Златни малини - секънд едишън с висящо острие

  • 14 722
  • 191
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 447
Ами какво... едни леки, игриви номинации, с щипка пипер... Явно съм надценила съфорумците.

# 76
  • Мнения: 3 405
Копирала съм темата (тази). После търсете мен  Laughing

# 77
  • Мнения: 2 891
Златна акция - титаничната борба за надмощие във всички теми свързани с имотна, ипотечна, иконовическа и други кризи с "И".

# 78
  • Мнения: 4 586
Ние номинираме игриво, палаво, с пиперливо чувство за хумор.
Те номинират злобно, отмъстително, недоклатено.
Кои сме ние, кои са те.

# 79
  • Мнения: 274


Златна форумска слива - Лиска - отявлено недоклатената булка на фелтфебел Ранцайтунг, но не поради друго, а защото й е зашита устата.



Мишон,  ако Лиса прочете номинацията ти, едва ли ще се засегне, но не смятам за адекватно  да се празниш върху някой, който не може да го глътне. Да не говорим, че фелДфебел  се пише с Д, а не с Т. Аз ли да Ви уча на правопис??!!

# 80
  • Мнения: 3 634
чудя се само дали да не измисля,отделна номинация за Nevena Virolan

Да, моля! Аз знам и още една.  smile3557

# 81
  • Мнения: X
Неудачно натъпкано сиво вещество на интелектуалец във високопаре …  прозрачен буркан за оранжевото кихащо цвете с червените топки и всички дръзнали да пишат в едноименната й тема.

Златни барани яйца- за всички теми, които имаха потенциЯл, а бяха заключени

Рогато магаре-хуманист с ножицовидна захапка, запънато на мост ,с дясно предно копито подритващо сухо кучешко лайно, а с ляв заден къч- петиция- за Радостина HZ

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 10:39 от Анонимен

# 82
  • Мнения: 5 940
малинов храсталак - за всички дългогодишни храсти във форума, хем не дават плод, хем ги е страх да не ги подрежеш, затова се оплитат един в друг. Тук влизат всички започнали пет теми за пет години и съсипали по пет за един ден. Всички солисти с хор, диригенти с оркестри и пр.

малинов сок- всички майки на двумесечни бебета с непреминали колики, които упорито отричат всяко ново научно откритие  и захранват със сезонен сок само, защото баба им е хранила баща им с боб от третия месец и той е оцелял

 

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 09:53 от valerie

# 83
  • Мнения: 3 447
Ние номинираме игриво, палаво, с пиперливо чувство за хумор.
Те номинират злобно, отмъстително, недоклатено.
Кои сме ние, кои са те.

Едното
малинов храсталак - за всички дългогодишни храсти във форума, хем не дават плод, хем ги е страх да не ги подрежеш, затова се оплитат един в друг. Тук влизат всички започнали пет теми за пет години и съсипали по пет за един ден. Всички солисти с хор, диригенти с оркестри и пр.


Другото
Златно форумско акне - Тони Сопрано - унищожава всичко, което е около него, дразнещ, сърбящ и гноен - без лечение.

Златна форумска слива - Лиска - отявлено недоклатената булка на фелтфебел Ранцайтунг, но не поради друго, а защото й е зашита устата.


# 84
  • Мнения: 4 586
Забрави да ме реномонирош за златен нерез. Харесваше ми.

# 85
  • Мнения: 3 447
Не мога да откажа на такава молба - Златен нерез за Вълка  Flutter

# 86
  • Мнения: 194
Ха познайте, кого ще номинираме за златен пискюл Joy Mr. Green

Тоя дето е раздал на половината съфорумки помпони ли?
tooth tooth tooth

# 87
  • Мнения: 2 891
"Клан-недоклан" - номинирам гост гост. Не се научи тази жена, че не може да рабунваш така кокошарника и да не цитираш имена  Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 1 813
Ах'Не!, Франзелата да не ти е леля?  Laughing

Както и една номинация,че Франзела Калина била служебен защитник - не познавам дамата,дори не сме писали в една тема. Това,че имаме някои общи виждания - не знам, случайност. По принцип Даффодил не отговаря на нито едно от нашите описания,не разбирам защо така се е получило.

Даф,  Flutter   bouquet

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, не си го вдянала много за служебния защитник, не се отнася за теб в случая.

Общи условия

Активация на акаунт