата е един път  Grinning
van444e, аз лично си ти изказах мнението за тортата, тук нема да те излагам  Mr. Green hahaha
Аз съм си, малко сухичко ми се струва покритието ти, сигурно затова се е накъсало  newsm78 иначе е готина тортичка Peace
краси.мира, страхотна синя торта  Crazy очите ми останаха в нея и ефекта като цяло много ми допада  Peace
_Пепи_, много готина йоривска единица, на мен не ми е постна  Mr. Green 
destini, айде пък сега, нереални цветове  Mr. Green
barcela, плодовата торта е много апетитна  Crazy на тази с фигурките, малко мечо пух не прилича на мечо пух и цветово някак е по-светъл, иначе много ми допада  Peace

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 22:11 от blueeye®

# 51
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Колко много прекрасни торти сте показали, браво. И аз ще ви покажа моята Айриш крим, по случай рождения ден на баща ми на 5.12- моряк по професия и душа. Тортата е с по-голям диаметър от необходимото и е в табла с борд отстрани и изглежда доста ниска, а всъщност не е. Утре ще кача снимка и на разреза да видите.


# 52
  • София
  • Мнения: 2 113
О, днес няма да смогна да се съсредоточа над всички торти! Поздравления за старанието и творчеството на всички, не мога обаче да подмина тортата на Blueeye - много ми харесаха бордът, елхата, звездата и заглаждането на самото покритие - жалко за изкуствените елементи, но иначе би коствала космически усилия...Simple Smile) Много сполучливи са анимационните кучета (ох, как им забравих имената) толкова автентични физиономии, страхотни са!!!!

Ванче, чудна торта като изпълнение, дизайнът на младежа не ми говори нищо, но не е и нужно...Дано е изненадан, както са очаквали:))) Чудесни линкове, запазих си някой шаблони от другите категории:))))

# 53
  • София
  • Мнения: 618
Благодаря ви bowuu

barcela ти си герой Hug Кажи само защо се разляха цвеновете на фотодекорацията, че и на мен ми предстои да правя след 20 дни.

blueeye® Изпипала си всичкоооо  bouquet Само не ми казвай че мотора е моделиран Thinking защото това вече ще е върхът Shocked

Джемма Да е жив и здрав татко ти  bouquet Страхотно синьо, никога не мога да го докарам този цвят #Cussing outКажи направо отгоре ли го боядиса?

Дестини,страхотно дупе,а повода какъв е?

  Един ден моят шеф казва искам да направиш торта дупе Laughing Предполагам че там си е и останало и че грам идея си няма че мога да направя такова чудо. Хехе интересно ми е как ще реагира Party

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря. Да отгоре е боядисано с четка.

# 55
  • Мнения: 484
Ехеееее,ама вие не сте писали..само торти сте показвали!!!! #Crazy #Crazy Видях страхтни рибешки торти,Пух и компания,само магаре,декорации и разни емблеми от тениски и разни други.....БРАВО НА ВСИЧКИ ВИ!!!СТРАХОТНИ СТЕ!!!( имам малко здравословни проблеми и затова минавам набързо)

# 56
  • Мнения: 1 122
Привет на всички! Много торти видях и всички са от хубава по-хубава, за което   bouquet

Аз тези дни правих 3 торти. Ето ги и тях:

За РД на мъжо

За РД на моята племенница

За ИД на брат ми

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Леле, колко торти сте направили Shocked Кога спите ooooh!
Всички много ми харесаха, дори и тези, от които авторките не са много доволни  bouquet
Честито на всички празнували тези дни  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 452
blueeye® харесва ми тортичката ти,такава бяла,празнична.
Джема страхотна е. smile3525
stasi76 невероятно дупе,/с твоят съпруг сме родени на един ден че даже и сме адаши/ замъкът е чуден,топката също.
destini незнам от кои фотодекорации ще правиш торта,но много внимавай.Тази ми торта е с картина от Илчовски,знаех много добре че ще се разлеят,но въпреки всичко я направих.От горе се слага неутрал желе,но ти ако слагаш по-добре го сложи непосредствено преди празника,аз я правих в събота,а тортата беше за неделя.Ползвала съм също и на Кардасис - www.kardasis.com но те нямат нужда от намазване отгоре,при тях веднага се замазва,но пък картините са им много хубави.

# 59
  • София
  • Мнения: 618
Стаси браво супер са станали. Замъка особено сладък  bouquet
Кажи сега какво ти е покритието, защото аз правих варната и за покритие не ми харесва хич.

barcela и моята декорация е на илчовски и имам кристалина за намазване от Кадемлия. Ще те послушам да я намажа непосредствено. А яркостта на цветовете кога изпъква, веднага след намазване ли?

Общи условия

Активация на акаунт