Коледа идва,зиматa е тук,а подарък имаме най-голям-Май ще се роди Беборан!№11

  • 16 547
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Здравейте МАЙчета, току що се връщам от ФМ при д-р Марков и съм много окрилена. Бебчето е много шавливо, всичко си е където трябва и е с нормални размери, огледа всички органи един по един плюс крайници и главичка - всичко си му е наред. Обясняваше ни всичко което се вижда на монитора (къде разбирахме, къде не... Embarassed ), показваше ни в 3D бебочето и (не че е най-важното, но всички знаете колко се вълнуваме от това) ни каза, че е МОМИЧЕНЦЕ, по-скоро ни показа Laughing Така че се присъединяваме към отбора на женските майки. Моят майчински инстинкт ме излъга, защото мислех, че е момченце, но пък съм много щастлива, защото имам племенничка и знам, колко е сладко да се гушка в мен...Пък и имаме няколко приятелски двойки с момиченца и ще ни дадат много дрешки и други момичешки работи. Така че аз съм супер щастлива! Таткото каза, че така щяло да му бъде по-лесно, защото аз съм щяла да й обяснявам за "птичките и пчеличките"  rotfImbo С две думи сме много радостни и вече можем да мислим за име.
Това е от мен, желая на всички по-скоро да разберат какви бебчета носят, за да споделим емоциите по избор на имена, дрешки, детски стаи и т.н.

# 46
  • Мнения: 2 885
Здравейте,
Скоро не съм писала. Бях на ЖК в петък. Имам си снимчици. Всичко е наред с бебето.
Та синът ми ще става батко на едно прекрасно момченце. Вече сме избрали и името.
Не съм правила БХС и аз разчитам на ФМ при д-р Марков на 12.01.09 г.
Къщата е украсена коледно и с нетърпение очаквам празниците, за да летя за Германия.
Доскоро мамчета!

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Здравейте момичета. Аз най-накрая май усетих бебчо Laughing От няколко дни усещам ритничет, макар че все не бях сигурна. Вчера и днес са съвсем леки и малко,но все пак ги има....

# 48
  • Мнения: 166
Здравейте дами Grinning
Честито на тези , които знаят пола на бебо и на тези които вече са усетили ритничета! Аз засега съм от вторите,но утре съм на видеозон и се надявам да има с какво да се похваля вечерта и аз!
Лека вечер ви желая! Peace

# 49
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Здравейте, мами!
Мен така и не ме попитаха дали искам или не да си направя БХС - софийската ми лекарка (защото ходя при 2 лекари - ЖК в Карлово и на частно в София) направо ми направи УЗ за изследването. Аз съм на 33 г. и това ми е първа бременност.
Утре чакам резултатите и съм доста притеснена - дано всичко е наред  Praynig!
Приятна вечер и нежни ритничета, мами!  Heart Eyes

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Здравейте и от мен. Аз съм от онези с " предна " плацента но моята лекарка ми каза че няма нищо обезпокоително в това - било си нормално. Лошо било да е ниско долу защото няма откъде да изскочи бебето. Но сега като ви чета се притесних ...

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
mirayes  и аз съм с предна плацента и досега никой не ми е казал, че е нещо притеснително. Само дето е ниска още и очакваме да се вдигне. Ако това не стане, тогава вече може да е проблем.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 072
За предната плацента - и аз съм с такава, но доколкото знам, отсега си е високо. Който ме е гледал, все е казвал, че е на хубаво място, така че не се притеснявайте. Наскоро научих само, че било по-трудно секциото при такова разположение.

# 53
  • Мнения: 488
Здравейте мамчета!!!

Днес си взех резултатите от БХС и съм изключително щастлива. Резултата е 1:10000, за което докторката там каза, че това е възможно най-прекрасния резултат. Всичко е наред, но ми каза и за ФМ, че е хубаво да отида.
Щастлива съм от резултата. ПОжелавам същото щастие на всички с всички изследвания.

По въпроса с плацентата и моята е предна, но не съм питала дали е ниско или високо.

Аз ще разбера пола на бебето при Марков, защото не успяхме да го видиме като бях миналата седмица на ЖК. Здраве да е. Остана една седмица.


  bouquet

# 54
  • Мнения: 70
Добро утро МАЙчета!
И аз бях на преглед преди 2-3 дни - бебчо е добре, през цялото време се въртеше, махаше с ръчички и крачета, беше много сладко. По едно време дори се видя нещо между крачетата и може би ще е момченце, но доктора каза, че все още не е сигурно. На 22.12 съм на ФМ при Марков и много се надявам тогава да разберем със сигурност - ще е страхотен подарък за Коледа Grinning

Пожелавам ви на всички усмихнат ден и още хубави новини  bouquet

# 55
  • Мнения: 367
Добро утро момичета, ето едно сайтче да се позабавлявате.

www.elfyourself.com

Прави видео на елфче с ваша снимка.

Можете да изпратите като имейл видеото на някой близък.

Приятно забавление! Hug

# 56
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Добро утро!

Да са живи и здрави всички, които носят името на св. Анна!

# 57
  • София
  • Мнения: 12 229
  Честит празник и от мен на всички именници  Simple Smile
  Да се похваля, че днес си купих списание Мама, защото има статия за кърменето на близнаци, от една форумка близнашка мама и има моя ужасна снимка с малките и споделен опит, както и снимка на още една мама от форума. Реших че все пак мога да си взема един брой поне за спомен, защото обикновенно не купувам такива списания. Ще видя дали няма да открия още нещо интересно  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 21
Честито на именниците.Специални поздрави и на Ани Борисова.Да са ни живи и здрави  Gift newsm67

# 59
  • Мнения: 84
9 декември - Зачатие на Св. Анна. Празник на майчинството.

Днес е църковният празник зачатие на Света и праведна Анна. Като майка на Богородица Св. Анна закриля брака, семейството, девствеността, бременните жени и вдовиците.

ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ.

леко бременеене момичета

Общи условия

Активация на акаунт